SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

UFC 209 WOODLEY VS THOMPSON 2, NURMAGOMEDOV VS FERGUSON

Wysłana -

Nie wiem jakim cudem nie ma tematu o tej gali

ROZPISKA:

Walka wieczoru

170 lbs.: Tyron Woodley (MMA 16-3-1) vs. Stephen Thompson (MMA 13-1-1) | walka o pas | 5 rund

Karta główna

155 lbs.: Khabib Nurmagomedov (MMA 24-0-0) vs. Tony Ferguson (MMA 22-3-0) | walka o pas | 5 rund

265 lbs.: Mark Hunt (MMA 12-10-1) vs. Alistair Overeem (MMA 41-15-0) | 3 rundy

155 lbs.: Lando Vannata (MMA 9-1-0) vs. David Teymur (MMA 5-1-0) | 3 rundy

185 lbs.: Rashad Evans (MMA 19-5-1) vs. Daniel Kelly (MMA 12-1-0) | 3 rundy

Karta wstępna

135 lbs.: Iuri Alcântara (MMA 34-7-0) vs. Luke Sanders (MMA 11-0-0) | 3 rundy

145 lbs.: Mirsad Bektic (MMA 11-0-0) vs. Darren Elkins (MMA 21-5-0) | 3 rundy

265 lbs.: Todd Duffee (MMA 9-3-0) vs. Mark Godbeer (MMA 11-3-0) | 3 rundy

205 lbs.: Paul Craig (MMA 9-0-0) vs. Tyson Pedro (MMA 5-0-0) | 3 rundy

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-02-15 16:58:01
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Chyba najlepsza z tych wszystkich ostatnich, no może dla mnie bo Reem na karcie A mainevent kozak. Na tę galę wbiję na sfd na żywo, jak za starych dorych czasów
Wysłana -

Wysłana -
Duffee wypada
Wysłana -
Tybura vs Henrique dodane do rozpiski
Wysłana -
moje typy: Wonderboy, Ferguson, Overeem, Vannata, Evans
w kolejności od pewniejszego typu: Vannata, Ferguson, Evans, Wonderboy, Overeem
Wysłana -

Wysłana -
Mysle ze Woodley dokonczy dziela i wygra jeszcze raz. Khabib zabije fergussona, licze oczywiscie na wygrana Reem'a. Zapowida sie zaj**ista gala bez zadnych walk z dupy i freak show.

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2017-02-18 09:56:20
Wysłana -
W ogóle to naprawdę mam bardzo duży dylemat co do rewanżu. Jeszcze nie typowałem, za dużo zmiennych wpływa na to

Thomspon to gość który wyciąga wnioski, ale jak okazało się w pierwszej walce Woodley również. Co więcej - mimo wszystko to u Woodleya widzę w jakich aspektach mógłby się poprawić (co nie oznacza że u Thompsona takich aspektów nie ma, po prostu nie dostrzegam ich):

- zapasy, bo w pierwszej rundzie były mega efektywne a potem nagle z nich zrezygnował. Choć na bank skutecznie były straszakiem, w kolejnych rundach. Niemniej, skoro działały zayebiscie to warto by zwiększyć ich częstotliwość i jeszcze bardziej mącić w głowie Thompsonowi - "czy obali, czy pyerdolnie?" Pamiętajmy, że na glebie Thompson nie istniał

- efektywniejsze dobijanie, pomimo tego że w pierwszej walce nie było to dobijanie na oślep a'la Carwin, jednak chyba można by zwiększyć różnorodność ataków np więcej ciosów w tułów, no i ta słynna gilotyna - przynajmniej już teraz Woodley wie, że nie ma co się z nią pyerdolić

Jednak Thompson na pewno też coś zmieni, może sposób poruszania, może więcej ciosów które wchodziły wcześniej - nie wiem .

Co do CME - to też mam zagwozdkę, bo z jednej strony Kebab dostaje łomot w stójce od MJ-a, z drugiej strony Ferguson prosi się o obalenie swoim nacierającym stylem, a z trzeciej strony Tony ma bardzo niekonwencjonalną glebę (Eddie Bravo cały czas mówi że to absolutny maniak) - będę naprawdę zdziwiony, jak zostanie tam zdominowany w taki sam sposób jak reszta.

Do tego dochodzi fakt, że Tony ma jednak lepszych rywali na rozkładzie, w tym wypadku skłaniam się ku Fergusonowi, który połączeniem skilli trochę przypomina mi Werduma - tylko ma lepszą stójkę i gorszą glebę (jednak cały czas świetną).

No i Ferguson jest świetny w improwizacjach - on uwielbia z chaosu tworzyć jakieś akcje - choć ewidentnie czasami robi to dużym kosztem - przyjmuje dość sporo na łeb.

Koniec końców uważam, że Tony ze swoim nacierającym stylem zostanie w końcu obalony, ale stawiam na to, że jego oryginalne bjj będzie prawidłową odpowiedzią na skille Kebaba.
Wysłana -
Ferguson to świr, zobaczycie pokona Khabiba to, że MJa pokona to i ja na to typowałem, bo MJ nie ma gleby Fergusona i nie jest takim świrem jak Ferguson aczkolwiek kilka lat temu MJ wypunktował Fergusona ładnie w stójce, ale to chyba aż tak istotne jak gleba nie jest, bo Khabib nie ma stójki bliskiej poziomowi Tonego zwłaszcza po tym co widzieliśmy z RDA-naprawdę Ferguson w prime.
Wysłana -
No bo MJ ma świetną stójkę - Barbozę pokonał też przecież w stójce
Strona 1 z 36
Dodaj odpowiedź