SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tydzień na testosteronie mega złe samopoczucie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 244
Cześć!

Od tygodnia biorę malutkie dawki testosteronu które przepisał mi lekarz endokrynolog. Lek nazywa się Testim jest w żelu. Miałem niski poziom testosteronu myślałem że poczuję się ja nastolatek (mam 38lat) a samopoczucie poszło w dół nic mi się nie chce niby nic mnie nie boli a jakby bolało mnie wszystko na trening w ogóle nie chce mi się iść apetyt w dół czyli zasadniczo wszystko odwrotnie do oczekiwań. W zasadzie nie wiem co z tym zrobić brać chyba nie dam rady do endokrynologa idę w marcu. Odstawić bez jakiejś fazy przejściowej się boje. Miał ktoś podobny problem? Jak go rozwiązać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 107481
Intel sam się nakręcasz. Ty się chyba boisz igieł i samego zastrzyku w pupę :) nawet jakby Ci mieli podać placebo :)
Wypij flachę, zresetuj się i zrób wszystko na spokojnie.

To jest standardowa DAWKA LECZNICZA (żel lub zastrzyk) i służy substytucji czyli uzupełnieniu poziomu testosteronu.
Tłumacząc łopatologicznie: To jest jak dolewanie płynu do spryskiwaczy, płyn się kończy dolewasz. Tyle że stosując żel dolewasz płyn codziennie w takiej samej ilości i tego samego dnia go zużywasz.
Stosując zastrzyk jednorazowo dolewasz płyn na maksa, i zużywasz go przez dwa tygodnie, tyle że tu są skoki. Bo powiedzmy zużyjesz płyn w 10 dni a nie w 14 i te 4 dni jeździsz z brudną szybą bo już nie masz płynu.

Ostatnio lekarze właśnie zlecają stosowanie żelu przynajmniej w początkowym etapie leczenia aby uniknąć tych skoków i organizm dostawał równomierne dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Pociągnij jeszcze chwile, 1tydzień to w zasadzie krótki okres. Odpręż się psychicznie też.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 244
Mam też przepisane testosteronum prolongatum jedna ampułka raz na dwa tygodnie. Wolałem zacząć od czegoś lekkiego. Czy forma podania może mieć tu znaczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363935 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667603
te żele to maja raczej kosmetyczne działanie
jak wyniki hormonów u ciebie ? zaraz 4 z przodu jak nisko to rozmawiaj o htz na wstrzykiwanych

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 244
LH 2,96 norma 1,5 do 9,30
Testosteron (TTE) 277 norma 241 - 827
DHEA 430 norma 34 - 568
Androstendion 1,81 norma 0,6 do 3,1
Testosteron wolny 10,10 norma 4,5 do 42
SHGB 20,6 norma 18,30 do 54,10
TSH 1,67 norma 0,27 do 4,20
Estradiol mniej niż 10 -----poniżej normy norma od 11 do 44
Progesteron 0,10 na granicy normy norma od 0,10 do 0,20
Prolaktyna 9,83 norma 3,4 do 19,40
Kortyzol 6,90 norma 3,7 do 19,4

Jak by się temu dokładnie przyjrzeć wszystko gra tylko nie mam hormonów żeńskich. Co jest ze mną? Objawy chorobowe z którymi się zgłosiłem do lekarza to sprawy męskie, ginekomastia, zero pompy na treningach, zero siły i zero motywacji. A teraz na testosteronie jest jeszcze gorzej. Co brać żeby poczuć się lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Nic na własną rękę to na pewno. Lek dał Ci test inj + żel przyjmować razem, czy jak bo nie kumam tego co piszesz?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 244
Wypisał i jedno i drugie. Miałem brać co wolę. Nie lubię zastrzyków więc kupiłem i biorę żel. Co do jakości porady lekarskiej raczej facet sam się przyznał że na tych sprawach to się nie zna bo leczy głównie tarczycę więc nie do końca mu ufam.
Z tego co piszecie to na testosteronie powinno być super a u mnie jest dno. Może ktoś by mógł przeanalizować moje wyniki na spokojnie i coś poradzić. Tak zupełnie niezależnie od porady lekarskiej. Może powinienem przyjmować jakieś hormony żeńskie zamiast testosteronu? Jest jakiś estradiol w tabletkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 107481
Stosowałem Testim przez dwa miesiące, efekt żaden. Wcześniej przez miesiąc stosowałem Androtop też żel ale został on wycofany ze sprzedaży na jakiś czas, teraz już jest ponoć dostępny. Androtop dawał kopa nie powiem.

Forma podania ma znaczenie. Żel stosujesz codziennie, więc codziennie dostarczasz taką samą dawkę testosteronu. W przypadku zastrzyków jest strzał testosteronu dla organizmu po czym jego poziom spada i po 2 tygodniach masz kolejną dawkę.

Biorąc pod uwagę cenę to stosowanie żelu jest to mało opłacalne. Opakowanie żelu (30 tubek) to równowartość 20 ampułek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363935 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667603
jest też nebido i wtedy zastrzyk jest średnio co 12-14 tyg przepisywany lub jakoś tak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 107481
Ampułka Nebido ma 4 ml a Testosteronum prolongatum 1 ml, no i cena Nebido jest kosmiczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363935 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667603
nie wiem ile kosztuje na recke nebido nawet ,kiedyś się zastanawiałem nad tym w celach dopingowych lecz ciężko powiedzieć jak to by się nakładało na siebie i czy e2 by nie skakało za mocno.Ale prolkę co te 14 dni wbić to żaden problem.
w USA z tego co widziałem podnieśli dawki na htz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbicie wagi

Następny temat

BPC-157

WHEY premium