SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 212: Aldo vs Holloway – wyniki LIVE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390


Prezentujemy wyniki walk gali UFC 212 na której walką wieczoru jest pojedynek między mistrzami Jose Aldo i Maxem Holloway’em. W co-main evencie zmierzą się natomiast Claudia Gadelha i Karolina Kowalkiewicz.

Walka o pas kategorii piórkowej
145 lbs.: Jose Aldo (c) vs. Max Holloway (c)

Główna karta (godzina 4:00)
115 lbs.: Claudia Gadelha vs. Karolina Kowalkiewicz
185 lbs.: Vitor Belfort vs. Nate Marquardt
185 lbs.: Paulo Henrique Costa vs. Oluwale Bamgbose
170 lbs.: Yancy Medeiros vs. Erick Silva

Walki wstępne Fox Sports 1 (godzina 2:00)
135 lbs.: Raphael Assuncao vs. Marlon Moraes
185 lbs.: Antonio Carlos Junior vs. Eric Spicely
135 lbs.: Johnny Eduardo vs. Matthew Lopez
135 lbs.: Iuri Alcantara vs. Brian Kelleher

Walki wstępne UFC Fight Pass (godzina 0:30)
115 lbs.: Jamie Moyle vs. Viviane Pereira
185 lbs.: Luan Chagas vs. Jim Wallhead
125 lbs.: Marco Beltran vs. Deiveson Alcantara
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Jose Aldo przed i podczas walki z Maxem Hollowayem zmagał się z kontuzją nogi

Trener byłego mistrza o dyspozycji swojego podopiecznego podczas ostatniej walki.

Po przegranej Jose Aldo (26-3, 8-2 w UFC, #1 w rankingu UFC) z Maxem Hollowayem (18-3, 14-3 w UFC) wiele osób zastanawiało się dlaczego Brazylijczyk podczas walki nie korzystał ze swojej firmowej broni, potężnych lowkicków. Teraz wątpliwości te rozwiał trener byłego mistrza, Andre Pederneiras, który napisał, że Jose nie mógł korzystać z niskich kopnięć z powodu kontuzji nogi, która uniemożliwiała także inne rzeczy. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak na numerowaną galę to karta taka sobie. Main i co main ok, a potem lipa. Vitor past prime. Szkoda, że nie było rewanżu Conora z Aldo. Po tym jak Conor pokonał sporo zawodników w dywizji piórkowej (w tym Aldo i Hollowaya, choć w przypadku tego drugiego było to dość dawno) to jakoś ta dywizja straciła na znaczeniu. Raczej do rewanżów nie dojdzie z Conorem, a szkoda, bo i Holloway i Aldo to nieźli zawodnicy. Sporo komentarzy hejtujących obu zawodników, jako że Conor ich pokonał. Może Cody kiedyś się wybierze wagę wyżej skoro wyzywa do walki DJa, więc pewnie chciałby drugi pas tyle, że w piórkowej miałby ciężej niż jakby miał walczyć z DJem. Zobaczymy jak tam Gadelha zrobiła postępy w Jackson Wink MMA. Karolina da pewnie też dobrą walkę zwłaszcza pod koniec, gdy Claudia będzie nieco bardziej zmęczona, ale w sumie większych zmian się nie spodziewam.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-06-03 23:14:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja tu się czaję na kartę główną. Będzie ktoś oglądać?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Ja pykne nagranie chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na allfreefightvideos, mma core, mma versus szukajcie walk, powinny być.

Wygrał Holloway no to może być ciekawa walka z Edgarem teraz, TDD Maxa będzie nieźle przetestowane. Jest jeszcze Cub Swanson, ale jest słabszy od Frankiego (co potwierdził w walce z nim), w dodatku ostatni przeciwnicy to Lobov i Choi, a Frankie miał Jeremy'ego Stephensa i kompletnie zdemolował Yaira Rodriguesa, więc to chyba Edgara dostanie walkę o pas.

