SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

UFC 212: Jose Aldo vs. Max Holloway

Wysłana -


Pojedynek o pas wagi piórkowej w karcie czerwcowej gali.

W rozmowie z ESPN Dana White poinformował, że podczas gali UFC 212 dojdzie do unifikacyjnego pojedynku pomiędzy mistrzem wagi piórkowej, Jose Aldo (26-2, 8-1 w UFC) a posiadaczem tymczasowego pasa, Maxem Hollowayem (17-3, 14-3 w UFC, #1 w rankingu UFC).

Aldo podczas UFC 194 stracił mistrzowski tytuł po ekspresowym nokaucie z rąk Conora McGregora. Na lipcowej gali UFC 200 Brazylijczyk wypunktował Frankiego Edgara zdobywając tymczasowy pas, następnie został promowany na pełnoprawnego mistrza.

Holloway ma za sobą znakomitą passę dziesięciu kolejnych zwycięstw, którą zapoczątkował w styczniu 2014r. Po pokonaniu Jeremy’ego
Stephensa i Ricardo Lamasa Hawajczyk dostał szansę walki o tymczasowe mistrzostwo, pojedynek z Anthonym Pettisem na UFC 206 wygrał przez TKO w III rundzie.

Gala UFC 212 odbędzie się 3 czerwca w Rio de Janeiro.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Yoshi Aldo do tego czasu 2 razy złapie kontuzje

Holloway przez TKO

Edgar, Mendes - zapaśnicy, ale nie mają warunków fizycznych, Aldo chyba najlepszy TDD w historii MMA. Conor i Max to więksi zawodnicy i w dodatku strikerzy. Holloway wygląda zaj**iście dobrze i jest bardzo młody jak na to co robi w klatce. Aldo wciąż jest cholernie dobry, ale myślę że Holloway go pokona w stójce w rundach mistrzowskich. Max się za dobrze rusza i jest za aktywny na niskie kopnięcia a Aldo ma w ch** mniejszy zasięg zwłaszcza nóg-Max ma zaj**iste kopnięcia. Aldo prędzej by to z góry wygrał, ma niedoceniane obalenia, ale myślę że nie na tego typu zawodnikach (tak dobrze się poruszających) jak Max czy Conor w tej dywizji.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-02-11 13:18:18
Wysłana -
Max Holloway – Nie zdziwię się jeśli Jose Aldo będzie chciał iść w zapasy w walce ze mną

Max Holloway i Jose Aldo zmierzą się 3 czerwca na gali UFC 212 o tytuł niekwestionowanego mistrza wagi piórkowej w walce przed którą już teraz nie brakuje emocji.

Obaj zawodnicy nie szczędzą sobie słownych przepychanek przy każdej nadarzającej się okazji. Ostatnią taką okazję miał tymczasowy mistrz wagi piórkowej Max Holloway, który powiedział w programie The MMA Hour, że nie liczy na to, by Jose Aldo próbował walczyć z nim w stójce. Więcej
Wysłana -
Chyba jakąś galę ofiar Conora robią nie dość, że Aldo i Max w ME to jeszcze planują Alvarez vs Poirier na tą galę. Zaj**ista walka stylistycznie. Alvarez myślę, że się nie da zapasami, Poirier na macie trochę lepszy w stójce faworyzuje Alvareza, bo ma lepszą szczenę i dobrze boksuje (o ile nie walczy z Conorem) ale Poirier może to wygrać, bo Alvarez defensywnie jest słaby, strasznie zbiera.
Wysłana -
LOVE!

Zmieniony przez - rychupomarancza w dniu 2017-02-27 17:21:50
Wysłana -
Tak jak pisano w innym temacie w 3 rundówce nie ma szans. Jakby było 5 rund to dawałbym jakąś szansę Karolinie. Uważam, że będzie Claudia by dec.
Wysłana -
Karolina dużo zbiera ale też ciągle prze do przodu i musi tylko uważać na GnP Claudii. Może jakoś ją wypunktuje.
Wysłana -
Karolina ma szanse, musi pracować kolanami w klinczu i mieć skuteczny prosty, w zapasach i na glebie raczej bez większych szans, 3 rundy też na korzyść Gadelhi, która ma podobną stójkę.
Kibicuje Karolinie, bo Polka, miła i ładniejsza.
Wysłana -
War Claudia!
Wysłana -
War Karola
Wysłana -
Yoshi87
Karolina dużo zbiera ale też ciągle prze do przodu...
W walce z Claudią powinna raczej punktować ją na wstecznym. Parciem do przodu prosić się będzie o obalenie.
Strona 1 z 10
Dodaj odpowiedź