SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 2010 Undisputed! / EA MMA!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1625
Witam. Temat założyłem, ponieważ dam sobie głowę uciąć, że na forum są zagorzali fani MMA, którzy grają w gry wideo. Dokładnie chodzi mi o serię UFC Undisputed. Jak do tej pory ukazała się jedna część, o której możecie poczytać w tym wątku:

https://www.sfd.pl/UFC_Undisputed_2009-t415079.html

A teraz przejdźmy do rzeczy. W maju odbędzie się oficjalna premiera nowej części zatytułowanej "UFC 2010 Undisputed". Oto kilka zdjęć:

Okładki:
PS3: ---------------------------------
X360: --------------------------------

Ujęcia z gry:

http://www.gamezilla.pl/content/premiera-ufc-2010-undisputed-w-maju
http://gry.wp.pl/wiadomosci/ufc-undisputed-2010-w-maju,46208,1.html

No i TRAILERY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:








Lista zawodników:


Heavyweight:

Brock Lesnar
Shane Carwin
Cain Velasquez
Mirko Crocop
Frank Mir
Cheick Kongo
Gabriel Gonzaga
Junior Dos Santos
Antonio Rodrigo Nogueira
Heath Herring
Stefan Struve
Gilbert Yvel
Roy Nelson
Paul Buentello
Ben Rothwell
Kimbo Slice
Todd Duffee
Antoni Hardonk

Light Heavyweight

Lyoto Machida
Shogun Rua
Rampage Jackson
Rashad Evans
Chuck Liddell
Forrest Griffin
Matt Hamill
Jon Jones
Tito Ortiz
Rich Franklin
Ryan Bader
Keith Jardine
Brandon Vera
Thiago Silva
Antonio Rogerio Nogueira
Luiz Cane
Randy Couture
Mark Coleman
Stephan Bonnar
Steve Cantwell
Alexander Gustafsson


Middleweight:

Anderson Silva
Dan Henderson
Nate Marquardt
Vitor Belfort
Patrick Cote
Alan Belcher
Wanderlei Silva
Michael Bisping

Yoshihiro Akiyama
Demian Maia
Kendall Grove
Yushin Okami
Rousimar Palhares
Nate Quarry
Aaron Simpson
Chael Sonnen
Dan Miller
Tim Credeur
CB Dollaway
Wilson Gouveia

Welterweight:

Georges St. Pierre
Matt Hughes
Jon Fitch
Matt Serra
Josh Koscheck
Paulo Thiago
Mike Swick
Paul Daley
Martin Kampmann
Dan Hardy
Thiago Alves
Phil Baroni
Matt Brown
James Wilks
Chris Lytle
Carlos Condit
Marcus Davis
Ben Saunders
Dustin Hazelett
Anthony Johnson
Amir Sadollah

Lightweight:

BJ Penn
Diego Sanchez
Kenny Florian
Clay Guida
Gray Maynard
Frankie Edgar
Nate Diaz
Efrain Escudero
Joe Stevenson
Sean Sherk
Ross Pearson
Tyson Griffin
Joe Lauzon
Spencer Fisher
Terry Etim
Mac Danzig
George Sotiropoulos
Jim Miller
Gleison Tibau
Andre Winner

Lista jest aktualizowana. :)



__________________________________________________________




A teraz coś innego! Firma EA otwiera nową serię gier o nazwie EA MMA. Nie będzie tam zawodników z organizacji UFC lecz Strikeforce!

A tutaj taki malutki opis:

" EA Sports MMA to kolejna gra sportowa stworzona przez podległe firmie Electronic Arts studio EA Tiburon. Tym razem, jak sam tytuł wskazuje, jest to tytuł poświęcony Mieszanym Sztukom Walki. Program pozwala nam wcielić się w rolę czołowych zawodników tej trudnej dyscypliny, specjalizujących się w różnych stylach walki. Twórcy postarali się jak najwierniej odwzorować realia tego sportu i klimat panujący podczas pojedynków. Oprócz walk z komputerowym przeciwnikiem, możemy zmierzyć się też z innym graczem przez Internet. "



OTO TRAILER:






Lista zawodników:

Fedor Emelianenko
Randy Couture
Bobby Lashely
Bob Sapp
Hong Man Choi
Tim Sylvia
Andre Arlovski
Tito Ortiz
Kimbo Slice
Antonio Silva
Jake Shields
Karl James Noons
Yoshihiro Nakao
Ricco Rodriguez
Ben Rothwell
Brett Rogers
Frank Shamrock
Antônio Rogério "Little Nog" Nogueira
Murilo Rua
Robbie Lawler
Riki Fukuda
Benji Radach
Xavier Foupa-Pokam
Joey Villasenor
Ricardo Arona
Paul Daley
Nick Thompson
Ido Pariente
Yushin Okami
Carlos Condit
Frank Trigg
Kazuo Misaki
Fabiano Iha
Izuru Takeuchi
Yves Edwards
Nick Diaz
James Edson Berto
Scott Smith
Katsuya Inoue
Gleison Tibau
Thomas Denny
Takanori Gomi
Koji Oishi
Mike Aina
Wilson Reis
Joe Soto
Yahir Reyes
Abel Cullum
Hideo Tokoro
Justin Robbins
Antonio Banuelos
Manny Tapia


Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji!

