SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Typ sylwetki , pare pytan

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 429
Czesc wszystkim. Mam 18 lat I juz troszke na silownie chodze ale wczesniej nie przykladalem sie do diety. Wraz z moim rozpoczeciem przygody z silownia jadlem wszystko co wpadlo w moje rece. Waga startowa byla 59kg do 83, oczywiscie ze skutkiem zalania sie fatem. Postanowilem skorzystac z planu treningowego I diety od trenera aby to troche zredukowac. Udalo sie zejsc do wagi 72.Nizej podsylam zdjecia gdy to byly poczatki trenowania I prawie aktualne zdjecie. Powiedzcie mi czy jeszcze troche zejsc z wagi aby ten "brzuszek" spalic jeszcze bardziej czy moge zaczynac masowac. Co do masy to bedzie pierwsza masa brana na powaznie. Mam pare pytan : 1.czy zamiast uzywania cukru moge pozwolic sobie na uzycie miodu? 2.twarog przed snem - czy to dobre rozwiazanie? 3. Sniadanie lepiej aby bylo bialkowo-weglowodanowe czy raczej same bialko. 4. Skupic sie na cwiczeniach wielostawowych? Jezeli tak to w jakim zakresie powtorzen I serii? 5. Czy robic kardio na masie? Mam taki problem z tluszczem ze odklada mi sie na brzuchu I lekko w wewnetrznej stronie ud. Rece mam "odtluszczone" nie zlapie tam prawie za nic. Prosilbym was abyscie mi pomogli z pytaniami I ocenili moj typ budowy sylwetki abym mogl dostosowac zapotrzebowanie kcal. Dzieki jezeli wytrwales do konca postu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 429
W miare akutalne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
Ja bym już masował jeśli to aktualna forma.

Możesz jeść sniadanie węgl+białko ale te pytania mieszczą się w zakresie Twojej diety jeśli będzie dobrze ułożona i trzymał będziesz makro to będziesz rósł bez szybkiego zalewania
Cardio zbędne dieta przede wszystkim.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Buduj masę, bo nie masz za wiele tego tłuszczu.

Jaki masz dokładnie staż treningowy ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 429
@Ronie220 okolo 2-3lat co w sumie 2 lata to trenowanie bo trenowanie bez przykladania wiekszej uwagi do tego czy odzywiam sie zdrowo czy nie. Raczej trenowalem w ten czas tylko aby trenowac I nie mialem pojecia co I jak. Po prostu nie interesowalem sie tym. Dopiero od tego roku w sumie zaczalem poznawac cialo, organizm na co I jak reaguje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Polecam w takim razie plan Push\pull na 4 dni , oparty głównie na wiekostawowych ćwiczeniach. Zajrzyj do tematu podwieszonego pierwszy rok treningów, etap 6.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 429
Dzieki, za tydzien wprowadze go. Jakbys mogl jeszcze sie wypowiedziec co myslisz na temat miodu zamiast uzywania zwyklego cukru bylbym bardzo wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
pyrsonik
Dzieki, za tydzien wprowadze go. Jakbys mogl jeszcze sie wypowiedziec co myslisz na temat miodu zamiast uzywania zwyklego cukru bylbym bardzo wdzieczny


Jak najbardziej można używać miodu jako zamiennika. Ważne żeby ten miód też był w miarę dobrej jakości. Miód ma dużo pozytywnych składników.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Na pewno to lepsza opcja. Trochę cukrów prostych w diecie wcale nie musi szkodzić.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytania o technikę: triceps + Wiosłowanie w opadzie + wpięcia na palce

Następny temat

plan treningowy dieta suplementacja

WHEY premium