SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 208: Holm vs de Randamie, Jacare vs Boetsch

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Anderson Silva returns to face Derek Brunson at UFC 208 in Brooklyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AS musi uważać na zapasy Brunsona. Brunson nie jest jakoś wysoko w rankingu, ale Brunson to nie będzie łatwy przeciwnik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
War Anderson

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Brunson na papierze faworytem, bo ma dobre zapasy i dobrze skraca dystans, dobrze uderza i może złapać jakimś sierpem Andersona zwłaszcza w 1 rundzie.
Jednak war Anderson, liczę na jego powrót i zwycięstwo przez nokaut, ta walka w ch** tą rozpiske ratuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Yoel Romero myśli o walce z Andersonem Silvą w przyszłości

Pretendent do tytułu wagi średniej Yoel Romero będzie chciał dać walkę o pas Andersonowi Silva kiedy już sam zostanie mistrzem po pokonaniu Michaela Bispinga.

Yoel Romero napisał na swoim Twitterze, że byłby to dla niego zaszczyt móc dać Andersonowi Silva walkę o tytuł wagi średniej UFC. Więcej

„Shogun” wciąż chce zdobyć pas UFC i aspiracje mistrzowskie go nie opuszczają

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Mauricio „Shogun” Rua chciałby jeszcze raz zostać mistrzem organizacji.

„Moim największym marzeniem jest pas mistrzowski. Przechodziłem już kiedyś przez to i wiem, że jeśli będę myślał o pasie przed walką z moim kolejnym przeciwnikiem, to może mnie to słabo zmotywować. Jestem teraz bardziej doświadczony i wiem, że muszę myśleć o swoim kolejnym rywalu. To jest to, co mnie motywuje.”

Faktycznie Mauricio Rua musi najpierw skupić się na swoim przyszłym rywalu jakim będzie Gian Villante z którym zmierzy się 11 marca na gali UFC Fight Night 106 w Fortalezie w Brazylii. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
w to drugie chyba tylko Noolan wierzy
Co jak co, ale w walce z Villante stawiam na Shoguna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ostatnio dobrze mu idzie. War Shogun :)

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
jak na Shoguna w tych czasach co całkiem nieźle, ale od 2014 zaliczył KO od Hendersona, szybkie KO od OSP, pokonał Nogueire, ale ten go dobrze podłączył w tej walce i wygrał po bliskiej walce a Nogueira już stary no i Corey Anderson - imo słusznie wygrał na pkt a Anderson to całkiem niezły rywal, pokazał niezły TDD. Villante imo baty w stójce dostanie, ale też nie zdziwie się jak Shogun KO zaliczy, bo on już 1 nogą na emeryturze i w chvj kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4547 Napisanych postów 35815 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263251





ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
czy tylko mi walka JAcare - Boetsch wydaje sie strasznym missmatchem? Mega szkoda ze Rockhold wypadł

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 103: Rodriguez vs. Penn

Następny temat

Bokserzy w mma

WHEY premium