SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311


Walka wieczoru:
155 lbs: Conor McGregor pokonał Eddiego Alvareza przez TKO (ciosy w parterze) 3:04, runda 2 – walka o pas wagi lekkiej

Karta główna (godzina 4:00 czasu poskiego):
170 lbs: Tyron Woodley pokonał Stephena Thompsona przez większościowy remis – walka o pas wagi półśredniej

115 lbs: Joanna Jędrzejczyk pokonała Karolinę Kowalkiewicz przez jednogłośną decyzję – walka o pas wagi słomkowej

185 lbs: Yoel Romero pokonał Chrisa Weidmana przez TKO (latające kolano i ciosy w parterze) 0:24, runda 3
135 lbs: Raquel Pennington pokonała Mieshę Tate przez jednogłośną decyzję

Karta wstępna (FOX Sports 1, godzina 2:00 czasu polskiego):
145 lbs: Frankie Edgar pokonał Jeremy’ego Stephensa przez jednogłośną decyzję
155 lbs: Khabib Nurmagomedov pokonał Michaela Johnsona przez poddanie (kimura) 2:31, runda 3
185 lbs: Tim Boetsch pokonał Rafaela Natala przez KO (prawy sierpowy i ciosy w parterze) 3:22, runda 1
170 lbs: Vicente Luque pokonał Belala Muhammada przez KO (lewy sierpowy i ciosy w parterze) 1:19, runda 1

Karta wstępna (UFC Fight Pass, godzina 1:00 czasu polskiego):
163 lbs: Jim Miller pokonał Thiago Alvesa przez jednogłośną decyzję
135 lbs: Liz Carmouche pokonała Katlyn Chookagian przez niejednogłośną decyzję

www.fight24.pl



Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2016-11-13 10:34:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Warto się nieco wypowiedzieć o walkach.

Conor McGregor - Eddie Alvarez - Conor rozpracował boksersko Alvareza, dobrze kontrolował dystans, Eddiemu ciężko było go skrócić. Tak jak mówiłem Melendez póki miał gaz robił Alvareza, a Conor jest znacznie lepszym bokserem niż Melendez. Tak samo zapasy, Alvarez obalał głównie z klinczu nie ma tak dobrych wejść w nogi jak Mendes. Conor pokazał dobre TDD. Alvarez mógł więcej używać low kicków i nie stać na przeciw Conora tylko schodzić do boku jak Siver, który dał lepszą walkę.

Thompson - Woodley - Woodley zawalczył całkiem nieźle, nie spodziewałem się takiego obrotu spraw. Ta walka pokazała, że Thompson o wiele bardziej woli walczyć z kontry, gdy ktoś naciera. Woodley rzadko nacierał (nie to co Hendricks), Szkoda, że nie stosował więcej low kicków, bo aż się prosiło okopać tę wykroczną nogę, zresztą zrobił to w trzeciej rundzie bardzo skutecznie. No i złapał Thompsona w czwartej rundzie, mógł go skończyć, Thompson nie wiem jak to przetrwał i jeszcze później nie odklepał. Dobrze, że Woodley zachował pas w pierwszej i czwartej rundzie, które punktowane były na jego korzyść, znacznie bardziej dominował niż Thompson w trzeciej i piątej. Druga runda wyrównana, nie wiem komu bym dał. Ale imo pierwsza lub czwarta runda to mogła być nawet 10-8. Sprawiedliwie, że pomimo remisu pas zachował Woodley.

Jędrzejczyk - Kowalkiewicz - wiadomo JJ wygrała ładne kombinacje dobre low kicki, ale Kowalkiewicz przetrwała. W dodatku urwała rundę JJ i zdołała ją trochę ogłuszyć w tej czwartej rundzie. Niestety, obawiam się, że Joanna ma szklankę teraz Kowalkiewicz zaserwowała jej nokdaun, a pamiętamy, że z Gadelhą JJ też zaliczyła dwa razy nokdaun. Niedobrze to wróży przed walką z Andrade. Przeceniałem Joannę, nie doceniłem Karoliny. Zobaczyłbym Karolinę z Esparzą lub Aguilar, a JJ z Andrade.

