SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 211: Miocic vs. Dos Santos 2 - LIVE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rose technicznie lepsza od Andrade, ale siłowo znacznie słabsza. Nie ma szans, żeby wyczarowała jakiegoś suba. Na pewno nie obali. Nie ma KO powera, więc bezpieczniejsza rywalka dla Jędrzejczyk. W porównaniu do poprzednich rywalek, to w stójce na dystans lepsza od Kowalkiewicz, ale praca w klinczu słaba + na pewno gorsza kondycja od Kowalkiewicz. Reasumując Rose obskoczy wpyerdol od JJ i nie widzę szans na wygraną Namajunas.

W sumie zgadzam się z Ngannou. Sea level prime Cain bez kontuzji to imo najlepszy ciężki jakiego widziałem. W dodatku kondycja, która jest naprawdę nadzwyczajna.



Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-05-16 23:11:53

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-05-16 23:12:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
S.ranie w banie. Bez soku to jest kupa a nie kondycja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nikt nie pisał o nie braniu koksów

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A musiał, skoro to jest oczywiste że trudniej teraz jest sie futrować po uszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
poczekaj Dremor u nas w PL też tak będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Czyli nasi zawodnicy już nie będą mieli kondycji na pierwszą rundę? Grubo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
pilek
Czyli nasi zawodnicy już nie będą mieli kondycji na pierwszą rundę? Grubo.


tego nie wiem Panie, ale wchodzi POLADA
odpowiednik USADA, tyle, że u nas w kraju.

Ja i tak się dziwię zawodnikom czemu katują się w GI przygotowując się pod MMA, czemu robią za mało zapasów, czemu skupiają się na ogólnych technikach zamiast wyspecjalizować się w prostocie. Czasem mam wrażenie, że za bardzo kombinują....ale to pewnie nie ich wina, tylko taka jest myśl trenerska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Wiem, wiem, jaja sobie robię. Jeśli faktycznie POLADA pzryciśnie, a szczerze mówiąc mam taką nadzieję to przekonamy się ile faktycznie są warte bedorfy i spółka w porównaniu do uefce. Janek już ma kondychę na 4 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
pilek
Wiem, wiem, jaja sobie robię. Jeśli faktycznie POLADA pzryciśnie, a szczerze mówiąc mam taką nadzieję to przekonamy się ile faktycznie są warte bedorfy i spółka w porównaniu do uefce. Janek już ma kondychę na 4 min.


ja mam taką teorię na temat kondycji zawodników, że po prostu zaczynają ich ponosić emocje w walce i zamiast walczyć, wchodzą w bijatykę... minuta czasu i jest kaplica. To też pokazuje pewne błędy treningowe, nic tak dobrze nie uczy samokontroli emocji w walce jak sporo sparingów bokserskich i judo/zapaśniczych. A nie mnóstwo BJJ, gdzie w zasadzie żaden mistrz BJJ nie musi się spinać w kulaniu i przesadnie męczyć. Są mega dobrzy w parterze, dostają na łeb, uruchamiają się emocje i powietrze schodzi z nich szybciutko... to ciekawe zjawisko, bo np większość bokserów nawet nie dorasta do pięt przygotowaniem motorycznym, kondycją, wytrzymałością i siłą zawodnikom MMA, ale mimo to dzięki samokontroli są w stanie wytrzymać te 12 rund po 3 minuty a zawodnicy MMA niektórzy na światowym poziomie nie są w stanie wytrzymać 5 minut, mimo że TRENINGOWO są dużo lepsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Panowie, USADA dostaje grubą kasę od UFC, bo tak kompleksowe badania to nie sa przeprowadzane przez nikogo innego. Już same testy olimpjskie są bardzo drogie, a przy USADA pikuś.

W Polsce nikt nie będzie płacil grubej kasy za pro badanie antydopingowe bo:

- nie jest to tak piętnowane jak w USA
- świadomość w ogóle o czymś takim jak doping jest dużo niższa
- Nawet dla KSW byłby to bardzo duży wydatek
- USADA nie powstawała sobie w jeden dzień. Żeby stworzyć cos tak kompleksowego i profesjonalnego trzeba ogromu wiedzy, pieniędzy i popytu (którego nie ma w Polsce)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

The Ultimate Fighter 25 Finale

Następny temat

UFC Fight Night 109: Gustafsson vs. Teixeira

WHEY premium