SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 217: Bisping vs. St-Pierre

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC 217: Bisping vs. St-Pierre

Data: 11.04.2017
Miejsce: Madison Square Garden, Nowy Jork, Nowy Jork - USA

Walka o tytuł wagi średniej
185 lbs.: Michael Bisping (c) vs. Georges St-Pierre

Walka o tytuł wagi koguciej
135 lbs.: Cody Garbrandt (c) vs. T.J. Dillashaw

Walka o tytuł wagi słomkowej
115 lbs.: Joanna Jędrzejczyk (c) vs. Rose Namajunas

135 lbs.: Aiemann Zahabi vs. Ricardo Ramos
185 lbs.: Johny Hendricks vs. Paulo Borrachinha
265 lbs.: Oleksiy Oliynyk vs. Curtis Blaydes
205 lbs.: Gadzhimurad Antigulov vs. Ion Cuțelaba
205 lbs.: Corey Anderson vs. Patrick Cummins
170 lbs.: Stephen Thompson vs. Jorge Masvidal
170 lbs.: Randy Brown vs. Mickey Gall
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

bodybuilding.com

Georges St-Pierre: „Jestem o jedną walkę od swojej emerytury”

UFC 217 będzie wyjątkową galą ze względu na powrót Georgesa St-Pierre’a do Oktagonu w walce o tytuł wagi średniej z mistrzem Michaelem Bispingem.

St-Pierre nie walczył już od prawie czterech lat. Kanadyjska legenda MMA w kategorii półśredniej panował w dywizji, broniąc pasa przed m.in. takimi rywalami, jak Matt Hughes, Nick Diaz, Carlos Condit i Jake Shields. Został znacznie zdominowany w dziewiątej obronie tytułu w walce z Johnym Hendricksem na gali UFC 163 w 2013 r., która była ostatnią walką GSP.

Podczas gdy jego powrót do klatki ogólnie spotyka się z entuzjazmem, St-Pierre opowiedział w rozmowie z New York Post o powodach zakończenia kariery, kwestiach związanych z dopingiem i obecnymi działaniami USADA oraz co najważniejsze stwierdził, że jeśli przegra walkę z Bispingiem, to ostatecznie zakończy karierę. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Kibicuje Bispingowi, bo wiem że jeżeli GSP wygra to nie zobaczymy jego walki z Whittakerem, któremu się należy TS w końcu ma pieprzony tymczasowy pas i to on powinien walczyć. Reaper zje Bispinga w 1R
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Myślę, że nawet po takiej przerwie GSP spokojnie poradzi sobie z Bispingiem. Wątpię jednak, czy Kanadyjczyk będzie chciał jak zapowiadał, walczyć agresywniej. Raczej kontrola i dominacja w parterze i gnp.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Bisping przez rozmiary i rdzę na GSP. Plus GSP walczył ostatnie walki zachowawczo/na decyzję, a Bisping dopóki nie zaliczy KO walczy i się nie poddaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Jak GSP będzie w stanie go obalać jak Kennedy to wygra. GSP podobno ostro cisnął grappling przez ten czas. Jeśli Bisping obroni obalenia to pewnie wygra na pkt albo przed czasem, bo jest większy i ma lepszą stójkę, żelazne cardio. Dla mnie tak czy inaczej najlepszym MW na świecie jest Whittaker, gość zdominuje tą dywizje. Ma najlepszą stójkę, w ch** szybki, genialny TDD, rozjedzie każdego, Bispinga i Rockholda w 1R
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bisping mówi, że prawdopodobnie przejdzie na emeryturę po walce z GSP:

"To może być moja ostatnia walka. Nie wiem czy będę walczył jeszcze po tym starciu. Biorę pod uwagę to, że przejdę na sportową emeryturę. Więc, jeśli ktokolwiek chce zobaczyć jak Michael Bisping zostanie znokautowany, to będzie to ostatnia szansa, chłopaki.

Mam wiele rzeczy, którymi mogę się zająć skończywszy karierę. I jestem z tego powodu względnie szczęśliwy. Kocham walczyć. Mógłbym walczyć aż do pięćdziesiątki, ale jeśli chcesz prawdziwego dziedzictwa, to zdobądź pas mistrzowski, obroń go kilka razy i przejść na sportową emeryturę jako mistrz. Nie ma lepszej drogi, niż taka właśnie.

