SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 208: Holm vs de Randamie, Jacare vs Boetsch

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050


Gala UFC 208: "Holm vs. de Randamie"
Data: 11.02.2017
Miejsce: Barclays Center, Brooklyn, New York

Inauguracyjna walka o tytuł wagi piórkowej kobiet
145 lbs.: Holly Holm vs. Germaine de Randamie

Główna karta
185 lbs.: Anderson Silva vs. Derek Brunson
205 lbs.: Glover Teixeira vs. Jared Cannonier
185 lbs.: Ronaldo Souza vs. Tim Boetsch

Walki wstępne
170 lbs.: Roan Carneiro vs. Ryan LaFlare
155 lbs.: Islam Makhachev vs. Nik Lentz
125 lbs.: Wilson Reis vs. Yuta Sasaki
155 lbs.: Jim Miller vs. Dustin Poirier
145 lbs.: Phillipe Nover vs. Rick Glenn
125 lbs.: Ian McCall vs. Jarred Brooks


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2017-02-02 18:26:31
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
fajna karta.
Holly vs GDR to może być dobra walka w stójce
Z Jacare cały czas mam beke, dostał walke z Timem Boetschem nie tak dawno znokautowanym przez Hendo w mniej niż minute Jacare przez poddanie raczej bez 2 zdań. Skoro Rockhold to zrobił szybko to Jacare też. Z drugiej strony może Jacare specjalnie chciał łatwą walkę skoro nie może teraz TSa dostać a po wygranej z Boetschem TSa dostanie - oby bo zasługuje.

Liczę na Lewisa, ale kase bym na Browne'a mimo wszystko stawiał.

Cannonier dobrze wygląda, ale Glover to inna liga niż jego wcześniejsi przeciwnicy więc raczej Glover może przez decyzje.

Poirier vs Miller to FOTN może być

Burns vs Felder, może w końcu McCall zawalczy no i Reis tj. Jacare miał mieć TSa a też walczy z kimś z poza topki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Walka Holm vs de Randamie będzie bardzo ciekawa i wydaje mi się, że Holm może mieć problemy z GDR. Obydwie stójkowiczki i walka może iść w dwie strony, a ja daję spore szanse dla Holenderki.

Walka Jacare vs Boetsch to duży missmatch, ale może faktycznie dali Jacare rywala do szybkiej wygranej bo Luke Rockhold wznowił treningi i może doczekamy się walki rewanżowej.

Browne vs Lewis... sam nie wiem na kogo stawiać. Niby Lewis radzi sobie całkiem nieźle i z pięciu wygranych walk, cztery wygrał przez KO/TKO i kto wie może to nowa nadzieja dywizji HW. Browne przegrał dwie ostatnie walki, ale z byłymi mistrzami Werdumem i Velasquezem. "Hapa" wciąż może dać dobrą walkę.

Teixeira va Cannonier to może być jedna z lepszych walk i na bank polecą w niej mocne bomby z jednej i z drugiej strony.
Ciekawe jak sobie Tybura poradzi, przeciwnik solidny, ale do ogarnięcia i mam nadzieję, że kondycyjnie Marcin da radę.





Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2017-01-08 17:00:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
W sumie dobrze ,że Jacare vs Boestch bo Gegard pewnie teraz dostanie Rockholda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
War Holly

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Nie zapominajmy, że walczy też Tybura. Trzymam kciuki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Ok, fajnie ze Jacare walczy z Boetschem, na papierze to gwał, ale Tim zawsze moze przywalić

TYlko co w koncu z walką Bisping - Romero? Dojdzie do niej? Czy Michael "cunt" unika Yoela w strachu z zesranymi portkami?

PRzeciez jak Jacare wygra, to Bisping bedzie na bank chcial z nim sie bic, pyerdolac ze "Romero nie bo sterydy"

Co do potencjalnej walki Rockhold - Mousiasi byłby to ciekawy pojedynek i troche niewygodny dla Lucka, którego Mousiasi moglby boksersko wypuntkowac albo i nawet skonczyc, z drugiej strony Rockhold moglby zgwałcić Gegarda na glebie jak to zrobił z Machidą (Jacare poskladal Mousiasiego na glebie jak amatora)
2

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja bym stawiał na Mousasiego z Rockholdem, bo ten by go imo nie obalił a trochę lepszy w stójce jest imo Mouse zwłaszcza jego boks

Dla mnie Bisping może walczyć i z Romero i z Jacare jak ten odprawi Boetscha, ale niech walczy z kimś z nich a nie teraz kombinuje

nie zauważyłem, że Marcin Tybura na karcie, liczę na kolejne ładne zwycięstwo


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-01-09 20:21:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Dlaczego Rockhold miałby nie obalić Mousiasiego? Ten nie ma jakiegoś świetnego TDD

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a Rockhold nie ma świetnych obaleń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bisping lepiej, żeby walczył z Romero, a nie z Jacare, bo za długo czekania. Biping walczył w październiku, Romero w listopadzie, a na Jacare trzeba czekać do lutego + obóz z trzy miesiące.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 103: Rodriguez vs. Penn

Następny temat

Bokserzy w mma

WHEY premium