SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 207: Nunes vs. Rousey

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Steven0
Lesnar zakończył kariere po dominującym zwycięstwie na Huncie a Conor to obecnie top 5 p4p nawet.



Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-01-09 20:24:17


Oficjalnie to No Contest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Yoshi87
Niestety niektórzy poczuli krew i szarpią Rondę ze wszystkich stron. Można jej nie lubić, ale przykro jest jak się widzi upadek byłej mistrzyni, która wyniosła kobiece MMA na szczyt. Po części to też jej wina bo nie potrafi zerwać z Tarverdyanem, ale może nie ma nikogo kto by ją uświadomił, że lepiej odejść do kogoś innego.


Też bym poszarpał Rondę tu i tam Dla mnie jest Debeściara i dwie porażki tego nie zmienią. Tak to jest w życiu że raz się wygrywa, a raz przegrywa. Dwie porażki z rzędu jej nie skreślają. Co do zmiany sztabu szkoleniowego - jak najbardziej. Braki stójkowe Rondy wychodzą dotkliwie.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Marian.B.
Yoshi87
Niestety niektórzy poczuli krew i szarpią Rondę ze wszystkich stron. Można jej nie lubić, ale przykro jest jak się widzi upadek byłej mistrzyni, która wyniosła kobiece MMA na szczyt. Po części to też jej wina bo nie potrafi zerwać z Tarverdyanem, ale może nie ma nikogo kto by ją uświadomił, że lepiej odejść do kogoś innego.


Też bym poszarpał Rondę tu i tam Dla mnie jest Debeściara i dwie porażki tego nie zmienią. Tak to jest w życiu że raz się wygrywa, a raz przegrywa. Dwie porażki z rzędu jej nie skreślają. Co do zmiany sztabu szkoleniowego - jak najbardziej. Braki stójkowe Rondy wychodzą dotkliwie.


O, widze swoj czlowiek! Brawa dla tego pana. W pelni podzielam opinie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
tylko zmiana gymu może ją uratować. Z resztą pytanie jak z jej głową, bo jej ostatnie 2 walki były na bardzo słabym poziomie a jej poprzednie to totalne dominacje i szybkie skończenia.
MMA idzie do przodu a Ronda mam wrażenie, że nie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jak z Fedorem. MMA poszlo do przodu a on zostal w lesie-doslownie I w przenosni.
Obawiam sie, ze ona jak on, nie poslucha i nie zmieni gymu.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Tak bo Fedor ma wiecznie 25 lat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jak zaczal sromotnie przegrywac nie byl wcale stary, byl za uparty jak osiol I nic nie zmienil w treningach.


Zmieniony przez - grind w dniu 1/13/2017 7:53:45 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Na kazdego w koncu przychodzi pora, nie ma zawodnikow niepokonanych oprocz Khabiba rzecz jasna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Fedor tak jak Grind napisał, olał trenowanie i nie rozwijał się. MMA poszło do przodu i Fedor odjechał z poziomem, tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dokładnie, dobry przykład z Fedorem. Po prostu Ronda trafiła na czasy gdzie mma idzie do przodu jeszcze szybciej - szczególnie kobiece, które korzysta z wiedzy już dostępnej dzięki męskiemu mma;)

Pamiętam, że jeszcze za czasów kiedy Ronda niszczyła to właśnie gadałem z kumplem (#słynnykumpel) że kobiece mma jest jak to co było pod koniec lat 90-tych.

Teraz dalej babki są w tyle za facetami, ale przyspieszyły niesamowicie jeśli chodzi o ewolucję. A Fedor nie dość, że młody nie jest, to się nie rozwija - Mittrione go pokona. Wystarczy, że nastawi się na kontry, bo Fedor i tak nie ma gameplanu i zawsze inicjuje atak. Na niego nie trzeba jakiegoś skomplikowanego podejścia - po prostu zwykłe kontry

Do tego oczywiście dochodzi fakt, że nawet najbardziej nietuzinkowy zawodnik jak jest bardzo długi czas na topie to w końcu zostanie rozpracowany - i jego niekonwencjonalność będzie prędzej czy później rozgryziona.

Oczywiście, rozpracowanie to nie wszystko - patrz Floyd Mayweather. Dlatego kameleony typu McGregor zawsze na propsie. Na walkę z Aldo zrezygnował z typowego dla siebie wywierania presji. Drugim wg mnie genialnym przykładem jest... Woodley. Nacierał w walce z Lawlerem, a był bardzo spokojny w walce z Thompsonem.

Chodzi mi o to, że fighter który w walce potrafi zarówno nacierać i zmuszać do kontr, jak i cofać się i kontrować (wg mnie kontry zawsze będą wygrywającym stylem) będzie zawsze największym wyzwaniem.

Będzie tylko teraz wyścig o efektywniejsze prowokowanie ataku itp (poprzez skuteczniejsze nacieranie, zamykanie pod siatką, markowanie, albo pajacowanie) - wszystko po to, żeby otworzyć drogę do kontr.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-01-13 10:25:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szymon Kołecki w MMA

Następny temat

KSW na PGE Narodowym - 27 maja

WHEY premium