SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tygodniowy cykl [kretyna]

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiec... Jestem w trakcie mojego drugiego cyklu kreatynowego, ktory trwa tydzien i uwazam go za o wiele bardziej efektywny i ekonomiczny, niz taki jakie mialem wczesniej. Ogolnie polega on na tym ze w pierwsze dwa dni sa 3 dawki, 2x8g i 1x9g. To daje 25g dziennie. Przez kolejne 5 dni 2x5g. W sumie wychodzi 100g w tydzien. Przerwe po pierwszym takim cyklu mialem miesieczna, lecz sadze ze byla za krotka... Powinna byc dwumiesieczna. Jak ktos tez probowal cos takiego lub ma pytania to czekam ;].
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
pierwsze pytanie jakie sie cisnie na usta to jakie efekty ile cm przybylo i ile zostalo.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 241 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3405
A kto to jest ten kretyn ;)

kulmar

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uwazam ze ten sposob co ty stosujesz jest nie dobry ja biore 10 dni 2X5g potem 2 tyg przerwy i sa duze efekty lub mozesz jeszcze inaczej 1 miesiac 2X5g potem 1 miech przerwy.
i to dziala z wlasnego i innych ludzi doswiadczen i te cykly sa dobre. w moim cyklu tez zluzywam 100g :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1109 Wiek 3 lata Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12422
A ja w moich cyklach zuzywa cale pol kilo, trwaja one 4 do 6tyg. A dawki ustalam dynamicznie.

PS.
Ostatnio dorwalem specjalna lyzeczke odmierzajaca 5g kreatynki. Przezylem szok - wladowalem do niej ponad dwie czubate lychy od herbaty, a podobno jedna plaska to 5g.
Co wy na to??????????????


*** POZDRAWIAM ***

Moderator dz. Bezpieczeństo w sieci
"Fortuna Favet Fortibus"
GG 337995

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chodzi o liczbe cm, to nie wiem, nie mierze. Jesli chodzi o efekty to 3,5kg w 7 dni.
A co do cyklu 500g, to raz mialem cykl 350g i nie przyniosl on zadziwiajacych efektow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
Kamil- ta łyżeczka to ma ale tak z 25g
Ja mam pięcio gramową miarke z kreatyny Sport One'a a do niej wejdzie ok jedna płaska łyżeczka (ma jakieś 12mm średnicy i 10mm głębokości)i to jest rzeczywiście 5 gram [sprawdzałem]

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna + no własnie ?

Następny temat

Kapsułki czy proszek (kreatyna)

Wiecej