SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tylko Capoeira

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich cwiczacych i niecwiczacych Capoeira.
Mam pytanie kto z tego forum cwiczy Capoeira (niechce mi sie latac po wszystkich postach i szukac ludzi z Capoeira :) )?.Napiszcie z jakiej grupy jestescie i ile juz trenujecice.Mozna sie powymieniac wiadomosciami.
Niedlugo wakacje wiec moze jakis obozik :)

OSC :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
dziś widziałem trening capoeira. Wyglądało fajnie. Grała muzyka, wszyscy tworzyli okrąg, a w środku wykonywały techniki 2 osoby- wyglądało to jak taniec, robili to raczej powoli tak bardziej treningowo. Rzeczywiśce jest to efektowna sw, ale z technik jakie widziałem to tylko kopnięia- przeważnie wysokie i obrotowe, i jedno podcięcie. Zero rąk. Zero technik do wykorzystania w walce. Ci co byli w środku raczej nie próbowali się trafić tylko kopali obok głowy czasami lekko dotykali tłowia. Ogólnie podobało mi się to, ale nie jako rodzaj walki. Uważam to bardziej za akrobatyke. Co jest jeszcze ciekawe to atmosfera- wszyscy na luzie z uśmiechami na twarzach.

Jujitsu: the art of self-protection
Judo: the art of self-perfection
_SFD JUJITSU TEAM_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak ostatniego lata i tym razem odbedzie sie super oboz capoeirowy w Ustce. Bedzie to ta sama za***ista szkola, to samo miejsce, termin 6 do 18 lipiec, jednak bedzie sie to roznic troche od obozu z ostatniego lata.
Tym razem nasz szef, Mestre Nem postanawia zrobic ten oboz impreza miedzynarodowa i miedzy grupowa. Beda capoeiristas z roznych grup (najprawdopodobniej Ci ktorzy byli teraz w Hamburgu). Wiec mozliwe ze pojawia sie Kojak, Pililim, Marcel itp wraz ze swoimi zagramanicznymi alunos (patrz lista brazylijczykow w Hamburgu).
Zapisy na email do Intructora Piriquito . Gwarancja pobytu uzalezniona jest od refleksu oraz szybkosci zapisu.
Mozliwy jest tez pobyt dla ludzi z innych grup, nie koniecznie z ADG! Dlatego tez ludzie np. z Beribazu, GM, PdM, Compania PPR sa mile widziani. Cena bedzie podana wkrootce!
Nowy i ostateczny termin obozu w Ustce to 04.07-do 17.07. Zaliczki nalezy wplacac Instructorowi Piriquito do konca maja (150 zl).
Tak odnosnie oboziku :D no i ja cwicze capoeire w grupie Beribazu na razie krociutko jakies 2 miesiace. Co do obozu 1507731 moj numer gg podam linki :D.
A co do capoeiry nie sama efektywnosc sie liczy w tej sztuce masz klimat swietnych ludzi no i mozesz grac praktycznie w kazdym miejscu dlatego tak to lubie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wykonywali wszystkie ruchy powoli bo widocznie grali w Angole.A ten okrag to Roda(czyt.Hoda).Rece sa uzywane ale sporadycznie to jest w sumie ten minus jezeli chodzi o wykorzytanie Capoeira na ulicy(jezeli ktos chce wykorzystac Capoeire do skopania kilku tylkow), ale nogami mozesz duzo nadrobic szczegonie gdy masz je dlugie .POzdr.

OSC :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brisban czy ten oboz w Ustce niema kosztowac okolo 700zl?.Jak tak to spodziewajcie sie kilku osob z grupy Porto de Minas

OSC :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5471
powiedzcie mi czy silka nie przeszkadza w capo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmm...Silka na czysto-nigdy w zyciu nikomu jeszcze nie zaszkodzila, ale to musi byc bez zadnych dopalaczy.Nie bierz zadnych koksow bo spuchniesz i nie bedziesz juz taki szybki a to bardzo wazne.Ja nawet sam wszystkim polecam zeby chodzili na silownie, wzmacniali nogi i przedewszystkim rece bo sa bardzo przydatne w Capoeira, szczegolnie wtedy gdy chcesz nauczyc sie duzo roznorakich rzeczy z akrobatyki w ktorych w duzej mierze wykorzystujesz rece.
Pozdr.

OSC :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O tym obozie dowiedzialem sie z forum Beribazu i wiem tyle co wkleilem szczerze mowiac, ale jak chcesz podam ci linki gdzie pewnie dostaniesz wiecej informacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie ja o tym obozie tez za wiele nie wiem tylko tyle ze ma byc w Ustce i kosztowac okolo 700zl i ze to ma byc glownie oboz Artesow.Ale linki oczywiscie jak mozesz to podaj.POzdr

OSC :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co tak malo osob trenuje Capoeira na tym forum .Jakby ktos doszedl to niech tu cos napisze.Pozdr.

OSC :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
A może to jest temat, który nadaje się bardziej do działu "Style tradycyjne"? Bo mi cię Capoeira z MMA raczej nie kojarzy.


Come stai?

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-------VIKING FIGHT-------

Następny temat

Mount Position

WHEY premium