SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UBEZPIECZENIE - NNW a moze dla Sportowców ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
Witam kolegów.
Kolejne pytanie do profesjonalistów.
Mianowicie chciał bym uzyskać informacje dotyczące ubezpieczeń ,które obejmować będą moje bezpieczeństwo zarówno na treningu jak i ewentualnie na ulicy.
Czy istnieje jakieś szczególne ubezpieczenie dla sportowców czy bardziej odpowiednim wyborem jest ubez. od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Google pozwoliło odnaleźć cos takiego :

http://www.pzu.pl/?nodeid=produkt_pzu_sa&group_id=40&category_id=22061&ph_main_content_start=show_product&prod_id=29733&show=details


http://www.hestia.pl/sigeh/servlet/www.SIG_TopicServlet?EM=625&TOP_ID=38&PR=3022


Thanks za porady..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
ja mam normalnie wykupione ubezpieczenie na życie w PZU, które obejmuje następstwa wypadków i kontuzji nawet w czasie uprawiania sportów niebezpiecznych, do których zaliczają się wszelkie formy sztuk i sportów walki.

Zmieniony przez - SoulReaver w dniu 2008-12-23 15:24:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
A powiedz mi kolego..
Ile złotówek placisz rocznie za takie ubezpieczenie i jaka jest jego wartosć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
miesięcznie 46 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
zadzwoń do przedstawiciela jakiejś porządnej firmy ubezpieczeniowej , w każdym razie zdecydowanie odradzam PZU ... dużo gadają , mało robią

Zmieniony przez - Czulenko w dniu 2008-12-24 20:26:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ja również nie polecam PZU,dużo lepsza Hestia czy jakakolwiek inna firma.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
A takie szkolne ubezpieczenie obejmuje wypadki sportowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
dzwoniłem do hestii..przy kwocie 10 tys zł składka roczna 200pln
Pytanie ile wypłacaja w pln np za złamany palec czy nos..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
w commercial union jest ubezpieczenie które obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków 24 h/dobę na całym świecie w tym również podczas wyczynowego uprawiania sportów w tym sportów walki , wypłata za każdy 1 % uszczerbku na zdrowiu wynosi od 100 do 1000 zł

Sąsiad jest od 15 lat agentem ubezpieczeniowym w Commercial Union , tu masz kontakt do niego , już z nim rozmawiałem na temat konkretnie Twojego ubezpieczenia : [email protected]

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42
Thanks "Czulenko" za kontakt.
Napewno bede sie kontaktował.
Zastanawiają mnie kwoty przez nich wypłacane.Nie mam wuchty peklu w kieszeni i nie stać mnie na składke 1000zł rocznie.Z drugiej jednak strony czy ubezpieczenie na 10.000pln jest warte posiadania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
jakbyś płacił rocznie 875 zł to byś miał wypłacane 500 zł za 1 % uszczerbku na zdrowiu

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podstawy w domu ???

Następny temat

Co trenować???

WHEY premium