SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez II 29.12

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44125

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


Rozpiska:

Junior dos Santos (c) vs. Cain Velasquez
Chael Sonnen vs. Forrest Griffin
Chris Weidman vs. Tim Boetsch
Gray Maynard vs. Joe Lauzon
Matt Mitrione vs. Phil De Fries

Rozpiska hmmm... Śmiało można powiedzieć, że wstęp zapowiada nam jedną z najlepszych w historii UFC (myślę, że nie przesadziłem) oczywiście jeśli obejdzie się bez kontuzji.

Dos Santos vs. Velasquez - długo oczekiwany rewanż prawdopodobnie dwóch najlepszych ciężkich w UFC, imo Velasquez TKO 2 runda.

Sonnen vs. Griffin - przejście Sonnena do 205 i okazja na zrewanżowanie się za porażkę Forrestowi, który ostatnio formą nie zachwyca, imo Sonnen decyzja jednogłośna.

Weidman vs. Boetsch - Weidman ma okazję udowodnić, że w pełni zasługuje na walkę o tytuł ze Spiderem w 2013 imo ta walka to TE, imo Weidman decyzja jednogłośna.

Maynard vs. Lauzon - imo będzie wojna... Lauzon ma chyba najwięcej awards of the night, imo Maynard decyzja jednogłośna.

Mitrione vs. De Fries - imo Mitrione KO 1 runda

Zakładam temat, bo co prawda są tematy o dwóch pierwszych walkach na dodatek osobne, ale nie ma tematu o gali 155. W dodatku ktoś myślał, że Sonnen vs. Griffin to ME więc już nikt nie będzie wprowadzony w błąd

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-09-09 15:13:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
JDS KO 1 runda, Sonnen UD, Weidman UD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
xper
JDS KO 1 runda, Sonnen UD, Weidman UD


JDS Ko, Sonnen UD, Weidman TKO

to tak gdybym musial obstawic, bo walka JDS vs Cain jest dosc ciezka do wytypowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
War Cain i Weidman
"Myślę, że jestem pretendentem numer 1 w swojej kategorii wagowej, ale jeżeli Anderson Silva nie będzie walczył do końca roku, to chcę mieć zajęcie i być coraz lepszym. Myślę, że jestem najlepszy na świecie w wadze średniej i mam zamiar to udowodnić w walce z innym topowym pretendentem."
Mocne słowa Weidmana

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2012-09-09 17:56:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
no po tym co zrobil z munozem to troche morale napewno mu podskoczyly, a tak na marginesie to ten wpyerdol co weidman zafundowal munozowi byl naprawde okrutny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no po takiej dominacji ciężko będzie Munozowi znów zbliżyć się do walki o pas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
Junior dos Santos (c) vs. Cain Velasquez Caid UD
Chael Sonnen vs. Forrest Griffin Sonnen UD
Chris Weidman vs. Tim Boetsch Wiedman by gwałt
Gray Maynard vs. Joe Lauzon Maynard dec
Matt Mitrione vs. Phil De Fries Mitrione TKO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Weidman mądrze robi - Anderson jak to Brazol poczuje się urażony i duma będzie mu kazała zawalczyć z Weidmanem. A Chris ma wszystko co potrzebne do pokonania Andersona - bardzo dobre bjj, kapitalne zapasy, power i striking i mocną szczękę, która mu pozwoli przetrwać trochę stójkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
No to szykuje się ciekawa gala na koniec roku.
Cain Vs Junior -chyba jedna z najbardziej wyczekiwanych walk, wygra Junior przez KO 1 albo 2 runda,
imo Sonnen zamęczy Griffina, Weidman ubije Boetscha a Lauzon podda Maynarda.
Mitrione vs De Fries, pojedynek w 2 lidze dywizji HW, Mitrione by KO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
ziomal_krk
Junior dos Santos (c) vs. Cain Velasquez Caid UD

Ostatnia możliwość wyniku tej walki, na jaką bym postawił. Sorry, ale jakoś nie widzę Caina leżącego na JDSie przez 5 rund... W stójce nie ma szans, a jak obali i JDS nie wstanie to będzie też koniec z jego gnp. UD? No way
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
JDS pojedzie Caina aż miło będzie sromotny wj**.Sorry fani Caina ale Król jest Tylko Jeden!

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poranne aeroby...

Następny temat

Strikeforce: Cormier vs. Mir 3.11

WHEY premium