SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 209 WOODLEY VS THOMPSON 2, NURMAGOMEDOV VS FERGUSON

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26576

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Że styl na Caina to to co prezentuje Werdum? Zobaczymy w rewanżu (jeśli kiedykolwiek do niego dojdzie - kontuzje AKA i te sprawy). Mi się dalej zdaje że Cain w formie porozbija Werduma a w parterze sobie nic nie da wyciągnąć, ale mogę się mylić

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No nie wiem, ja na filmiku zdecydowanie widzę jak pokazuje Charlize fvcki prosto w Marcina jeszcze patrząc mu się w oczy. I to nie tylko moje zdanie.

http://www.bjjee.com/articles/charlize-theron-diaz-bros-double-flips-off-ufc-fighter-marcin-tybura/

http://inthecage.pl/wulgarny-gest-znanej-aktorki-wobec-marcina-tybury/

http://www.thescore.com/mma/news/1246757

https://www.facebook.com/simon.fox.52/videos/10206359317860215/?__fns&hash=Ac31z-WAqAIifjcw

Może faktycznie jakiś totalny zbieg okolicznośći, że akurat to wygląda jakby pokazała mu fvcka, a naprawdę było to jakimś cudem do kogoś innego. Ale póki co patrzę na to co widzą moje oczy Jak wypuści jakiś statement czy analizę () to może zmienie zdanie, ale nie będę się z góry łudził że to było coś innego

Jedyne wytłumaczenie jakie widzę , to to że wcześniej była pokazywana przez operatora i może pokazała fvcki w hołdzie Diazom, myśląc że operator jeszcze będzie ją pokazywał, a wyszło tak jakby pokazywała Marcinowi. Dla mnie musi wypuścić statement, bo zawsze bardzo lubiłem ją jako aktorkę i będzie mi cięzko ją oglądać nie wiedząc do końca czy jest prostaczką czy nie


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-03-06 08:49:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Hollywood level, nothing new.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ale powiem Wam, że staty wcale nie są oczywiste i spokojnie da sie z nich wybronić Woodleya.

Tymbardziej, że przy tak bliskich walkach dobrym wyjściem jest zwracanie uwagi na to co normalnie jest na drugim jak nie trzecim planie czyli ogólny damage, ogólna dominacja i statystyki w ciągu całej walki (mam na myśli, bez rozbijania na rundy)

Ja sam jak zobaczyłem te staty byłem trochę zdziwiony, ale prawda jest taka, że Thomspon sprawiał wrażenie jakby zadał więcej ciosów, a w rzeczywistości zadał ich podobną ilość , a dużo razy przestrzelił.

Inna sprawa jest taka, że to on nacierał i to już z automatu powoduje że przechylamy punktacje w jego stronę, bo teoretycznie to on kontrolował sytuację. Problem tylko jest taki, że w tym wypadku na tym polegała taktyka Woodleya i on tak samo jak poprzednio wiedział, że najbardziej kontroluje sytuacje wtedy kiedy każe nacierać Thompsonowi i zmusza go do ofensywy.

Tak więc T-wood miał wszystko pod kontrolą, do tego dochodzi to że na zywo moze więcej widać - np własnie pewność Woodleya w tym cofaniu (sędziowie widzieli że nie ma w tym nic z wycofywania, tylko to zamierzona taktyka realizowana z dużą pewnością przez Tyrona), do tego dochodzi dużo przestrzelonych/.zablokowanych ciosów Thompsona, które też mogły być bardziej widoczne na zywo no i ciosy Woodleya, których większą wymowę widać dopiero kiedy się nie patrzy przez ekran tv/komputera.

Chodzi mi o to, że po walce były dla mnie jasne dwa werdykty - albo Thompson, albo Remis. Jednak trochę zweryfikowałem swoją opinię.

A i jest jeden pozytyw takiego werdyktu. Zniechęca fighterów do zbyt bezpiecznych gameplanów:)

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Niestety, ale jak się chce pokonać mistrza to trzeba to zrobić wyraźnie. Gdyby był w tej walce remis to nie było źle. Mam nadzieję właśnie na to, że od teraz zawodnicy nie będą sobie robić jaj w walce i punktować do bezpiecznej decyzji.
Generalnie wonderboy przegrał i sam może być sobie winien. Łatwo się mówi siedząc przy kompie i pewnie on nie widział wielu okazji do ataku. Druga sprawa, że zawodnicy wywodzący się z karate sportowego bardzo często czekają na okazje do kontry i ataków to tam wielu nie ma, ale on w zasadzie nie zrobił nic, żeby skończyć Woodleya. Tyronowi należało się zwycięstwo za całokształt.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Khabib Nurmagomedov Instagram

Oświadczenie Khabiba Nurmagomedova i Dana White’a dotyczące anulowania walki i dalszych planów

Miniony weekend nie był najlepszy dla Khabiba Nurmagomedova, fanów oczekujących na dobrą walkę oraz samej organizacji UFC.

Rosjaninowi nie udało się stoczyć najważniejszej walki w jego dotychczasowej karierze jaką miał być pojedynek o tymczasowy tytuł wagi lekkiej z Tonym Fergusonem. Walkę odwołano z powodu problemów ze zdrowiem Khabiba przed ważeniem przed galą przez które „The Eagle” został przewieziony do szpitala. Według raportu Tass.ru wynika, że Khabib został przewieziony do szpitala ze względu na mocny ból wątroby, a do zbicia wagi do odpowiedniego limitu brakowało mu 5,5 funta. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
5.5 funta tiramisu ... mam nadzieje ze zatrudni jakiegos kolesia od dietetyki, byle nie ruska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
5 runda musi iść na 10-8, w 5 rundzie Woodley zrobił więcej niż w tych wszystkich rundach łącznie co wygrał Wonderboy. Ja punktowałem na remis, ale mimo że kibicowałem Thompsonowi to cieszę się, że Woodley dostał decyzję, bo na nią k***a zasłużył. Tam był moment w 5 rundzie gdzie sędzia był blisko przerwania i 2 razy deski Thompson zaliczył. Wonderboy niech z Lawlerem walczy - imo Lawlera pokona, bo nie walczy tak inteligentnie jak T-Wood.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wonderboy każdego pokona. T-Wood podobnie. Pytaniem pozostaje Maia, który może być przez nich zmiażdżony, ale również widzę jak ich dominuje;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
imo Woodley to stylistycznie najgorsze zestawienie dla Mai, serio imo to jest KO 1 runda. Na Wonderboya z Maią też bym postawił, ale już w tym przypadku Maia ma o wiele większe szanse na obalenie i poddanie.
Masvidal imo nie poradzi sobie z Maią.
Khabiba niech wyp******ą do welterweight albo postawić ch**owi ultimatum, za miesiąc masz ważenie na UFC 210 zrób wagę, walcz z Fergusonem a zapomnimy o sprawie a jak nie welterweight = wp******.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-03-06 14:18:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 212: Jose Aldo vs. Max Holloway

Następny temat

ACB 53 Olsztyn: Young Eagles 15

WHEY premium