SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 208: Holm vs de Randamie, Jacare vs Boetsch

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Gieneralnie to GSP byłby GOATem, gdyby wrócił i ogarnął Woodleya, a nie Bispinga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no chyba żartujesz, lepiej pokonać mistrza wagi wyższej niż niższej jeśli chodzi o rozpatrywanie GOAT, Bisping jest wyższy, Woodley ma więcej mięcha, pierwszy kompletny striker, drugi kompletny zapaśnik, stylistycznie imo Bisping łatwiejszy, ale nie zmienia to faktu jak GSP wygra swoją najbliższą walkę nie ważne z kim to jest GOAT, w sumie ja go już za GOATA mam. GSP - najbardziej kompletny fighter, bardzo oddany treningowi, trzyma reżim treningowy ciągle, inteligentny w klatce i poza no i resume chyba najlepszych zawodników ma, fakt nie niszczył ich jak Anderson czy Fedor, ale 1 inna waga i najbardziej dominował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A ja się zgodzę z pilkiem. Jak pokona Bispinga to będzie pyerdolenie że papierowego mistrza pokonał


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-02-18 13:55:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja też, imo Mousasi, Jacare,Romero, Weidman to faworyci w walce z Bispingiem. I szczerze to sam będę mówił, że papierowego mistrza pokonał.

Choć przyznam, że zdobycie pasów w dwóch kategoriach wygląda dobrze.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-02-18 14:46:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No właśnie, a o Woodleyu tego nie można powiedzieć, bo on jest w stanie zgasić każdego/prawie każdego. Na punkty zremisował z Thompsonem, ale wyglądał znacznie lepiej w tej walce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
z Hendo wyglądał żałośnie, z Andersonem nieźle, ale Rockholda znokautował więc mistrzem został zasłużenie, ale imo Hendo go pokonał. Tak czy inaczej Bisping to zawodnik z czołówki a wygrana po tak długim lay offie z kimś z top 1-10 (każdy ma zdanie, ale raczej każdy przyzna że minimum w top 10 jest jednak) to mega wyczyn, podobny co jakby Woodleya zdetronizował.

Ja po cichu licze, że to p******enie i zobaczymy Spider vs GSP w 185lb. Niech to będzie walka o koronę GOATa zafundowaną przez Conora McGregora.






Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-02-19 00:13:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Germaine de Randamie wyjaśnia dlaczego nie chce walczyć teraz z Cris „Cyborg”

Po tym jak Germaine de Randamie została pierwszą mistrzynią dywizji piórkowej UFC, jej nazwisko jest rozpatrywane w kontekście walki z Cris „Cyborg” Justino.

Debaty na temat tego pojedynku nasiliły się zaraz po pojedynku de Randamie z Holly Holm, a wypowiedzi zawodniczek jeszcze bardziej podgrzewają atmosferę. „Iron Lady” powiedziała po walce, że musi przejść operację ręki, co było odebrane przez Cris Cyborg jako unikanie walki z nią. Justino rozwiązała już swoje problemy z USADA, która dopuściła Brazylijkę ponownie do rywalizacji.

W ostatnim odcinku The MMA Hour, Germaine de Randamie postanowiła wyjaśnić sprawę operacji ręki. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haha, mówi, że ma mieć operację ręki i nie wie czy zawalczy, a z drugiej strony, że Holly zasługuje na rewanż i ewentualnie może zawalczyć. Po prostu woli zawalczyć z Holly, bo dłużej pas potrzyma. Niech robi operację i przy najbliższej okazji walczy z Cyborgową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Steven0
no chyba żartujesz, lepiej pokonać mistrza wagi wyższej niż niższej jeśli chodzi o rozpatrywanie GOAT, Bisping jest wyższy, Woodley ma więcej mięcha, pierwszy kompletny striker, drugi kompletny zapaśnik, stylistycznie imo Bisping łatwiejszy, ale nie zmienia to faktu jak GSP wygra swoją najbliższą walkę nie ważne z kim to jest GOAT, w sumie ja go już za GOATA mam. GSP - najbardziej kompletny fighter, bardzo oddany treningowi, trzyma reżim treningowy ciągle, inteligentny w klatce i poza no i resume chyba najlepszych zawodników ma, fakt nie niszczył ich jak Anderson czy Fedor, ale 1 inna waga i najbardziej dominował


GSP jest GOATEM MMA

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
też jestem tego zdania, większy potencjał ma Jones tylko musi się ogarnąć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 103: Rodriguez vs. Penn

Następny temat

Bokserzy w mma

WHEY premium