SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tyrozyna i therma pro

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Mam pytanie czy zazywanie ich przeszkadza sobie albo cos?? Jak wiecie jestem zielony w suplementacji wiec dlatego pytam. Aha therma with sida...itd.

Sorry za glupie pytanie

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
No wiec, mialem dwa treningi w sobote i niedziele kazdy o 9 rano. W sobote wzialem 6 kaspulek tyrozyny na pusty a potem 2 kaps. thermy (mozna powiedziec ze na pusty bo wypilem tylko 0.5l jogurtu, ale niestety to byl maks co moglem "zjesc") - efekt - wiecej energi i jakos lepiej sie czulem, nie odczulem natomiast nadmiernego pocenia.

W niedziele, nie wzialem tyrozyny, ale wzialem 3 kaps. thermy (pusty zol. - 2 rogaliki 7 days), efekt - moze wiecej energii, nie odczulem nadmiernego pocenia. Co wiecej, rening skonczyl sie kolo 12, natomiast kolo 15, 16, tak jakbym notowal "zejscie" po thermie. Niewykluczone, ze przyczyna byly te posilki rano wysoce niewystarczajace i zle, lub tez zle regeneracja po sobocie (spalem jakies niecale 6 godzin).

Verona, prosze o to moja opinia.

Dlatego takie jeszcze pytanie, jaki lekki posilek polecacie przed wzieciem thermy??

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie jest głupie pytani - stosowanie obu naraz jest trochę bez sensu - efekty niejako dublują się - i jedno i drugie działa pobudzająco (wiem Clarity to uogólnienie ale nie mam akurat czasu na wywody) tyrozynę dobrze jest zastosować po cyklu thermy dla znmiwelowania efektów odstawienia

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
No dobrze, ale moge w takim razie nie wziasc w ktorys dzien tyrozyny a wzaisc za to therme. Poza tym skoro sie dubluja, to moze sie dodaja ??

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyrozyna jest prekursorem dla neuroprzekaźników dopaminy adrenaliny i noradrenaliny, wpływa na hormon tarczycy, może powodować rozdrażnienie i brak apetytu jednakże ma łagodniejsze i mniej gwałtowne działanie - nie da takiego speeda jak eca, efek będzie łagodniejszy, ale można stosować je naprzemiennie, choć po efektach jakie daje eca możesz nie odczuć działania tyrozyny

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Aha, jeszcze jedno pytanie: O ile slabsza jest ta nowa therma od starej i czym sie rozni (tzn. tylko tym ze zamiast ma huang jest sida...?)??

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno sporo słabsza, ale dużo zdrowsza, mniejsza dawka eferyny poeodooje zmniejszenie beznadziejnych objawówa jak stany lękowe, kołatanie serca, ja preferooję produkty oparte na synferynie.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
No i jakie efekty i wrazenia? (zapomnialem ze sog dla ciebie oczywiscie, pewnie nie wejdzie ale zawsze)

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
efekty świetne po Thermadrene XP i Proleanie II można niezłą rzeźbę strzelić

lucek

Zmieniony przez - lucek w dniu 2002-12-10 20:43:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A therma generalnie mocno szkodzi zdrowiu ?? I Po jakim starzu najlePiej ją brać i jak dziala ( tej opdrzywki nie znam )

Piwko dobre na wszystko !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Tu nie chodzi raczej o staz, tylko o ogolny stan twojego zdrowia gdyz jest to dosyc mocny termogenik.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
TYrozyna - jaknajbardizej przy ECA!!! substancje zawarte w ECA to stymulanyty, ktore zwiekszaja produkcje hormonow ktore sa prekursorami tyrozyny... wiec zwieksza sie na nia zapotrzebowanie...
tyle

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do Specjalistów

Następny temat

Które białko najlepsze?

WHEY premium