SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 146: Dos Santos vs Mir – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311



Walka wieczoru

Junior dos Santos pok. Franka Mira przez TKO (uderzenia) R 2

Karta walk
Cain Velasquez pok. Antonio Silva przez TKO (uderzenia) R 1
Roy Nelson pok. Dave Herman przez KO (uderzenia) R 1
Stipe Miocic pok. Shane del Rosario przez TKO (uderzenia) R 2
Stefan Struve pok. Lavar Johnson przez poddanie (dźwignia na łokieć) R 1

Pozostałe (FX )
Darren Elkins pok. Diego Brandao przez jednogłośną decyzję
Jamie Varner pok. Edson Barboza przez TKO (uderzenia) w 3:23 w R 1
C.B. Dollaway pok. Jason Miller przez jednogłośną decyzję
Dan Hardy pok. Duane Ludwig przez KO w 3:51 w R 1

Pozostałe (Facebook):
Paul Sass pok. Jacob Volkmann przez poddanie (triangle armbar) w 1:54 w R 1
Glover Teixeira pok. Kyle Kingsbury przez poddanie (arm triangle choke) w 1:53 w R 1
Mike Brown pok. Daniel Pineda przez jednogłośną decyzję

Zdjęcia UFC 146





http://www.fight24.pl/konferencja-bonusy-i-zwolnienia-po-ufc-146/ 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Lord, nie porównuj g.ówna do twarożku :) Mir z Kongo wyglądał duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo lepiej niż z JDS.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
ma ktos moze linki z walk jds i caina?

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
UFC 146 - walki




Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2012-05-27 09:28:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
C.B. Dollaway pok. Jason Miller przez jednogłośną decyzję
Pewnie ostatnia walka Millera w UFC, w sumie to umie zrobić hype w okół siebie, nic poza tym.

Stefan Struve pok. Lavar Johnson przez poddanie (dźwignia na łokieć) R 1
Do przewidzenia, Lavar ma najsłabszy parter w ciężkiej(nawet Barry na nim leżał i się w klucze bawił).

Roy Nelson pok. Dave Herman przez KO (uderzenia) R 1
Brawo Roy! Wreszcie wygrana. Udało się Powinien zejść wagę niżej, moim zdaniem dałby radę. Wyobraźcie sobie go z Jonesem

Cain Velasquez pok. Antonio Silva przez TKO (uderzenia) R 1
Rzeź. Obalenie Caina, nie wiem, w 3 sekundzie? Wrócił w bardzo dobrym stylu. Wielka stopa bez woli walki jakoś tak, ale nic dziwnego po tym łokciu wątpię, żeby coś w ogóle widział. Niektórzy chcieli gwałt to go mieli

Junior dos Santos pok. Franka Mira przez TKO (uderzenia) R 2
No i JDS jak zwykle! Bardzo mądrze walczył, nie pchał się na chama do dobicia Mira, tylko spokojnie, z głową kontrolował kiedy może zejść i dobić, a kiedy pozwolić wstać. Jak na mistrza przystało spokojny, opanowany i pewny siebie. Na początku już myślałem, że Mir obali... Ciekawe kiedy zobaczymy JDS na glebie . Ogólnie Mir wyszedł chyba tylko, żeby jak najdłużej przetrwać. Parę lowkicków, jedna próba obalenia i nic poza tym.
Na konferencji i JDS i Cain już mówili o swoim pojedynku(nie oficjalnym jeszcze) ale myślę, że na chwile obecną to jedyne zestawienie, bo jak nie Cain, to kto?

Cala gala na duży + W sumie tylko dwie decyzje, tak to szybkie i dobre walki. Jak dla mnie na prawdę mega gala.

Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2012-05-27 09:33:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Super gala ale ostatni raz oglądałem na żywo na OS. Nie da się słuchać JJ po prostu jak się pierwszy raz ogląda gale.

Cain ładnie zdemolował Silve ale trochę się zawiodłem bo liczyłem też na jakieś bomby w stójce.

Teraz pewnie JDS vs Cain 2 dopóki Overeem nie wróci

Barboza... no masakra normalnie. Upset wieczoru

Edit: Coo Millera wywalili i przegrał :O No prze koleś

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-05-27 09:37:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Juz łby zaczynaja pisać, ze skonczy sie w koncu hype na barboze, ja yebie co za d****e. Wróci silniejszy, zlekcewazył troche przeciwnika

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Dobrze, że Barboza przegrał. Ostudzi się trochę i wróci, jak wyżej, silniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Strecho mi po prostu smutno, że przegrał a nie, że skonczy sie hype. Wroci silniejszy wroci



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
nie mówie o tobie, ale na innych stronach widze takie teksty, ze skonczy sie teraz hype, czysta głupota heh

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No czaje, btw Nelson mnie już tak wkurvia... Wszyscy go kochają, a mi działa na nerwy swoim wyglądem, stylem walki, a co najważniejsze swoim pjerdoleniem!!!

Jaki the bil myślał, że wygrał z Mirem, Werdumem, a teraz na konferencji mówił, że on jako jedyny dał równą walkę z JDS i, że ten bał się dostać od Nelsona... Jasne jasne. Chodzący worek treningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Nelson zbije do LHW, zgoli brodę i go nikt nie pozna mówię wam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 146 live

Następny temat

Belfort wypada z UFC 147!

WHEY premium