SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

UFC 207: Nunes vs. Rousey

Wysłana -

UFC 207: Nunes vs. Rousey

Data: 30.12.2016
Miejsce: T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada – USA

Walka o tytuł wagi koguciej
135 lbs.: Amanda Nunes (c) vs. Ronda Rousey

Walka o tytuł wagi koguciej
135 lbs.: Dominick Cruz (c) vs. Cody Garbrandt
265 lbs.: Fabrício Werdum vs. Cain Velasquez 2
170 lbs.: Johny Hendricks vs. Neil Magny
135 lbs.: T.J. Dillashaw vs. John Lineker

Walki wstępne
170 lbs.: Alex Garcia vs. Mike Pyle
170 lbs.: Tim Means vs. Alex Oliveira
185 lbs.: Marvin Vettori vs. Antonio Carlos Junior
125 lbs.: Louis Smolka vs. Ray Borg
170 lbs.: Dong Hyun Kim vs. Tarec Saffiedine
115 lbs.: Jessica Andrade vs. Angela Hill
170 lbs.: Brandon Thatch vs. Niko Price

Materiał promujący ostatnią galę UFC w tym roku.

30 grudnia w Las Vegas UFC zakończy 2016r. organizując galę oznaczoną numerem 207. Podczas niej do klatki – po ponad rocznej przerwie – wróci pierwsza mistrzyni kategorii koguciej, Ronda Rousey. Amerykanka stanie do walki z Amandą Nunes, która obecnie dzierży mistrzowski pas.

W co-main evencie gali Dominick Cruz podejmie Cody’ego Garbrandta w swojej drugiej obronie pasa wagi koguciej.
Poniżej rozszerzona zapowiedź gali.

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Getty Images

Do powrotu do Oktagonu byłej mistrzyni wagi koguciej Rondy Rousey i jej walki z Amandą Nunes na UFC 207 pozostało już niewiele czasu i pojawia się z nią coraz więcej wywiadów.

W jednym z nich dla ESPN, Rousey rozmawiała z Ramoną Shelburne o jej motywacji oraz motywacji innych zawodników sportów walki jak Conor McGregor i Floyd Mayweather Jr., których skrytykowała za podążanie tylko za pieniędzmi. Więcej
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Means, Smolka i cała karta główna zacna. Jak dla mnie mejn iwent to rewanż Werduma z Cainem.
Wysłana -
Dla mnie karta godna zakonczenia roku.
Ciekawe co pokaze w koncu Hendricks. Czy bedzie wystarczajaco zmotywowany, skoro po ewentualnej przegranej ma zakonczyc kariere.
Wysłana -
Ci wszyscy co mysla ze Werdum ma styl na Caina, leccie do bukow bo jest sporym underdogiem
Cruz Coremu to chyba zrobi gwalt, nie?

Zmieniony przez - grind w dniu 12/16/2016 7:21:12 PM
Wysłana -
Lubię Werduma ale jak Cain wyjdzie w normalnej formie to żaden styl Werdumowi nie pomoże :P
Wysłana -
Kibicuję Cainowi, ale Werdum wielokrotnie pokazał ze nie nalezy go lekcewazyc. Ciekawe jaka taktyke teraz przyjmie Cain, czy dalej będzie chciał boksować sie z Werdumem, czy tym razem będzie obalał i obijał z góry

Ciekaw jestem występu Magny'ego, fajnie jakby poskładał Hendrixa
Wysłana -
no też już nie chce ani oglądać walk Hendricksa, jego problemów z wagą i jego mordy paplającej wymówki. Liczę, że mu Magny naj**ie i wyśle na emeryture

Cain powinien obalać i gnp, tzn. może nie od razu, ale jak nie będzie sobie radził w stójce to narożnik powinien być od oceny sytuacji (i nie jak ostatnio po 2 rundach gdy Cain ledwo oddychał i był półprzytomny to weź obalaj) i jak Werdum będzie przeważał w stójce to od razu komenda takedown, które wyjdzie i gnp, ciężko imo Werdumowi będzie coś z pleców na Cainie wyciągnąć. Dla mnie to też ME chociaż Cruz vs Garbrandt też mnie jara. No i trzymam kciuki za Amande, że zrobi z Rondzi masakre.
Wysłana -
Liczę na comeback Rousey bo chciałbym jeszcze zobaczyć kilka dobrych walk z jej udziałem, ale tak jak niemal wszyscy zgodnie uważamy jej wygrana będzie zależała od jej głowy.

W walce Velasqueza z Werdumem stawiam na Caina i mam nadzieję, że nie będzie żadnego wypadku przy pracy. Musi jednak uważać na Werduma bo on potrafi uderzyć a i w parterze też jest groźny. Jeśli Cain szybko go obali zasypie ciosami, to będzie miał wygraną w kieszeni.

Też liczę na wygraną Magny'ego. To bardzo dobry zawodnik, który co prawda przegrał z Maią i Larkinem, ale z Maią mało kto ma szanse, a z Larkinem trafił na mocny atak i ciosy na nogę oraz łokcie. W UFC bez Hendricksa raczej nic się nie zmieni. Ciekawe jaką wagę wniesie na skalę
Wysłana -
Ja jak wiadomo kibicuje Cainowi, poza tym Cruzowi no kazdemu kto walczy przeciwko zarlokowi z encyclopedia wymowek

Rondzi to wiadomo <3 ale zgodze sie ze wygrana zalezec bedzie od jej glowy

Zmieniony przez - grind w dniu 12/17/2016 9:47:36 AM
Wysłana -
precz z brzydką Rondą! Ronda na emeryture, arogancka i głupia p***a

oby Amanda ją pokonała to zepsuje plany na rewanż z Holm (jak ta przejdzie GDR) i wtedy wszystko wróci do normy - wygrana Pena/Shevchenko TSa dostanie tj. i Cyborgowa w 145.

na Lewisa też liczę, że skończy Hape mimo, że w to wątpię.

Wtedy Ronda będzie Travisa utrzymywać z filmów jak ten robote w UFC straci.Oby tak było Wtedy Edmond nie będzie już nikomu kariery psuł, bo nikt nie będzie chciał z nim trenować

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-12-17 13:37:17
Wysłana -
Liczę, że w walce Caina z Werumem będziemy mieli powtórkę z rozrywki, lecz tym razem zakończoną wcześniej :) Cain w stójce nie jest zagrożeniem dla Werduma (za dobry klincz) w parterze również, tym razem obstawiam jakiś Armbar jak z Fedorem :D

Z drugiej strony wygrana Vai Cavalo z Cainem spowoduje, że walka marzenie CAIN vs MIOCIĆ raczej nie dojdzie do skutku... :( A Werduma w rewanżu z Stiope nie widzę.

Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2016-12-17 16:41:33
Strona 1 z 21
Dodaj odpowiedź