SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Typ sylwetki oraz procent body fat

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20
Po kilku testach internetowych wyszlo ze moja sylwetka to meso (jak widac lekko zaniedbane :v, o ile wogole jestem meso) nie wiem czy to jest prawda ale może być to bardzo wydaje mi się że tak, jednak chciałbym żeby ktoś inny to zobaczył bo tak naprawdę mi może się tylko wydawać, do tego chciałbym się spytać ile mogę mieć mniej więcej procent body fatu (zdjęcie nizej, i dodam jeszcze ze na silownie chodze od jakos 4 miesiecy.. widac lekkie rysy miesni)
86kg / 187cm wzrostu

















Zmieniony przez - mojek5 w dniu 2018-01-29 01:04:14

Zmieniony przez - mojek5 w dniu 2018-01-29 01:05:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Myślę, że nie warto przeczytać się nad typem budowy bo jest niewielu ludzi o genetyce wpasowanej idealnie w ten kanon. Co do body fatu strzelabym okolo 20% ale to też mało istotne. Najlepiej w tej kwestii sprawdza się lustro i na jego podstawie pownieneś oceniać nad czym chcesz pracować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest coś około 20%, może nawet lekko ponad. Dieta z ujemnym bilansem i będzie lecieć

jak Kapi, typem budowy się nie przejmuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
zdecydownaie nie jest to mezo, nie masz czystego somatotypu wiec nie ma co sie tym przejmowac.
mam jednak podejrzenia ze masz znaczne poglebienie odcinka ledzwiowego grzbietu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
choć takie zdjęcia nie są diagnostyczne to jednak z dużym stopniem prawdopodobieństwa na to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zdecydowanie ok 20% lub więcej poziom fatu
zanim zaczniesz masować proponuję wyciąć do kości
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skolioza

Wiecej