Moja rodzina chce, żebym przeszedł na emeryturę, moja żona tego chcę. Wiele ludzi mówi mi, żebym skończył już z tym. Mój manager nawet tak mówi. Wszyscy mówią, że powinienem odejść jako mistrz. Zarobiłem już trochę pieniędzy, miałem świetną karierę. godnie reprezentowałem mój kraj. Otrzymałem od MMA więcej, niż mógłbym sobie wymarzyć. Ale nie mogę tego robić wiecznie.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Hahahahahhaha

Bisping zasługuje na miano "parówki dziesięciolecia" ! Nieźle to sobie wykombinował, po zdobyciu pasa wiedział, że go nie obroni, bo w tej kategorii przynajmniej z 4-5 zawodnikami byłby underdogiem więc wymyślił walkę z GSP z którym ma większe szanse, gdyż ten ostatni nie walczył od lat Sprytna bestia z niego. Później będzie opowiadał, że był na szczycie i nikt nie odebrał mu pasa.

Tym bardziej szacunek dla zawodników w stylu Werduma, którzy po zdobyciu pasa nie odp*****lają cyrków tylko walczą z niewygodnym dla nich stylistycznie rywalem.
Zero szacunku dla gwiazdeczek w stylu Bispinga czy Mcgregora!


Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2017-09-20 20:39:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dziwnie taki pocisk brzmi przy Twoim nicku

No Bisping dobrze to rozegrał z marketingowego punktu widzenia. Nie ma się co dziwić i nie jeden zrobił by to samo. Graj, żeby ugrać dla siebie jak najwięcej, ale raczej fani nie uważają takich rozwiązań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Ja wiedziałem, że tak zrobi. Jak dostał walkę w short notice z Rockholdem to (info z MMA hour) żona namawiała go, że czy wygra czy przegra żeby była to ostatnia jego walka. Nie ma się co dziwić Bisping zarobił mnóstwo kasy w klatce no i sława, buźka i akcent-nadaje się do filmów jak McGregor. Bisping niespodziewanie pokonał Rockholda i wyprosił u White'a 2 money fighty z gości z poza rankingu Hendo i GSP. Jak Bisping wygra to powie, że przeszedł na emeryture jako mistrz z 2 obronami pasa.

Parowa różnica jest taka, że Bisping wybrał łatwiejsze walki a Conor trudniejsze, też money fighty, ale Diaz mańkut w 170, mistrz LW Alvarez, mistrz boksu Mayweather - to były prawdziwe wyzwania. Hendo to dziadek a co zrobił z buźką Bispinga haha, GSP to 170lb emeryt. Także widzisz różnice.

Aha i jak dla mnie Conor obronił pas FW, bo pokonał i Aldo i Mendesa, co to za różnica jakby zrobił to odwrotnie, Aldo ubił sobie żebro także pokrzyżował plany. McGregor nie miał sobie równych w tej wadze taka prawda

Nie dziwię się Bispingowi tj. Conorowi, bo oni zarobili na tym sporcie kupe hajsu i udowodnili swoją wartość, Bisping ma problemy z okiem także pewnie już żona chce żeby na emeryture przeszedł. Jednak to nie fair dla innych, że Bisping tak w ch**a leci, bo Conor zmienił kategorie i od razu walke o pas zrobili w 145 tj. teraz o tymczasowy w 155 także nikt nie cierpi a w MW się dużo pretendentów narobiło. Także chce żeby GSP wyleciał z walki przez albo nie groźną kontuzję (bo źle mu nie życze) a najbardziej żeby na koksie wpadł (dla dobra MMA xD) i wtedy zobaczymy czy Bisping weźmie walke z Whittakerem lub trylogie z Rockholdem-imo ni ch**a xD


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-09-21 00:16:24
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Stefan0 (ja twojego nicku nie przekręcałem): jaj Conorowi odmówić nie można, aczkolwiek to również kombinator. Dlaczego nie chce walczyć z Fergusonem czy Khabibem? Może wspólnie z Daną zdają sobie sprawę, że ryzyko jest spore? Conor napędza zyski UFC i lepiej zorganizować walkę w której będzie więcej trash-talku z Diazem (7!!! w dywizji), która to będzie bezpieczniejsza dla gwiazdora, niż ryzykować stratę pasa na rzecz mniej medialnego zawodnika. Przykre jest to, że ze sportem to ma coraz mniej wspólnego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suplementy w sportach walki

Następny temat

Kurs instruktorski On-line

WHEY premium