SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tydzień off

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 187 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5792
Trenuje fbw 3x w tygodniu, co 4 tygodnie robie deload, i wlasnie wypada mi w nadchodzącym tygodniu, właśnie zaczynam redukcje (obecnie 0bilans) więc chciałem sobie zrobic zamiast deload tydzien całkowitego off-a od siłowni, ponieważ czuje juz ostro barki... A wiadomo ze na redukcji trzeba będzie dźwigać ciężko i nie będzie czasu na takie offy, dodatkowo obetne kcal jakieś 300-400 kcal na ten tydzień i zwieksze spożycie białka kosztem wegli, po tym tygodniu wracam do ciężarów i kalorycznosci i startuje z redu. Dobry pomysł?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6458 Napisanych postów 62221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776903
Może być jeśli odczuwasz negatywne objawy cyklu treningowego ale jak dla mnie deload co 4 tygodnie to zdecydowanie za często.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
jak najbardzej deload w formie offu sprawdzi sie jak czujesz ze cos sie dzieje zlego, mozna tez zrobic o polowe mniejsza objetosc
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dieta

Wiecej