SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC – czy więcej znaczy lepiej?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Za nami kolejna gala UFC oznaczona numerem 149, która odbyła się Calgary, Alberta w Kanadzie. Była to także pierwsza gala zorganizowana w tym mieście. Ci którzy wytrwali do tak późnej (lub wczesnej) pory, mogli odczuć spore rozczarowanie.

Moje luźne spostrzeżenie na temat spadku jakości gal UFC.

Niestety tym razem gala nie zachwyciła m.in. poziomem oraz wynikami walk. Nawet sam prezydent organizacji UFC Dana White był rozczarowany i zawiedziony mówiąc na konferencji prasowej po gali, że praca sędziów w oktagonie oraz sędziów punktowych pozostawiała wiele do życzenia. White wspomniał także, iż kilka walk nie wykorzystało potencjału jaki w nich pokładano.

więcej --> http://www.fight24.pl/ufc-czy-wiecej-znaczy-lepiej/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Ja Ci mogę konstruktywnie powiedzieć jedno - jak wolisz wyczekiwać miesiąc, a nie tydzień to oglądaj co drugą i przestań marudzić, bo to już się nudne robi

Jak baby k***a, było mało gal to mówili, że za mało. Teraz jest co chwilę, to jakość nie taka (bo 2 walki z 10ciu zj**ane, ale o 6ciu zacnych to się nie pamięta ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
ord
pewnie dlatego że te 2 walki były najbardziej wyczekiwane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Nie wiem czy zauważyłeś, ale pewnie z około 1/3 bardzo oczekiwanych walk wychodzi wielki szit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Powiedz mi, kto będzie pamiętał za jakiś czas o takiej gali jak ta wczorajsza? Nie dziw się, że więcej ludzi przyciągają znane nazwiska a tym samym jakość takiej gali wzrasta. Być może to tylko chwilowe i samo UFC będzie robiło coś aby zmienić ten stan rzeczy bo jeśli sam Dana White skrytykował tę galę to coś jest na rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Za jakiś czas to się o żadnej gali nie pamięta, chyba że to blockbuster typu UFC 100.

Nazwiska - to jest ciągła zaczepka tych, którzy narzekają - "nazwisk nie ma". Problem w tym, że same duże nazwiska to za mało by wypełnić taki sport - przecież to się rozwija naturalnie, jest zapotrzebowanie, więc jest więcej gal. A nazwiska siłą rzeczy się zrobią nowe.
Na tej gali się zrobiło jedno co najmniej, wcześniej słabo znane.

Jakby były gale z rzadka to taki Ryan Jimmo do usranej śmierci by musiał czekać na szansę w UFC.

Rozumiem jeszcze, że hamurgery psioczą, bo jest PPV i szkoda wywalać 50$ co chwilę (to z resztą swoją drogą dość przesadzona kwota), a większość z nich jest zbyt tępa by sobie kupić za 15$, czy nawet mniej w subskrypcji i podłączyć laptopa do TV.

Ale, że tutaj chłopaki psioczycie to ja nie rozumiem czemu?

Jest gala, można oglądać, bardzo dobrze. Ja jakoś minusów nie widzę, ale ja oglądam to głównie, bo lubię widowisko samo w sobie, a mniej mnie obchodzi czy dobrą walkę daje Maurycy albo Nog czy też jakiś nołnejm z undercardu.
Z resztą ile można oglądać te same mordy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
JW. Im więcej gal tym lepiej. Ten artykuł powstał dlatego, bo WYJĄTKOWO gala się nie udała nie dlatego, że rozpiska była ch**owa, bo były tam takie nazwiska jak: Ebersole, Kongo, Lombard, Boetsch, Faber i Barao tylko dlatego, że walki były nudne no SORRY, ale nie zawsze będziemy oglądać takie EPIKI jak Shogun vs. Hendo czy takie comebacki jak wspomniany Kongo vs. Barry raz jest ciekawie raz jest nudniej...

