SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC77-Hostile Territory

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136


20 pazdziernik-walki odbeda sie w Cincinnati (stan Ohio)
Spotkanie to ma ogladac 20.000tys.widzow co ma byc rekordem w MMA

Rozpiska:

Anderson Silva vs. Rich Franklin
Tim Sylvia vs. Brandon Vera
Eric Schafer vs. Stephan Bonnar
Alan Belcher vs. Kalib Starnes


Jason MacDonald vs. Yushin Okami
Alvin Robinson vs. Jorge Gurgel
Josh Burkman vs. Forrest Petz
Matt Grice vs. Jason Black
Demian Maia vs. Ryan Jensen

Zrodlo:slyszalem w satellite radio

typowac panowie

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
jak dla mnie to słaba rozpiska, no może poza Vera vs Sylvia. Stawiam na "Gniota", jemu trochę szczęścia wystarczy by wygrać

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozpiska słaba, nie będę nawet oglądał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
jaka slaba? chyba Tima nie kojarzycie jego amerykanie uwielbiaja,dlatego tak duzo ludzi na te walki idzie,chca zobaczyc jak Tim Sylvia szaleje,dla was zawsze slaba ---jak jakies byly pridowiec z wielka slawa nie walczy

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
gala bez splendoru, nie wiem czy warto ogladac

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
Rich Franklin -Stefan Bonnar i Tim Sylvia to dla was slabi zawodnicy??
Moze mniej w swiecie znani niz shogun(ktory jak widac tylko slawe posiadal,bo ciezko nazwac umiejetnosciami to co pokazal w UFC)ale w UFC to bardzo znani goscie,ja z niecerpliwoscia czekam na ta walke jak i wszyscy co lubia UFC
Ci trzej panowie na gorze to sa moje typy,kto chce kase zarobic smialo moze stawiac


Zmieniony przez - jaruss w dniu 2007-10-15 20:50:04

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tim Silvia ? Nic wielkiego nie pokazuje. Zresztą klasę pokazał w walce z Couturem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
Trzeba przeprowadzic terapie wstrzasowa i przerzucic sie na te muliste ufc z przekupionymi sedziami i kupionymi walkami(przykladowo kolana konga na winogrona Crocopa i wszystkie przegrane walki bylych zawodnikow Pride, a nastepnie zamkniecie Pride). Fiedzia sie nie zgodzil przejsc do UFC bo pewnie tez oferowali mu dostanie w******l HRHHRHRHRHRHR, chwala mu za to ze sie nie sprzedal.
Dana nawet kiedys mowil, ze niech nikt nie mysli ze najsilniejsi ludzie mieszkaja w Japonii tylko w U.S. i to pokazuje jego manie wielkosci niczym Hitler RHRHHRHRHRHR

Zmieniony przez - Life-tec w dniu 2007-10-16 06:49:21

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
hehe life-help,dobre kawaly nam tu opowiadaszwszak wszyscy wiedza ze crocop mogl walke przerwac ,po tych niby twoich smiertelnych uderzeniach na "winogrona", ale chcial dalej walczyczreszta byl zbity jak pies juz przed tymi kolanamimam ci tu wrzucic powturke czy chcesz dalej zyc prideowym klimatem
to bylo raz dwa to to ze fedor mial zbyt chciwych managerow,teraz sobie w brode pluja(pewne zrodlo,HCF niedlugo )),gdzie on przeszedl! juz o nim bedzie slaaabo slychac ,mozna o nim wrecz zapomniec,chyba ze sie otrzasnie z tego i zerwie kontrakt,
Wiem ze wam to nie odpowiada bo jestescie wychowani na pride,ciekawie bylo przed walka crocopa czy shoguna tutaj teraz cisza jak w kostnicy,wasze slawy dostaly becki i nagle ucichlo wszystko, jakies male zainteresownie sie zrobilo tym wszystkim,mma upadlo???
Nie bo jest UFC dla was to moze jakis obcy twor ale ja sie na tym wychowalem tak jak wy na pride
Wiec skonczie plakac w rekawy i gadac o sprzedanych walkach,zacznijcie sie interesowac UFC,bo skonczycie na ogladaniu starych walk na youtube,
a naprawde sadze ze chlopaki z UFC maja wiele do zaoferowania
"Have fun " jak to sie mowi

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
sprzedawane walki to są w boksie-bo wokół niego robi sie prawdziwy marketing i wielka kase nie wiem czemu boks jest tak popularny w stanach, ufc jest bardziej widowiskowe i brutalne powino wiecej klientów przyciągac

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2007-10-16 09:46:39

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
"Jaruss", grubo jedziesz. "Rampage" ruleZ! "Mino" ruleZ! A zobaczysz jeszcze Hita i Henda jako zwycięzców. Także wszystkie wagi będą obstawione przez Pride A jak dla mnie Mirco może już kończyć karierę, nigdy go nie lubiłem. I nie ciesz się tak z przegranych walk pride'owców, bo gdy przyzwyczają się do nowych zasad oraz poznają cwancyki odnośnie brania koksu (w Japonii można było walić ile wlezie) to wtedy zobaczysz całą siłę Pride'a i pojadą tych Twoich farmerów na hamburgerach wyhodowanych A szczególnie "mega strikera" Sylvię hehe

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jest jakis klub MMA w Bydgoszczy ?

Następny temat

MMA Żory,Rybnik,Jastrzęcie ZD

WHEY premium