Jose dobrze zawalczył w pierwszej rundzie, którą zgarnął, w drugiej było nieco gorzej. Holloway górował kondycją i tak pewnie do końca walki skończyłby Aldo. Aldo ma kondycję średnią, ani dobrą, ani złą, ale Max narzucił szybkie tempo, wszedłw swój rytm i Aldo nie nadążał. Niektózy zarzucali Aldo, że mało low kicków stosował, ale wystarczy zobaczyć jak ładnie Max kontrował Aldo, lewym, prawym prostym jak Jose wyprowadzał low kicka co chyba nieco zniechęciło Aldo.



Gadelha imo nie dostanie teraz kolejnej walki o pas, sama mówiła, że jeszcze nie jest gotowa. Poza tym przymierzają Rose do walki z JJ.




Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-06-04 10:08:46

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-06-04 10:10:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
IMO Frankie bez wiekszych szans, chyba, ze Holloway ma najgorsze TDD na swiecie (nie ogladalem jego walk, wiec nie mam pojecia na jakim jest poziomie, ale pewnie w miare solidne jednak).

jesli Steven ma sie w koncu zalogowac na forumku, to dzis jest ten dzien, bo stawial na Hollowaya - czekamy.

no i szkoda Karoliny, ale jednak JJ i Gadelha, to dla niej za wysoka poprzeczka IMO. gdyby miala solidne uderzenie, to luz, ale nie dosc, ze jej ataki zabieraja przeciwnikowi po 3 HP, to jeszcze sama przy okazji zgarnia, no i jest slaba fizycznie, co z zawodniczka o charakterystyce Claudii bedzie wykorzystywane bez litosci.


Zmieniony przez - gautan w dniu 2017-06-04 11:49:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
ehhh... ale chciałbym zobaczyć rewanż Hollowaya z Conorem

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja najbardziej po tej gali z takich realnych zestawień zobaczyłbym Gadelha vs Andrade, czyli dwie nakoksowane Brazylijki. Imo Conor ma 4 opcje: walka w 170, walka bokserska, walka w 155 i walka w 145 i w tej kolejności bym je uszeregował, jeśli chodzi o prawdopodobieństwo (145 najmniej prawdopodobna). Szkoda, że teraz Aldo wyzywany jest od bumów, mimo, że panował przez tak długo, a to nie łatwo być najlepszym przez tak długi czas (wystarczy spojrzeć jak typowani na wielkich mistrzów Barao, Pettis czy Weidman dość szybko zeszli ze sceny). W dodatku to całe gadanie, jakoby Conor "zabrał duszę" i że nie jest on taki sam jak kiedyś, pomimo tego, że Jose ładnie sobie poradził z Edgarem, a w pierwszej rundzie ładnie trafiał Hollowaya.

Aldo też już jest trochę zużyty, tyle przewalczonych pojedynków na najwyższym poziomie, choć wciąż młody.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-06-04 15:26:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Źle się wyraziłem - w pierwszej kolejności chcę widzieć Conora w wadze lekkiej. Może Max przejdzie kiedyś do tej wagi

A Aldo ładnie na boksie się skupił ale niestety zasięg zrobił swoje


Zmieniony przez - Puar w dniu 2017-06-04 16:06:19

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Szkoda Karoliny, ale ona jest zbyt delikatna, nie ma mocnego ciosu i z silniejszymi rywalkami będzie przegrywać. Nie wiem, czy uda się cokolwiek zmienić. Jest dobrą zawodniczką i walczy w czołówce, ale z samym topem dywizji raczej sobie nie poradzi.

Co do walki Aldo z Holloway'em, to dobra walka i z jednej strony szkoda mi trochę Aldo i moim zdaniem nie zasługuje na taką krytykę, a z drugiej strony cieszę się wygraną Holloway'a bo zasłużył na pas. Teraz pewnie uda mu się ściągnąć UFC na Hawaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221338
Szkoda mi Jose:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej