SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Tydzień na testosteronie mega złe samopoczucie

Wysłana -
Dieta nie ma tu nic do znaczenia? Czy jak będę brał testosteron w zastrzykach to zacząć jakąś dietę bardziej tradycyjną?
Wysłana -
Intel Atom
Dieta nie ma tu nic do znaczenia? Czy jak będę brał testosteron w zastrzykach to zacząć jakąś dietę bardziej tradycyjną?

Trzymaj diete ta ktora najbardziej Ci sluzy.
Wysłana -
Chyba przeczytałem już wszystkie możliwe tematy pod hasłem złe samopoczucie po testosteronie. Jak się okazuje Ci co podnoszą sobie go w celach dopingu mają czasami podobne objawy (zimno, gorąco, kołatanie serducha, bezsenność, apatia). Wiem że śmieszny jest ten żel ale jak ktoś testosteronu nie ma prawie wcale to i żel być może może działać podobnie. Ktoś w jakimś poście pisał o objawach jak w grypie - szczególnie pierwsze tygodnie. Chyba trochę dojdę do siebie i zacznę stosować ten żel. Jakby nie patrzeć mam stracha przed zastrzykiem - boję się że to za duża dawka może być jak na takie zero które mam w sobie.
Jakby co znowu będę prosił o ratunek.
Wysłana -
zimno, goraco, apatia, kolatanie serca? gdzies Ty to wyczytal. jakas abstrakcja na tesciu
Wysłana -
czellista
zimno, goraco, apatia, kolatanie serca? gdzies Ty to wyczytal. jakas abstrakcja na tesciu
dokladnie heh
Wysłana -
Intel sam się nakręcasz. Ty się chyba boisz igieł i samego zastrzyku w pupę :) nawet jakby Ci mieli podać placebo :)
Wypij flachę, zresetuj się i zrób wszystko na spokojnie.

To jest standardowa DAWKA LECZNICZA (żel lub zastrzyk) i służy substytucji czyli uzupełnieniu poziomu testosteronu.
Tłumacząc łopatologicznie: To jest jak dolewanie płynu do spryskiwaczy, płyn się kończy dolewasz. Tyle że stosując żel dolewasz płyn codziennie w takiej samej ilości i tego samego dnia go zużywasz.
Stosując zastrzyk jednorazowo dolewasz płyn na maksa, i zużywasz go przez dwa tygodnie, tyle że tu są skoki. Bo powiedzmy zużyjesz płyn w 10 dni a nie w 14 i te 4 dni jeździsz z brudną szybą bo już nie masz płynu.

Ostatnio lekarze właśnie zlecają stosowanie żelu przynajmniej w początkowym etapie leczenia aby uniknąć tych skoków i organizm dostawał równomierne dawki.
Strona 8 z 8
Dodaj odpowiedź