Yoel Romero - Chris Weidman - YOEL ŚWIETNIE!!!! Żołnierz Boga porobił Weidmana, pierwsza runda słaba, Weidman ją zgarnął, ale w drugiej przepięknie obalił Weidmana Yoel, ładne boczne kopnięcie na korpus z lewej nogi i zdołał na tej glebie Weidmana przytrzymać. Szkoda, że wcześniej nie kombinował z obaleniem Weidmana. Weidman defensywnych zapasów nie ma aż tak dobrych co pokazał Rockhold i teraz Yoel, no i BJJ Weidmana też nie jest jakoś bardzo dobre (jest dobre, ale nie wybitne), więc też by Yoela nie poddał. No i trzecia runda FANTASTYCZNY NOKAUT. Bisping niech nie prosi już o walkę z Diazem czy GSP i tak ich nie dostaniesz. Liczę na piękny nokaut ze strony Romero na Bispingu. Skoro stary Hendo zdołał posadzić kilka razy Bispinga to Yoel urwie mu łeb i rzuci nią w publiczność. Yoel Romero vs Michael Bisping

Raquel Pennington - Miesha Tate - piękny boks ze strony Raquel, ten lewy prosty pracował bez zarzutów, aktywniejsza w klinczu, nawet poddać Mieshę mogła. Miesha potem już bez pomysłu na walkę, bo w stójce odstawała, a jej zapasy były za słabe. Zobaczyłbym Raquel z Valentiną Schevchenko.

Khabib Nurmagomedov - Michael Johnson - MJ groźny w pierwszej rundzie, ale z czasem tak jak w walce z Diazem zwolnił. MJ naprawdę jest dobry, wystarczy spojrzeć na jego walkę z Barbozą. Khabib bardzo mądrze nie szukał od razu parteru jak desperat, bo mógłby zostać brutalnie skontrowany. W drugiej i trzeciej rundzie, gdzie MJ nie jest już taki groźny (wystarczy spojrzeć na walkę MJ z Diazem, gdzie MJ już zwalniał w drugiej rundzie), Khabib od razu go obalił, a w trzeciej skończył. Tak bardzo chciałbym, żeby doszło do walki Khabib - Conor. W tej walce bez wątpienia stawiałbym na Khabiba, choć przy Conorze zawsze istnieje szansa na KO, ale zdecydowanie Khabib. Spokojnie obalił by rudego i nareszcie zamknął mu japę. Oby tylko Conor nie spieprzył z lekkiej do półśredniej i oby Khabib nie załapał kontuzji. Miejmy nadzieję, że będzie Khabib vs Conor
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
Jak to się działo, spałem sobie smacznie.
Obejrzałem z rana walkę JJ vs KK no i powiem wam, że spodziewałem się fajerwerków a było tak średnio. JJ słabo, zastanawiam się czemu w tej czwartej rundzie KK nie zakończyła tej walki?!.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byłby niezły upset, ale serio wcześniej Gadelha dwa razy ją posadziła, teraz Kowalkiewicz. W słomkowej ciężko jednak skończyć walkę przed czasem przez KO. Ale Andrade bije znacznie mocniej i kondycję ma lepszą od Gadelhi, z Calderwood też może nie być tak całkiem różowo. Może nas czekać kilka naprawdę ciekawych zestawień. Jeszcze dla innych informacja co tu będą wchodzić to walki na mma core, mma versus i allfreefightvideos (wpiszcie w google). Jedyne co mnie irytowała w trakcie tej gali to publiczność, Woodleya wygwizdali, a dał fajną walkę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Nie będę się rozpisywał z podsumowaniem, bo pisałem wszystko w temacie live.

Odniosę się więc tylko do walki Conora z Alvarezem:

I znowu trzeba zmieniać avka Gratuluję wszystkim wygranej zakładu a przede wszystkim Agares25, który zmienił zdanie i chyba jako jedyny postawił na Conora bez żadnego jeśli. Po prostu przeanalizował i powiedział, że Alvarez ze swoimi zapasami nic nie zrobi. I tak się stało.

Tak teraz sobie myślę co dalej dla Rudego i moim zdaniem FW nie ma najmniejszego sensu. Oni są po prostu za mali.. Nie wiem jak Mendes dał radę tak okładać Rudzielca.
Jeśli będzie walczył z Kebabem to postawię w zakładzie o avka na Kebaba, bo muslima w avku bym nie zniósł A w sumie patrząc na ostatnią walkę Kabiba to w stójce w cale się nie zdziwie jak go Conor ustrzeli. Najbardziej bym chciał zobaczyć walkę z Fergusonem, bo ten chociaż ma zasięg lepszy, więc mogłaby być walka lepsza niż z Diazem.

W każdym razie nadal będę kibicował jego przeciwnikom (oprócz Kebaba), bo mimo, że umiejętności nie można mu odmówić to nie lubię go za to prostackie zachowanie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Khabib vs Johnnson - do przewidzenia, Johnson ruszyl troszke za bardzo w tej 1 rundzie i sie imho troche wygazowal ale podlaczyl Khabiba, chodz od skonczenia byl daleko. Potem Orzel juz go dosiadl i nie puscil. Dla mnie Khabib to taka mniejsza wersja Caina, probuje obalac jak sie nie uda to raz, dwa, trzy do skutku. I jeszcze ta kontrola na glebie, koles jest niesamowity. Dla mnie to najlepszy grappler w UFC.

