SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 211: Miocic vs dos Santos 2

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Fajnie gdyby JDS odzyskał pas, ale mam dziwne przeczucie, że pas może pozostać w rękach Miocica. Z kolei w przypadku wygranej JDS i Werduma, to chyba oni obaj zmierzyliby się potem o pas prawda? Oglądanie kolejny raz walki Juniora z Cainem to byłaby jak dla mnie przesada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Stawiam na Miocica

Co prawda JDS juz raz znim wygrał, ale nie było dominacji, poza tym JDS mozna pokonać walczac z glowa, Miocic z dobra taktyką moze to wygrac, jest bardziej przekrojowy, a JDS walczy ciagle tak samo, poza tym Miocic sie ciagle rozwija, a JDS od dluzszego czasu stoi w miejscu

Werdum - Rothwell bez wiekszego sensu walka, chyba faktycznie asekuruja sie w razie wypadniecia kogos z ME, Werdum wypunktuje / podda Rothwella, choc smiesznie by było gdyby Ben jakies KO zaserwował

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Asekuracyjnie czy nie, fajne są gale z dwoma top walkami HW :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Ja to widzę tak:
JDS wygrywa z Miociciem.
Werdum Wygrywa z Big Benem.

Wraca Cain i odzyskuje pas po czym traci go w walce z Fabrycym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a ja to widzę tak, Miocic pokonuje JDSa (łatwo nie będzie nie zdziwie się jak JDS wygra) ale presja(mądra presja) to dobra broń na Cygana, ale tylko dla takich gości jak Cain i Miocic, którzy potrafią uderzać i obalać, bo jakby tak Reem miał walczyć z Juniorem to by pewnie wyłapał kontre jakby go nie skończył szybko.
Co do co ME to stawiam na Rothwella, jakby mu to gogo weszło to Rothwell to GOAT Nie widzę Werduma obalającego Rothwella a nawet jak obali to ciężko będzie go poddać. Rothwell ma teraz dostatecznie dobre cardio a ta walka to nie 5 rund, imo Rothwell powstrzyma obalenia, wywrze presje i znokautuje Werduma.
Miocic vs Rothwell jeszcze w tym roku

Wgl jak on to gogo robi? Słyszałem że to duszenie uciska bezpośrednio na jabłko Adama i ból po tym przechodzi przez cały kręgosłup stąd tak szybko klepią, szybciej niż po gilotynach takich ludzi jak McKenzie i Jones. Chyba nie ma dokładnego wyjaśnienia w internecie i wgl ktoś oprócz Rothwella wygrał przez to duszenie walkę w MMA!?

Cain mógłby zawalczyć z wygranym Reem/Hunt a Ngannou albo z wygranym Lewis/Browne albo z Royem Nelsonem.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-02-08 13:26:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Dwa razy Rothwellowi weszło gogo, myślisz, że wyjdzie mu za trzecim razem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nie wydaje mi się że wejdzie mu na Werdumie ale skoro Barnetta odklepał to zawsze szansa jest, imo na kimś innym mu jeszcze wyjdzie zwłaszcza na kimś kto ma słaby parter jak Mitrione

to chyba do tej pory najniebezpieczniejsze duszenie w MMA, jakby mnie taki +/- 280lbs Rothwell złapał w tą technikę z całej siły i przytrzymał kilka sekund to mógłby mnie nawet zabić


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-02-08 13:40:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
W sumie jak Werdum mówi, że chce iść walczyć do swojego kumpla Kadyrowa, to może nie mieć już takiej motywacji w UFC, więc wszystko może się zdarzyć i nie zdziwi mnie wygrana Rothwella.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Steven0

Co do co ME to stawiam na Rothwella, jakby mu to gogo weszło to Rothwell to GOAT Nie widzę Werduma obalającego Rothwella a nawet jak obali to ciężko będzie go poddać. Rothwell ma teraz dostatecznie dobre cardio a ta walka to nie 5 rund, imo Rothwell powstrzyma obalenia, wywrze presje i znokautuje Werduma.
Miocic vs Rothwell jeszcze w tym roku



Tylko zauważ, że Werdum przegrywa tylko z top stójkowiczami: JDS, Miocić, Overeem. Big Ben to nie jest zawodnik który powinien sprawić Werdumowi problemy w tej płaszczyźnie. Jest wolny, drewniany, na każdy jego wyprowadzony cios Werdum odpowie serią. Imo będzie powtórka z Werdum - Browne 1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Jasne juz widze jak Rothwell podaje Werduma, litosci hejterzy prosze... Werdum go spokojnie wypunktuje, Ben to taki kolek.


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2017-02-08 13:47:38
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 104 - Bermudez vs Korean Zombie

Następny temat

Wyprowadzanie ciosów prostych i sierpowych

WHEY premium