SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 182 Jones vs Cormier 03.01.2015

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26632

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Main card
Jon Jones vs. Daniel Cormier
Donald Cerrone vs. Myles Jury
Nate Marquardt vs. Brad Tavares
Louis Gaudinot vs. Kyoji Horiguchi
Josh Burkman vs. Hector Lombard

Preliminary card (FOX Sports 1, 8 p.m. ET)

Danny Castillo vs. Paul Felder
Marcus Brimage vs. Cody Garbrandt
Jared Cannonier vs. Shawn Jordan
Rodrigo Damm vs. Evan Dunham

Preliminary card (UFC Fight Pass, 7 p.m. ET)

Omari Akhmedov vs. Mats Nilsson
Alexis Dufresne vs. Marion Reneau
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Genialne rozpiska. UFC 181 i 182 to dwie najlepsze rozpiski w tym roku

Jon Jones vs. Daniel Cormier - kibicuje JJ, ale Cormiera też bardzo lubię, może nie jest tak efektowny, co nie zmienia faktu że przy JJ mało kto jest. JJ genialnie wykorzystuje warunki i wydaje mi się, że zawsze kiedy będzie mógł użyć tego skilla- czyli zawsze kiedy będzie walczył z kimś o gorszych warunkach- będzie czerpał ogrom profitow. JJ przez dec/sub, ale kasy bym w życiu nie postawił
Donald Cerrone vs. Myles Jury - Cerrone niby zayebiscie ostatnio, ale z jego powolnym rozgrzewaniem może być cięzko. Jury szybko wchodzi w walkę. Wolałbym żeby wygrał Cerrone
Nate Marquardt vs. Brad Tavares - Tavares dał ostatnio plamę, luzując z Timem w drugiej rundzie (choć chvj tam wie co mu w głowie siedziała), sądzę że teraz da sobie radę
Josh Burkman vs. Hector Lombard - Lombard, tylko niech się nie obudzi w 3 rundzie jak z Okamim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
100 razy bardziej wyczekiwana przeze mnie walka niż Diaz vs Anderson. Odliczam dni. Jones będzie walczył z pleców

Zmieniony przez - Puar w dniu 2014-12-27 01:22:58

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Jak Puar, DC go zmiażdży w każdej płaszczyźnie moim zdaniem. Jest szybki, ruchliwy, super praca na nóg(nawet w HW, tu powinien być jeszcze lepszy w tym), najlepsze skrócenia dystansu w dywizji, doświadczenie w walce z wyższymi od siebie, najlepszy możliwy sparing partner tzn. Cain, genialny klincz i obalenia z niego, szczególnie za jedną nogę. Do tego bardzo silny i naprawdę potężnie bijący.

Jones ma przewagę wzrostu którą DC powinien przejść, poza tym moim zdaniem w żadnej płaszczyźnie nie jest lepszy, po prostu. W żadnej nie jest DUŻO gorszy, ale po połączeniu wszystkich przewaga Cormiera robi się kolosalna.

Puar, to kogoś w ogóle tak naprawdę interesuje walka Diaza? Dla mnie zero hype'u, oczywiście z chęcią obejrzę bo obaj są ciekawymi zawodnikami ale nie wzbudza ta walka we mnie praktycznie żadnych emocji.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No kurde. Emocje będą :D Diaz będzie bluzgał a Anderson go prowokował

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie wiem skad pomysl ze JJ jest w czymkolwiek poza zapasami gorszy od DC.
Jon powinien to wygrac przewaga zasiegu pub poddaniem. Typuje jak Dremor.
Walka na pewno bedzie zaj**ista

Poza tym kibicuje jak xawsze Lombardowi :)

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
https://www.sfd.pl/TYPER_UFC_5._edycja_-t1056226.html#

Dobra rozpiska na początek roku i nowa edycja Typera UFC, zapraszam!

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Mistrz jest i będzie tylko jeden. Warunki fizyczne, jakie ma Jones powinny doprowadzić go do zwycięstwa.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Będzie eye poke w wykonaniu JJ? Ciężka walka do wytypowania ale wydaje mi się, że Cormier zapaśniczo będzie lepszy i będzie obalał Jonesa. Być może JJ będzie trzymał dystans ale nie wiem na ile zdoła utrzymać tak Cormiera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie brzmi czy Cormier bedzie w stanie utrzymać Jonesa na glebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Silva też niby miał być niezniszczalny a przegrał z Weidmanem, który według niektórych jest średniakiem :] Oczywiście mocno to spłyciłem, ale JJ wcale nie jest bogiem nie do przejścia. Walka wszystko zweryfikuje i ja liczę na dobrą walkę i wojnę w klatce i ten wielki bad blood
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy zawodnik MMA w 2014!

Następny temat

K-1 zawody

WHEY premium