SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tynk na ściany w piwnicy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1003
W piwnicy (słownia) chce położyć tynk na ścianach możecie polecić jakiś tynk w dobrej cenie?

Położyć to położy osoba która zna się na tym. Ja muszę tylko kupić ;d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
zwykły tynk nakup cementu worek 25kg 8zł chyba i tynkuj sam się w między czasie nauczysz
A co aktualnie masz na ścianie? same cegły?

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
to spytaj tej osoby co ma położyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1003
DUDA_ będzie dopiero za tydzień/dwa w kraju. Nie mam do niej chwilowo kontaktu, a chcę kupić teraz. Po drugie, już kiedyś kumpel się radził takiego co mu miał robić to wziął mu najdroższy materiał bo ziomek nie miał zielonego pojęcia o tym ;p

Jest tam tynk, czy co to jest. Ale chcę to wyrównać, odświeżyć. Na jednej ścianie jest dobrze, na drugiej ścianie cegły więc i tak muszę położyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
To musi być jakaś ekstra siłka ze tynkarza aż z zagranicy ściągasz niema lipy. hehe

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1003
w robocie jest. Wraca do kraju na dwa tygodnie i mi to machnie w piwni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Zamiast samemu polecieć to Ty się wysługujesz ludźmi... A za 20 lat jak będziesz chatę remontował to też będziesz wiare ściągał, żeby Ci wyszpachlował ściany? Możesz się też rodziców zapytać co najlepsze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15593
W piwnicy jeśli masz wilgoć dobrze by było cementowo-wapienny ewentualnie wapienny jeśli nie zwykły tynk gipsowy (dolina nidy,atlas,knauf,kreisel itd.) ja osobiście kupiłem tynk nieznanej firmy 10zł/25kg i trzyma bardzo dobrze oczywiście tynk cementowo-wapienny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6420
kup piasek, wapno, cement i wyrównaj tam gdzie trzeba.A jak chcesz mieć na gładko to kup GOLDBAND albo jakąś szpachlę :D

Nie poddawać się.
Ćwiczyć do upadłego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
To musi być jakaś ekstra siłka ze tynkarza aż z zagranicy ściągasz niema lipy


dziekuje za poprawienie nastroju tego parszywego poranka

do autora: poczytaj w necie jak to sie robi i kladz samemu, zwlaszcza ze nie robisz sobie w pokoju tylko na silce gdzie pewne bledy nie beda tak bardzo razic w oczy, zrobisz to raz i juz bedziesz na przyszlosc mial skilla a z ewentualnych bledow wyciagniesz odpowiednie wnioski. pzdr

Zmieniony przez - niptuck w dniu 2011-01-12 11:32:27

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17141
Ja też gdy zaczołem robic sobie silke w piwnicy to tak samo mialem na jedne scianie był tynk na innej ten tynk juz odpadl i poprostu tam gdzie sie jeszcze trzymal to poskuwałem go do gołej cegly i pomalowałem zwykla farbą efekt byl za***isty mi sie tak podoba.Ale to juz zależy od ciebie.
1

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wymiary

Następny temat

Atlas do 1000zł - pomoc w wyborze.

WHEY premium