SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tyson vs Holyfield III

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Dopóki nie będzie podpisów obu panów na kontrakcie, dopóty nie uwierzę w ten pojedynek. To z pewnością nie będzie ciekawe widowisko, pod względem sportowym ta walka nie ma żadnego sensu. Tyson jest wypalony, zardzewiały, nie walczył od 2005 roku. Po takiej przerwie Mike pewnie nic nie pokaże w ringu. Wytrzyma kilka rund i padnie...( Nie chcę tego oglądać) Nie ma co rozmieniać jego wspaniałej kariery na drobne. Jakiekolwiek wskrzeszenie drapieżnika w tym przypadku nie ma żadnego sensu. To nie pierwsza przymiarka do organizacji ich trzeciej walki. Na razie ostudzał bym zapędy niektórych (wg mnie tej walki nie będzie) Tyson może w inny sposób zarabiać co pokazał biorąc udział w dinner tour w Wielkiej Brytanii. Do boksu on się już nie nadaje i niech większość spojrzy na to trzeźwym okiem.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
mike "byl" swego rodzaju fenomenem ale teraz nawet jak wroci to nie pokaze nawet polowy sewgo potencjalu sprzed kilkunastu lat kiedy kladl na deski zawodnikow w pierwszej rundzie


nawet jesli mialby rok na szlifowanie formy to ciezko byloby osiagnac jakas zadowalajaca forme 4 lata przerwy podczas ktorych mocno sie styl i spadl z formy brak kondycji wolniejszy refleks i wiele innych cech ktore utracil ciezko bylolby odbudowac


narkotyki, szal kasy ktora dostawal za walki przyczynily sie do upadku jego kariery nie wiem co chca pokazac ta walka "dziadkow" to bedzie tylko czystko komercyjna walka bo kto nie bedzie chcial obejrzec walki legend boksu wagi ciezkiej?
Tyson i Holyfield dostana za to gruba kase o ile ta walka dojdzie do skutku


waga ciezka boksu schodzi na psy a oni nie wroca do dawnej swietnosci chocby bardzo tego chcieli... tyle odemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
A ja mimo wszsytko chcialbym zobaczyc Mike'a w nieco lepszej kondycji niz obecnej na ringu :) Wiadomo ze to bedzie pojedynek tylko i wylacznie dla kasy, ale tez trzeba wziasc namiar na to ze na wojne w ringu nie mamy co liczyc tylko bardziej na show typu "Dwie legendy znow skrzyzuja ze soba rekawice"

Mike, bierz sie za diete i ostry trening :)

"Jeden krok do tylu możesz wykonać, każdy kolejny to ucieczka..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12680
Menadźer Holyfielda dementuje

"Menadżer Evandera Holyfielda (42-10, 27 KO) - Ken Sanders zdementował informacje o planowanej trzeciej walce pomiędzy Holyfieldem a Mike Tysonem (50-6, 44 KO)."Nie jest prawdą, że Evander będzie walczył z Tysonem.Trzecia walka z Tysonem nie będzie mieć miejsca. W rzeczywistości prowadzimy rozmowy z obozem Wałujewa na temat pojedynku rewanżowego w kwietniu " - powiedział Sanders."

źródło-www.bokser.org 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
O, to ciekawe. Bo w Muscular Development, w rubryce jakiegoś zagranicznego trenera (albo Charles Glass albo Chad Nicholls) sprzed jakichś dwóch miesięcy gościu pisał ze przygotowywuje Tysona który podobno ostro za******la...
I myślę że obaj panowie będą się chcieli dobrze pokazać. W końcu cały świat będzie na nich patrzył.

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2009-01-27 15:30:15

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
To tylko plotki

źródło:boxing.pl

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Jezeli Tyson naprawde wyglada tak jak na zdjeciach oraz trenuje to wolalbym popatrzec sobie na jakis jego pokaz treningu na worku itd niz na walke

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
No to poogladane mamy :(

"Jeden krok do tylu możesz wykonać, każdy kolejny to ucieczka..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Wiedziałem, to nie mogło wypalić, jeaa!

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Ja wiem... w wczorajszym "Metrze" było info o tej walce. To nie gazeta sportowa, ale nie piszą o plotkach jako o czymś co ma się odbyć.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

zawody

Wiecej