Teraz sobie pomyśl, że czekasz na UFC 2 miesiące i masz rozpiskę, np. Dos Santos vs. Overeem, Cruz vs. Barao i Spider vs. MAMED KHALUDOV czyli dla każdego coś się znajdzie i szykuje się już ogromne PPV, każdy napalony a tu Overeem odpada i w jego miejsce taki BROWNE i zamiast Mameda taki Boetsch co wtedy!? Czekanie kolejnych 2 mc na galę i niedosyt... a co z promowaniem nowych zawodników!? Im więcej gal tym więcej przyszłych pretendentów i ciekawsze dywizji dlatego nie rozumiem krytyki ilości gal w UFC, bo to mi się podoba w 100% nie tak jak KSW 3 gale w roku itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
No nie wieme czy by tak się podobało jak by te same nazwiska na okrągło wałkowali jak na KSW
Bynajmniej mi podoba się duża ilość gal :) Nowe nazwiska też trzeba rozsławić .

Zmieniony przez - RafiTile w dniu 2012-07-23 00:53:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
ja po części zgadzam się z autorem wątku. Moim zdaniem ogromnym błędem było wciąganie do ufc kurdupli. Póki dywizja 155 była najmniejsza było wszystko ok o mniejsi walczyli w WEC i wszystko śmigało ładnie. Teraz na co 2 karcie są kurduple ze śmiesznych kategorii, spośród których wielu niestety odstaje poziomem. Psują oni ogólny obraz karty a sami zawodnicy poza pewnymi wyjątkami (Aldo Korean Zombie i kilku innych) są wogle nierozpoznawalni. Tak szczerze kto oglądał całą walkę faber-barao, kto na nia czekał??? Kto z wyczekiwaniem i emocjami ogląda walki Uncele Creepy i innych podobnych?
Co by nie patrzeć jakość rozpisek ostatnio siadła-jeszcze 1-2 lata temu na rozpisce było 5 konkretnych walk a teraz większości nawet nie kojarzę co to za typy. Są też pozytywy jak ściąganie konkretnych zawodników do dywizji jak np Eric Silva, czy ostatnio Lombard ale coś się UFC rozdrabnia za bardzo z tymi galami Fuel, FoX i innymi tego typu

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Nie ma na co zbytnio narzekać mamy w końcu gale za darmo na OS/streamach i można pominąć co się nie podoba ,co nie zmienia faktu ,że wprowadzenie FlyW mają chyba 12 zawodników w FlyW nie podobało mi się tym bardziej patrząc na to ,że będą mieli Main event na gali UFC 152 .Dużo lepiej jakby zamiast ich była kobieca dywizja.

Co do UFC 149 to KONTUZJE. ROZPISKA była mega zacna Aldo vs Koch, Alves vs Akiyama/Siyar Big Nog vs Kongo.
Chociaż nawet ta rozpiska była lepsza od UFC 147 które miało 150-200k wykupien PPV.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
koshik
ja po części zgadzam się z autorem wątku. Moim zdaniem ogromnym błędem było wciąganie do ufc kurdupli. Póki dywizja 155 była najmniejsza było wszystko ok o mniejsi walczyli w WEC i wszystko śmigało ładnie. Teraz na co 2 karcie są kurduple ze śmiesznych kategorii, spośród których wielu niestety odstaje poziomem. Psują oni ogólny obraz karty a sami zawodnicy poza pewnymi wyjątkami (Aldo Korean Zombie i kilku innych) są wogle nierozpoznawalni.


Zgadzam się z tym. Męczą mnie walki króciaków, bo z tego ich okładania oraz podrygiwania i tak zazwyczaj nic nie wynika
Co gorsza, na konferencji prasowej White zapowiedział możliwość dodania jeszcze jednej króciakowatej kategorii.

Trzeba będzie dla tych typków organizować walki, a to oznacza miliard gal z decyzjami sędziowskimi, bo przecież ciężko wymagać od 60kg typka, żeby miał KO power w łapie

Ciężko też wyobrazić sobie, żeby facet 160cm wzrostu miał charyzmę i moc przyciągania tłumów Reema, Shoguna czy Lesnara.



Zmieniony przez - enediktal w dniu 2012-07-23 10:34:40

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 150 : Henderson vs. Edgar II

Następny temat

IRON HORSE HIGH KICK

WHEY premium