SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 216: Ferguson vs Lee

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC 216: Ferguson vs Lee

Data: 7.10.2017
Miejsce: T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada - USA

Walka o tymczasowy tytuł wagi lekkiej
155 lbs.: Tony Ferguson vs. Kevin Lee

Główna karta
125 lbs.: Paige VanZant vs. Jessica Eye
265 lbs.: Fabrício Werdum vs. Derrick Lewis

Walki wstęone
155 lbs.: Evan Dunham vs. Beneil Dariush
155 lbs.: Will Brooks vs. Nik Lentz
265 lbs.: Walt Harris vs. Mark Godbeer
125 lbs.: Matt Schnell vs. Marco Antonio Beltran
125 lbs.: Magomed Bibulatov vs. John Moraga
185 lbs.: Brad Tavares vs. Thales Leites
115 lbs.: Pearl Gonzalez vs. Poliana Botelho
155 lbs.: Lando Vannata vs. Bobby Green
135 lbs.: Tom Duquesnoy vs. Cody Stamann
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Dave Mandel / sherdog.com

Wycofanie z walki przeciwko Fabricio Werdumowi doprowadziło do depresji Derricka Lewisa

Czarna Bestia nadal przeżywa wypadnięcie z karty UFC 216.

Podczas gali oznaczonej numerem 216 Derrick Lewis (18-5 1 NC, 9-3 w UFC, #6 w rankingu UFC) miał rywalizować z Fabricio Werdumem (22-7-1, 10-4 w UFC, #2 w rankingu UFC), dla Amerykanina byłaby to najważniejsza w karierze gdyby nie kontuzja pleców, która wykluczyła go z walki na godziny przed eventem. Ostatecznie miejsce Derricka w karcie walk zajął Walt Harris (10-6, 3-5 w UFC).

Teraz, ponad tydzień po gali Lewis nadal nie może pogodzić się z utratą ogromnej szansy.

Derrick Lewis
Z pewnością to było przygnębiające. Moja psychika otrzymała duże uderzenie, którego nigdy nie doznałem i mam nadzieję, że to nigdy więcej się nie powtórzy. Teraz naprawdę jestem w stanie depresyjnym.

Płakałem jak wielkie dziecko. Mój trener wiedział jak wiele ta walka znaczyła dla mnie i nie chciałem z niej wypaść. Moi trenerzy, oni wszyscy przekonali mnie, że najlepszym wyjściem będzie wycofanie się, ponieważ wiedzieli, że przechodzę te same problemy co podczas walki z Markiem Huntem, wtedy nie wycofałem się i sporo mnie to kosztowało.


Derrick przyznał, że teraz chce się całkowicie wyleczyć by sytuacja nie powtórzyła się.

Derrick Lewis
Teraz wszystko jest możliwe. Czekamy na prześwietlenie zanim zaczniemy leczenie, ponieważ chcemy zobaczyć co jest nie tak. Lekarz, z którym rozmawiałem w czwartek powiedział mi, że dopuści mnie do walk w każdym czasie, ale to zależy ode mnie, chcę podjąć środki ostrożności by zobaczyć co jest nie tak z moimi plecami. Nie chcę by to stało się ponownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dobre walki, z tych ważniejszych to stawiam na Werduma i Fergusona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stawiam na Fergusona, choć byłaby beka jakby wygrał Lee. Ciekawe jaki byłby wtedy trash talk z Conorem.

Lee niestety jeszcze nie dowiódł, że należy do ścisłego TOPu. Druga walka to wiadomo Werdum jest faworytem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Do ścisłego topu może nie, ale Chiesa to bdb zawodnik zwłaszcza grappler, poddał 2 czarne pasy Millera i Dariusha a Lee poddał jego.

Bardzo interesująca walka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Z tej walki chciałbym żeby zwycięsko wyszedł Ferguson bo liczę, że może uda mu się zawalczyć o pas z McGregorem, chociaż może być ciężko o tę walkę. Zestawienie McGregor vs Ferguson jest o wiele ciekawsze niż McGregor vs Lee. Lee jak będzie dobrze walczył, to jeszcze może dużo osiągnąć i być może zawalczy jeszcze o pas, ale nie w tej chwili :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1720
Ja mysle, ze Tony ogarnie Lee, a potem w cale sie nie zdziwie jak ogarnie Conora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Z jednej strony mocna żelazna kondycja i szczęka Fergusona, z drugiej to trochę wyłapał od Barbozy i Vannaty z tego co pamiętam. Conor jakby tyle go trafiał to by mógł go skończyć... sam nie wiem jakby to było

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Kevin Lee o walce z Tonym Fergusonem: „Jeśli on chce iść w bójkę, to spotkajmy się na środku Oktagonu i zobaczymy kto pierwszy padnie”

Zawodnik wagi lekkiej UFC Kevin Lee zmierzy się w kolejnej walce na UFC 216 z Tonym Fergusonem o tymczasowy pas i ostrzega, że będzie bardzo trudnym przeciwnikiem.

Podczas ostatniego wywiadu dla MMAUNO.com, Lee powiedział, że jest gotowy na bójkę z Fergusonem. Powiedział również, że chce spotkać się z Fergusona w centrum Oktagonu, aby przekonać się, kto pierwszy padnie od ciosów. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Conor ma lepsze cardio niż Ferguson, tu dowód:





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Tony Ferguson nie chce nikogo udawać, chce być sobą czyli szczery do bólu, popieprzony, niesamowity, seksowny i zaj**isty

Tony Ferguson, jeden z najlepszych zawodników wagi lekkiej na świecie zawalczy wkrótce o tymczasowy tytuł na gali UFC 216, a jego przeciwnikiem będzie Kevin Lee.

W czasach, gdy wielu zawodników chce podążyć śladem gwiazdy MMA oraz organizacji UFC Conora McGregora, Ferguson przyrzeka, że zamierza pozostać sobą i robić dalej swoje, aby stworzyć własną markę. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
seksowny on jest paskudny jak nikt !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 215: Johnson vs. Borg

Następny temat

Sprzęt MT z zagranicy

WHEY premium