SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 209 WOODLEY VS THOMPSON 2, NURMAGOMEDOV VS FERGUSON

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26587

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469



Nie wiem jakim cudem nie ma tematu o tej gali

ROZPISKA:



Walka wieczoru

170 lbs.: Tyron Woodley (MMA 16-3-1) vs. Stephen Thompson (MMA 13-1-1) | walka o pas | 5 rund

Karta główna

155 lbs.: Khabib Nurmagomedov (MMA 24-0-0) vs. Tony Ferguson (MMA 22-3-0) | walka o pas | 5 rund

265 lbs.: Mark Hunt (MMA 12-10-1) vs. Alistair Overeem (MMA 41-15-0) | 3 rundy

155 lbs.: Lando Vannata (MMA 9-1-0) vs. David Teymur (MMA 5-1-0) | 3 rundy

185 lbs.: Rashad Evans (MMA 19-5-1) vs. Daniel Kelly (MMA 12-1-0) | 3 rundy

Karta wstępna

135 lbs.: Iuri Alcântara (MMA 34-7-0) vs. Luke Sanders (MMA 11-0-0) | 3 rundy

145 lbs.: Mirsad Bektic (MMA 11-0-0) vs. Darren Elkins (MMA 21-5-0) | 3 rundy

265 lbs.: Todd Duffee (MMA 9-3-0) vs. Mark Godbeer (MMA 11-3-0) | 3 rundy

205 lbs.: Paul Craig (MMA 9-0-0) vs. Tyson Pedro (MMA 5-0-0) | 3 rundy







Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-02-15 16:58:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Tony Ferguson chce walczyć z Conorem McGregorem

Tony Ferguson nie doczekał się na najważniejszą walkę w swojej karierze, której stawką był tymczasowy tytuł wagi lekkiej, więc teraz celuje w Conora McGregora.

Walka z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 209 nie doszła do skutku ze względu na problemy zdrowotne Rosjanina w dniu ważenia przed galą. Wobec takiego obrotu spraw, Ferguson nie zamierza czekać na Nurmagomedova i walkę o tymczasowy tytuł i od razu celuje w mistrza dywizji lekkiej Conora McGregora. Tym razem „El Cucuy” chce zawalczyć od razu o pas mistrza i dlatego oficjalnie za pomocą swojego Twittera wyzwał do pojedynku McGregora. Więcej

Dana White uważa, że walka Khabiba z Fergusonem była do uratowania

Prezydent UFC delikatnie zarzuca błąd ekipie Rosjanina.

Na UFC 209 nie doszło do niezwykle wyczekiwanej walki Khabiba Nurmagomedova (24-0, 8-0 w UFC, #1 w rankingu UFC) z Tonym Fergusonem (22-3, 12-1 w UFC, #2 w rankingu UFC), ponieważ przed ważeniem Rosjanin trafił do szpitala z powodu problemów podczas robienia wagi. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Chyba najlepsza z tych wszystkich ostatnich, no może dla mnie bo Reem na karcie A mainevent kozak. Na tę galę wbiję na sfd na żywo, jak za starych dorych czasów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4518 Napisanych postów 35794 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263121


1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4518 Napisanych postów 35794 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263121
Duffee wypada
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4518 Napisanych postów 35794 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263121
Tybura vs Henrique dodane do rozpiski

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
moje typy: Wonderboy, Ferguson, Overeem, Vannata, Evans
w kolejności od pewniejszego typu: Vannata, Ferguson, Evans, Wonderboy, Overeem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4518 Napisanych postów 35794 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263121


6

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Mysle ze Woodley dokonczy dziela i wygra jeszcze raz. Khabib zabije fergussona, licze oczywiscie na wygrana Reem'a. Zapowida sie zaj**ista gala bez zadnych walk z dupy i freak show.


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2017-02-18 09:56:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
W ogóle to naprawdę mam bardzo duży dylemat co do rewanżu. Jeszcze nie typowałem, za dużo zmiennych wpływa na to

Thomspon to gość który wyciąga wnioski, ale jak okazało się w pierwszej walce Woodley również. Co więcej - mimo wszystko to u Woodleya widzę w jakich aspektach mógłby się poprawić (co nie oznacza że u Thompsona takich aspektów nie ma, po prostu nie dostrzegam ich):

- zapasy, bo w pierwszej rundzie były mega efektywne a potem nagle z nich zrezygnował. Choć na bank skutecznie były straszakiem, w kolejnych rundach. Niemniej, skoro działały zayebiscie to warto by zwiększyć ich częstotliwość i jeszcze bardziej mącić w głowie Thompsonowi - "czy obali, czy pyerdolnie?" Pamiętajmy, że na glebie Thompson nie istniał

- efektywniejsze dobijanie, pomimo tego że w pierwszej walce nie było to dobijanie na oślep a'la Carwin, jednak chyba można by zwiększyć różnorodność ataków np więcej ciosów w tułów, no i ta słynna gilotyna - przynajmniej już teraz Woodley wie, że nie ma co się z nią pyerdolić


Jednak Thompson na pewno też coś zmieni, może sposób poruszania, może więcej ciosów które wchodziły wcześniej - nie wiem .

Co do CME - to też mam zagwozdkę, bo z jednej strony Kebab dostaje łomot w stójce od MJ-a, z drugiej strony Ferguson prosi się o obalenie swoim nacierającym stylem, a z trzeciej strony Tony ma bardzo niekonwencjonalną glebę (Eddie Bravo cały czas mówi że to absolutny maniak) - będę naprawdę zdziwiony, jak zostanie tam zdominowany w taki sam sposób jak reszta.

Do tego dochodzi fakt, że Tony ma jednak lepszych rywali na rozkładzie, w tym wypadku skłaniam się ku Fergusonowi, który połączeniem skilli trochę przypomina mi Werduma - tylko ma lepszą stójkę i gorszą glebę (jednak cały czas świetną).

No i Ferguson jest świetny w improwizacjach - on uwielbia z chaosu tworzyć jakieś akcje - choć ewidentnie czasami robi to dużym kosztem - przyjmuje dość sporo na łeb.

Koniec końców uważam, że Tony ze swoim nacierającym stylem zostanie w końcu obalony, ale stawiam na to, że jego oryginalne bjj będzie prawidłową odpowiedzią na skille Kebaba.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Ferguson to świr, zobaczycie pokona Khabiba to, że MJa pokona to i ja na to typowałem, bo MJ nie ma gleby Fergusona i nie jest takim świrem jak Ferguson aczkolwiek kilka lat temu MJ wypunktował Fergusona ładnie w stójce, ale to chyba aż tak istotne jak gleba nie jest, bo Khabib nie ma stójki bliskiej poziomowi Tonego zwłaszcza po tym co widzieliśmy z RDA-naprawdę Ferguson w prime.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No bo MJ ma świetną stójkę - Barbozę pokonał też przecież w stójce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 212: Jose Aldo vs. Max Holloway

Następny temat

ACB 53 Olsztyn: Young Eagles 15

WHEY premium