Frankie vs Stevens - brawo dla Frankiego on jest jednak niezniszczalny, on chyba w kazdej walcy jest "mniejszy" od swojego przeciwnika. Swietne zapasy, praca na nogach i boks. Ciekawe czy dalby rade zejsc do Cruza ? Chociaz zobaczylbym jego pojedynek z Hollowayem.

Babek nie ogladalem jakos sie nie moge przekonac jednak jak skacza dwa niziolki w wersji zenskiej.

Romero vs Weidmann - Yoel to straszny dzik jest, strasznie eskplozywny, czulem ze czeka na jakas jedna szarze ale takiego kolanka sie nie spodziewalem, dobrze ze Chrisowi nic nie jest bo wygladalo to strasznie groznie. Yoel zaraznie Bispinga. W ogole taki dream match to Romero vs Rumble.

Woodley vs Wonderboy - niestety zassalem jakiegos trefnego torrenta w ktorym nie bylo rundy 3 Ale Woodley wygral pewnie runde 1 i 4 (chyba nawet na 10:9) 2 i 5 dla Thomsona, trzeciej nie widzialem. No ale z mistrzem trzeba wygrac wyrazniej a rundy Woodleya byly efektowniejsze wiec raczej decyzja dobra. Chodz zobacze walke jeszcze raz. Czytam ze Dana wlasnie oglosil rewanz, szkoda biedny Maia.

Conor vs Alvarez - totalna deklasacja, strasznie duzo robi jednak zasieg, Eddie sie nawet do niego nie zblizyl no i ta lewa reka. Powiem szczerze ze nawet nie widzialem kiedy on nia trafial, dopiero na powtorkach. Wiedzialem i pisalem ze Eddie lubi zebrac i jak to Conor mowil jest chiny ale nie przypuszczalem ze koles z LW tez tak bedzie padac. Teraz nie widze sensu zeby Conor schodzil juz do FW faktycznie nie ma po co. Ciekawe co dalej, Oglosil co zamierza ? Najwieksze szanse (przez dobra szczeke) ma chyba Fergusson no i Khabib jak szybko bedzie obala, pytanie czy zdarzy bo dzisiaj MJ pokazal ze mozna go trafic porzadnie. Pytanie czy Conor teraz znajdzie motywacje zeby z nimi walczyc. WW to jednak abstrakcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu jeszcze lista.
sava9e: bum Alvarez
grind: bum Alvarez
pilek: król Conor
Karciarz: król Conor
Steven0: król Conor
Cynik75: król Conor
Kruz.: król Conor
Yoshi87: bum Alvarez
mikel : bum Alvarez
Agares25: Conor McTapper
xper: król Conor
Puar: bum Alvarez
Dremor: król Conor
Steven_99: Król Conor
MMA: Alvarez
wzięta stąd, jak kogoś pominąłem to sorry https://www.sfd.pl/UFC_205:_New_York-t1129066-s78.html

Dzięki sava9e za uznanie. Conor zasięg o 5' większy. Dobry counter puncher, więc Alvarezowi ciężko schodzić było do klinczu, gdzie mógłby obalić Conora, wejścia w nogi Alvareza są takie sobie, obala głównie z klinczu. Alvareza Melendez boksersko robił, a co dopiero Conor. Siver notowany znacznie niżej, a dał z Conorem lepszą walkę od Eddiego.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-11-13 12:29:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
To dajcie jakies avki do wyboru bo nie chce mi sie szukac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę bardzo do wyboru do koloru, to tylko propozycje, zawsze można wybrać inne.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Gruuuuuuubo:

"Conor McGregor demands UFC ownership stake after claiming second title"

Ciekawe co na to nowi wlasciciele, jednak Lorenzo latwo sobie w kasze nie dawal dmuchac. Dana to juz w ogole teraz wyglada jak chlopaczek na posylki, smiechowe to bylo jak lecial dzisiaj po 2 pas


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-11-13 12:45:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Ten 2gi pas to pożyczył od Woodleya Na konfie ogłosił również, że będzie rewanż Woodleya z Wonderboyem i ze dla Bispinga Romero, a dla Karoliny Gadelha... Mam nadzieje, ze zmieni zdanie, bo wolałbym inne zestawienia dla Woodleya i Karoliny. Tylko Bispingowi dac Romero, zeby sie chlop z pasem rozstal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 205: Alvarez vs. McGregor – wyniki temat LIVE

Następny temat

UFC Fight Night 100: Bader vs. Nogueira 2

WHEY premium