SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

UFC 213 Nunes vs Shevchenko

Wysłana -


UFC 213 Garbrandt vs Dillashaw

Data: 8.07.2017
Miejsce: T-Mobile Arena, Paradise, Las Vegas, Nevada - USA

Walka o tytuł wagi koguciej kobiet
135 lbs.: Amanda Nunes (c) vs. Valentina Shevchenko

Walka o tymczasowy tytuł wagi średniej
185 lbs.: Yoel Romero vs. Robert Whittaker

Główna karta
265 lbs.: Fabricio Werdum vs. Alistair Overeem
170 lbs.: Robbie Lawler vs. Donald Cerrone
155 lbs.: Anthony Pettis vs. Jim Miller

Walki wstępne
265 lbs.: Travis Browne vs. Oleksiy Oliynyk
265 lbs.: Daniel Omielańczuk vs. Curtis Blaydes
185 lbs.: Thiago Santos vs. Gerald Meerschaert
170 lbs.: Jordan Mein vs. Belal Muhammad
135 lbs.: Rob Font vs. Douglas Andrade
170 lbs.: Alan Jouban vs. Brian Camozzi


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2017-06-05 21:15:17
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -


Fabricio Werdum vs Alistair Overeem 3 oficjalnie na gali UFC 213

Karta walk gali UFC 213 nabrała właśnie kształtu dzięki zestawieniu kolejnych walk w tym pojedynku wagi ciężkiej między byłym mistrzem Fabricio Werdumem i Alistairem Overeemem.

Będzie to już trzecia walka między tymi zawodnikami. Historia rywalizacji między Fabricio Werdumem (21-6-1) i Alistairem Overeemem (42-15, 1 NC) jest bardzo długa i sięga roku 2006 roku i gali Pride Total Elimination Absolute. WięcejRobbie Lawler vs Donald Cerrone dodane do rozpiski UFC 213

Kolejne bardzo ciekawe starcie dodane do karty walk gali UFC 213. Były mistrz kategorii półśredniej Robbie Lawler zmierzy się z popularnym „Cowboyem”. WięcejAnthony Pettis vs. Jim Miller i Thiago Santos vs. Gerald Meerschaert na UFC 213

Nowe pojedynki w karcie lipcowej gali.

Jak informował portal Combate a następnie zostało to potwierdzone przez inne źródła, rozpiska gali oznaczonej numerem 213 wzbogaciła o pojedynek w wadze lekkiej pomiędzy Anthonym Pettisem (19-6, 6-5 w UFC, #6 w rankingu UFC wagi piórkowej) i Jimem Millerem (28-9 1 NC, 17-8 1 NC w UFC) oraz walkę w dywizji średniej pomiędzy Thiago Santosem (14-5, 6-4 w UFC) i Geraldem Meerschaertem (26-8, 2-0 w UFC). Więcej
Wysłana -
Super walka Reema z Werdumem. War Reem! Liczę na KO!
Wysłana -
War Werdum! Niech Brazol urwie głowę Reemowi. Później walka ze zwycięzcą Stipe vs Jds.
Wysłana -
Ja jestem za Overeemem. Chciałbym zobaczyć go jeszcze w walce o pas
Wysłana -
Wyczuwam ko na Werdumie, chyba, że Overeem będzie zbyt elektryczny przez szczękę porcelanę. Stipe zafundował KO Werdumowi to Reem zrobi to tym bardziej.
Wysłana -
Donald Cerrone: Chciałem walczyć wcześniej, ale Dana White kazał mi zrobić przerwę

Prezydent UFC nie chciał by Kowboj szybko podejmował kolejną walkę.

Ponad 5 miesięcy minie od ostatniej walki Donalda Cerrone (32-8 1 NC, 19-5 w UFC, #8 w rankingu UFC) do konfrontacji na UFC 213 z Robbiem Lawlerem (27-11 1 NC, 12-5 w UFC, #2 w rankingu UFC). W styczniu Kowboj został znokautowany przez Jorge Masvidala (32-11, 9-4 w UFC, #5 w rankingu UFC) a w szybkim podjęciu kolejnej walki przeszkodził mu Dana White, który nakazał mu zrobić przerwę. Więcej
Wysłana -
Cody Garbrandt zmaga się z kontuzją pleców, pojedynek z T.J. Dillashawem zagrożony

Czy reprezentant Team Alpha Male zawalczy podczas UFC 213?

Podczas wczorajszej konferencji prasowej „Summer Kickoff” żaden z bohaterów walki o pas wagi koguciej: Cody Garbrandt (11-0, 6-0 w UFC) i T.J. Dillashaw (14-3, 10-3 w UFC, #2 w rankingu UFC) nie byli obecni.

Dillashaw napisał na instagramie, że jego lot do Dallas został anulowany, ponieważ Cody nie chciał tam przybyć. Więcej
Wysłana -
Cody Garbrand wypada z karty walk gali UFC 213 i pojedynku z T.J’em Dillashaw

Niestety potwierdził się czarny scenariusz dotyczący kontuzji pleców Cody’ego Garbrandta, która eliminuje go z karty walk gali UFC 213, o czym poinformował sam No Love.

W mijającym tygodniu pojawiła się informacja o kontuzji Garbrandta, a zaraz po tym spekulacje dotyczące tego, czy dojdzie do pojedynku o pas z T.J’em Dillashaw. UFC oraz Dana White podjęli decyzję o przewiezieniu Garbrandta do Niemiec do doktor May chcąc uratować ten pojedynek i utrzymać mistrza dywizji koguciej na lipcowej karcie walk. Więcej
Wysłana -
Travis Browne zmierzy się z Alexeyem Oleinikiem na gali UFC 213

Pojedynek w wadze ciężkiej między Travisem Browne i Alexeyem Oleinikiem został oficjalnie dodany do karty walk gali UFC 213 zaplanowanej na 8 lipca.

Travis Browne (18-6-1) walczy w UFC od 2010 roku ze zmiennym szczęściem. Początek jego kariery w tej organizacji zapowiadał się dosyć obiecująco po czterech wygranych walkach i jednym remisie. Browne wygrywał m.in. z takimi zawodnikami jak Alistair Overeem, Josh Barnett i Stefan Struve, ale w ostatnich pojedynkach zanotował trzy porażki z rzędu z Cainem Velasquezem, Fabricio Werdumem i Derrickiem Lewisem.

Przeciwnikiem Browne’a będzie znany pod pseudonimem Boa Dosiciel Alexey Oleinik (51-10-1) mający bardzo bogatą karierę i wieloma znakomitymi zwycięstwami z czego 40 z nich zakończonych przez poddanie. Rosjanin pochodzenia ukraińskiego jest również znany z tego, że jako pierwszy zawodnik w historii UFC wygrał walkę poddając Viktora Pestę duszeniem Ezekiel choke. Kiedy Oleinik zadebiutował w UFC w 2014 roku miał za sobą serię dziewięciu zwycięstw z rzędu, a po dwóch walkach w UFC powiększył tę serię do jedenastu. Dobrą passę Rosjanina zakończył Daniel Omielańczuk wygrywając z nim przez większościową decyzję.

Pojedynek ten będzie szczególnie ważny dla Travisa Browne’a, ponieważ mając trzy porażki będzie walczył o utrzymanie się w organizacji. W lepszej pozycji jest Oleinik po trzech wygranych i tylko jednej porażce.
Wysłana -
Oficjalny plakat

Strona 1 z 10
Dodaj odpowiedź