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2010-01-28 10:03:14

Proszę o wyrozumiałość.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 394
mi tam leży w miare gierka , tylko szkoda , że nie ma zawodników takich :( Bo ogółem kariera bdb , fajnie się gra nawet w stójce. Ktoś wie jak mam się uczyć special moves ? Bo nie mogę wogle do innej próby poddania niż duszenie dojść podczas tego :/

Teraz ja muszę stoczyć swoją walkę....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
nic tylko sprzedać laptopa i kupować xboxa mniamm.. a swoją drogą z trailerów to UFC2010 wygląda lepiej niż EA MMA

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1625
Zgadzam się... UFC 2010 wygląda o niebo lepiej... Na dodatek w UFC walczą lepiej uzdolnieni zawodnicy niż w Strikeforce (EA MMA). Ciekawe czy w UFC 2010 zmienią coś w sterowaniu. Jak dotąd gra mi się wyśmienicie (UFC 2009). Pozdrawiam i dobranoc :D

Proszę o wyrozumiałość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Widzę,że niektórzy jak mały nog i tito załapali się w obydwa tytuły gier

Zmieniony przez - Zibi7 w dniu 2010-01-28 08:16:12

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
powiem wam tak że grałem na 2009 i miażdzy giera dla takiej gry warto kupić dobre lcd i ps3 :) i tak zamierzam zrobić po wakacjach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
ja zgarnę i UFC 2010 i MMA fajnie ze bedzie Belfort z średniej :D Myslę, ze i tak Undisputed 2010 zmiecie MMA no ale zobaczymy

Jedna rzecz mnie zastanawia, dlaczego Couture jest w MMA a nie ma go w UFC , przeciez to twarz ufc.

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2010-01-28 09:45:01

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2010-01-28 09:45:18

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Jest, ale w lhw

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Mentor KRJ, grałeś w UFC 2009? napisz coś więciej!

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
pożyczyłem ps3 i gre i powiem ci że coś pięknego dobry lcd i połączenie przez hdmi daje piękny efekt graficzny.Co do gry to czuje że długo by się nie znudziła,w pojedynke to gra się kariere np wybierasz jedną sztuke walki i się uczysz jej pózniej masz sparingi ale co najlepsze nie łątwo je przejsc.Walki w lidze,treningi siłowe,sponsorzy,ogólnie super gra co tu dużo gadać zagraj to zobaczysz.
Podoba mi się to że każdy gracz jest wczymś innym dobry jeden dobrze kopie inny dzwignie 3 cos tam jeszcze innego.Naprawde polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
Ja dla UFC 2009 specjalnie kupiłem Xbox`a 360 i LCD. Teraz czekam tylko jak będzie można zamówić pre-ordery UFC 2010 i EA MMA.

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1625
Jeśli chodzi o UFC 2009 to to tej coś pięknego. Grafika, muzyka no i te wszystkie szczegóły. Podczas walki gdy zaczniemy przez dłuższy czas męczyć przeciwnika lowkickami to na jego udzie zostaje wielki czerwony ślad (woow!), natomiast jeżeli będziemy chcieli utrzymać go na dystans kopiąc front kicki i middle kicka to na żebrach (od midle kicka) zostaje ogromny siniak. Jeżeli przeciwnik będzie poobijany na żebrach i udzie to wystarczy jeden precyzyjny strzał w główkę, to przeciwnik może już liczyć baranki. Tryb kariery jest niesamowity. Tworzymy sobie własnego zawodnika, dobieramy mu spodenki, ochraniacze itp. Podczas dalszych wali w trybie kariery dostajemy nowych sponsorów, którzy dają nam możliwość walnąć sobie naklejkę z jego logiem (NP: Tapout, Warrior, Sinister, ClincGear, Hayabusa, Harley Dawinson i wiele wiele wiele innych). TO jest wspaniałe uczucie gdy na początku jesteś zerem, a pod koniec walczysz o pas mistrzowski, oblepiony naklejkami najlpesyzch sponsorów. Z biegeim czasu zmieniają się twoi sparing partnerzy, oraz mata na której trenujesz. Możesz zmieniać kluby w których waliczyć i np: trenować w American Top Team i wiele wiele wiele innych :) Przed rozpoczęciem gry najlepiej pouczyć się wszystkich ciosów, bo jest ich cała masa! Można grać online, startować tam w turniejach, walczyć o pozycję w rankingu... Niesamowite. To tylko przedsmak co przezentuje UFC 2009, jeżeli macie jeszcze jakieś pytanie to walcie śmiało :) Ja nie mogę doczekać się UFC 2010 i walki Kimbo Slicem :D POzdrawiam.


Tutaj screen z EA MMA:

http://img.interia.pl/gry/nimg/z/9/Sports_MMA_3660844.jpg

EDIT:

Jeżeli chodzi o uszkodzenia twarzy to za długo by mi zajęło pisanie, ale w skrócie: "Japier*ole ku*wa mać!!!!"



Zmieniony przez - morfex w dniu 2010-01-28 12:35:37

Zmieniony przez - morfex w dniu 2010-01-28 12:38:01

Proszę o wyrozumiałość.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mamed Khalidov pokazowy trening

Następny temat

MMA/K1 w Tarnowie

Wiecej