SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 115: Liddell vs. Franklin

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148








Już niedługo moim zdaniem najlepsza rozpiska UFC ostatnich miesięcy, już nie mogę się doczekać tej gali, Wpisujcie Swoje typy.

Rozpiska:

Main card

* Light Heavyweight bout: Chuck Liddell vs. Rich Franklin
* Heavyweight bout: Mirko Filipović vs. Patrick Barry
* Welterweight bout: Paulo Thiago vs. Martin Kampmann
* Heavyweight bout: Ben Rothwell vs. Gilbert Yvel
* Welterweight bout: Carlos Condit vs. Rory MacDonald

Preliminary card (Spike TV)

* Lightweight bout: Tyson Griffin vs. Evan Dunham
* Lightweight bout: Mac Danzig vs. Matt Wiman

Preliminary card

* Middleweight bout: David Loiseau vs. Mario Miranda
* Welterweight bout: James Wilks vs. Peter Sobotta
* Welterweight bout: Ricardo Funch vs. Claude Patrick
* Welterweight bout: Mike Pyle vs. Jesse Lennox
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Carlos Condit vs. Rory MacDonald < wow, zaimponował mi maks ten koleś "Rory". Bardzo agresywny, 2 pierwsze rundy bym mu dał. W trzeciej niestety się musiał gdzieś nadziać, a na glebie to już tylko próbował przetrwać. Zakończenie walki 8 sekund przed czasem to kpina w tym przypadku. Anyway, kibicuje Roremu w następnej walce. Carlos niezłe GnP.

Ben Rothwell vs. Gilbert Yvel < Agresywny Ben na początku, całkiem nieźle, potem już coraz gorzej. Ten pojedynek był maks blisko zatrzymania przez sędziego jak Yvel ładował te swoje bomby z góry... Props dla Rothwella że to przetrzymał. Ale trzecia runda to było coś w stylu Pudzian 2.0. Anyway, grats.

Paulo Thiago vs. Martin Kampmann < Paulo mnie tutaj zawiódł jak nic. Ale Hitman dawno już tak dobrze nie wyglądał. "Crisp boxing" no i groundgame. Kompletnie "outclassed" Thiago, który wcześniejsze pojedynki trochę fartownie też wygrywał (czyt. Josh), ale od tego czasu duży postęp w stand-up (nie lubię "stójka", z kut**em mi się kojarzy prędzej). Good win dla Martina. Żal mi było trochę Thiago, bo koleś chyba jest całkiem spoko. Przynajmniej taK wyglądał jak się cieszył po jakiejś tam wygranej :)

Mirko Filipović vs. Pat Barry < Mirko całkiem pozytywnie mnie zaskoczył. Tzn. stawiałem na niego przed walką, ale to było bardziej na "Boże daj mu wygrać" ;] Pat Barry, na pewno facet z przyszłością. Tutaj wydaje mi się, że trochę to jego "Cro Cop mój idol" zadecydowało, że nie był bardziej agresywniejszy w niektórych momentach i ogólnie nie chciał skończyć kogoś kto był na plakatach w jego pokoju. Po tym jak się poprzytulali na ringu to już nie był ten sam Pat. Pomyślał sobie pewnie, że to była ostatnia walka Cro Copa to przecież go nie stłukę. Jak była decyzja to aż się cieszył, że Mirko wygrał. Ja tam wolałbym, żeby Mirko przeszedł na zasłużoną emeryturę, bo nie chciałbym widzieć jak go ktoś obija. A to na pewno nie jest ten sam Cro Cop co w Pride.

Chuck Liddell vs. Rich Franklin < oj Chuck Chuck. Jego szczęka coraz bardziej zaczyna przypominać starą szczękę Arlovskiego. Co pojedynek to knock-out. Też jestem zdania, że powinien sobie już dać spokój, bo o ile kondycyjnie etc. jest ok, o tyle ilość tych knock-out'ów już widać robi swoje. Szybkę od przycisku "power" już dawno ktoś zbił i przeciwnicy łatwiej ten przycisk naciskają z tego co widać. Szkoda patrzeć na Chucka jak dostaje taki łomot :(

Nie mogę się teraz doczekać na pojedynek Fiodora i Lesnara :) (nie chodzi mi o tych dwóch w jednym ringu ;))



Zmieniony przez - Kwic w dniu 2010-06-18 15:18:33

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Wyjatkowo nie bede czekal z utesknieniem na ta gale, poniewaz zrobilem tak z 114:/ i... sie zawiodlem. Z reszta to tylko 10 dni. Moje typy to Liddell, Barry (na cro copa juz chyba nigdy nie postawie), Yvel. Patrick Barry ma naprawde mocne te cepy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Na main even'cie raczej stawiam na Liddell'a mimo, że miał długo przerwę to bardziej mnie przekonuje niż Franklin. Mirkowi kibicuje, ale pieniędzy już bym nigdy na niego nie postawił.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Jest ciekawie...

Jak dla mnie Franklin, Yvel, Thiago....

No i niestety raczej Barry, ale

CRO COP FOR LIFE!!!!

Ekhm.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Liczę na Mirka, niech pokaże, że się nie wypalił.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
a ja znowu jestem za Barry'm i mam nadzieje że wygra przez KO

moje typy
Chuck Liddell ( decyzja )
Patrick Barry ( KO )
Gilbert Yvel ( KO Flying Knee )
Paulo Thiago ( Submission )



Zmieniony przez - kuka23 w dniu 2010-06-03 08:45:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 394
Jak chciał bym , żeby Mirco wygrał :D Ale ciężko będzie :/

Teraz ja muszę stoczyć swoją walkę....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mirko wygrać? On powinien z laską do oktagonu wchodzić po tym co ostatnio pokazywał nie widze dla niego szans, niech sobie idzie na zasłużoną emeryturke, ewentualnie jak chce jeszcze walczyć to niech poobija jakiś kelnerów w innej organizacji dla przyjemności w UFC nie ma miejsca dla niego.


Paulo Thiago powinien ładnie oklepac opponenta i licze na niego może znowu jakieś rzadko spotykane submission wyciągnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Crocop to już tylko jest brany pod uwagę przy rozpisce, bo więcej ludzi przyjdzie obejrzeć go, czy wygra czy nie ale i to się skończy. Stawiam na człowieka lodu, Franklin nie przetrzyma go. W sumie prócz batalii z Hardonkiem, to nie widziałem nigdzie tego Pata Berrego więc łudzę się, że Mirko może wygra. Teraz tak kukam, ten koleś(Pat Berry) jest bazowo kick boxerem - ciekawie w zestawieniu z CC.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vitor Belfort - Wszystkie Walki !!!

Następny temat

mniej widowiska wiecej kombinowania - Wasze odczucia

WHEY premium