SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 210: Cormier vs. Johnson 2

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no ja obejrzałem jeszcze raz przed chwilą i fakt Weidman świetnie obalał ,ale sweepy Mousasiego też powinny się chyba liczyć i to ,że weidman ani razu nie uderzył z góry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
xper
no ja obejrzałem jeszcze raz przed chwilą i fakt Weidman świetnie obalał ,ale sweepy Mousasiego też powinny się chyba liczyć i to ,że weidman ani razu nie uderzył z góry.
,nie powiedziałbym ,że bierny zadaje mnóstwo ciosów z dołu i ma świetne sweepy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Retrospekcja walki Mousasiego z Machidą, Gegard naprawdę wygladał tu bezradnie. Z Jacare pierwsza walke tez przepyerdalał do momentu tego upkicka, w rewanz został zgaszony jak pet w toalecie



Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35740 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262813


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Niech ci będzie ,że był bezradny mimo ,że trafił Machidę więcej razy ,Jacare mu wj**ał fest tylko ,że to był Jacare 3 lata temu ,przed USADA i w tym roku Souza skończy 38 lat kiedy Gegard będzie miał 32 i swój można powiedzieć wiekowy PRIME.

Ogólnie wiekowo to Gegad jest najmłodszy z TOP 5 ,Rockhold też nie jest jakiś stary ale ostatnio to woli chyba pozować niż walczyć...

Bisbing miał yebane szczęście ,że wszedł wtedy na shortnotice i trafił Luke'a ,niestety zblokował dywizję walką z Hendersonem a teraz z GSP ,kierwa oby to jednak był Romero vs Bisping teraz ,bo zarówno Romero,Jacare i Mousasi zasługują na Title shota ,wiadomo ,że najpierw Romero później Jacare... Największy sens ma obecnie chyba zestawienie Romero z Mousasim ,bo wątpie ,aby Yoel chciał rok pauzować czekając na Bispinga i cholera wie czy nie złapie jakiejś kontuzje Bisping podczas walki z GSP.

I to jeśli Gegard i Jacare podpiszą kontarkty z UFC...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Kartę wstępną UFC 210: Cormier vs. Johnson 2 oglądało tylko 723 000 widzów

Słabe wyniki oglądalności sobotniej gali.

Gala UFC 210 na papierze zapowiadała się bardzo dobrze jednak wyniki oglądalności karty wstępnej sugerują, że event ten nie wzbudził znacznego zainteresowania. Kartę wstępną transmitowaną za pośrednictwem kanału oglądało średnio tylko 723 000 widzów. To drugi najgorszy wynik wśród numerowanych gal UFC od początku 2016r, gorszy wynik osiągnęła tylko gala UFC 204, która odbyła się w październiku zeszłego roku. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
może i masz racje xper, bo ja jestem jak najbardziej za aby potępiać takie zachowanie jak zachowanie Krzyśka Weidmana. Jednak prawda jest taka, że jakby nie interwencja sędziego walka trwała by dalej i nigdy nie dowiemy się jakby to się skończyło, Weidman mógłby przegrać 2rundę a 3r zapasami wymęczyć (nigdy nie wiesz). Czyli i jego wina i sędziego, mogli tą walkę puścić wtedy nie byłoby nie jasności. Jednak Romero nie powinien już wgl walczyć przed walką o pas (zawsze będzie na wypadek jak USADA złapie George'a a jak złapie obu to będzie wygrany Jacare/Whittaker). Oni zasługują bardziej a pozostali to Rockhold (były mistrz pokonał Machide i Weidmana) Mousasi (były mistrz strikeforce ale resume oprócz Weidmana dominacja Machidy, szybka robota nad past prime Belfortem i Hendo i teraz kontrowersyjna wygrana z Weidmanem). W UFC Mousasi jeszcze nie zrobił tak wiele jak Rockhold czy Weidman (on Pająka 2 razy pokonał jak jeszcze nie było to modne).
Czyli Silva powinien walczyć z Rockholdem a Weidman rewanż Mousasim i potem może zwycięzca tej walki z wygranym tej walki, bo droga do pasa dłuuuuga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
No to jasne ,że Romero czy Jacare bardziej zasługują , Romero 8-0 w UFC natomiast Jacare nayebał Mousasiego ,z Rockholdem jest problem taki ,że woli chyba pozować niż walczyć i od porażki nic nie zawalczył ,a Silva nie chce walczyć ani z Rockholdem ani Romero ani Gegardem tylko z Diazem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
z Diazem i tak nie zawalczy, bo USADA go blokuje i Spider bez przeciwnika na 212 a ta tuż tuż. Romero myślę zawsze w formie, dla Rockholda ta walka to tak samo jak dla Spidera powrót do gadaniu o TSie. Spider widziałbym większe szanse w pokonaniu Rockholda i Spider to troll on często coś takiego gada żeby hejt był a potem i tak bierze walkę, patrzcie do Cormiera w short notice wyszedł i w średniej niejednokrotnie jak był mistrzem tej wagi bił się w półciężkiej, 11 obron pasa (jak dla mnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Wygrana z Romero dalaby mu titleshota powinien wziasc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 105: Lewis vs. Browne

Następny temat

Test i Opinie Berserk Labs Rave, Berserk Labs Rave Cover

Wiecej