SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tydzień na testosteronie mega złe samopoczucie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 64 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 107481
Nebido 500-600 zł :) niestety nie ma chyba żadnej refundacji jakiegokolwiek teścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
o to się cenią faktycznie ,było sporo taniej ale ja się tym interesowałem lata wstecz to inna sprawa
to jednak omka albo nasz enan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
No cena sporo. Omo, prolka bardziej opłacalne choć też przy dawkach większych na krawędzi opłacalności. Ja na Twoim miejscu bym nic nie kombinował i trzymał sie początkowo zaleceń lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
Plusem w Polsce jest to ze za nie duze pieniadze mozna robic samemu badania i ew samemu korygowac dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 244
Muszę to odstawić. Nie mogę normalnie funkcjonować. Raz mi zimno raz gorąco. Mam takie zjazdy nastroju że jak bajkę oglądam to mi się wyć chce - jak baba się zachowuje przed okresem. Jak bym był na wakacjach to bym to brał ale do pracy chodzę i nie mogę nic przez to robić. Miał tak ktoś kiedyś po testosteronie? Jak tak na mnie działa to po zastrzyku nie wyobrażam sobie co by było. f*** słyszałem że po odstawieniu testosteronu Ci którzy go biorą mają takie zapaści. Polećcie coś na poprawę nastroju, libido i ogólnego samopoczucia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Odstaw ten żel, zastrzyki to zupełnie inna sprawa, jeśli wszystkie hormony będą w normie a test w górnej granicy normy za sprawą iniekcji to będziesz czuł się świetnie, nie ma innej opcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie odstaw ten żel bo więcej szkody niż pożytku. Wbij sobie normalnie prolongatum. Testosteron podskoczy. Estro masz poniżej normy, stad ten zj**any humor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 244
Nie wiem. Dzisiaj to mam wrażenie że mnie nawet serducho boli. Jak tak się źle poczułem po tym żelu to o zastrzykach nawet nie myślę - normalnie się boję bo możliwość jest - mam od lekarza wypisaną receptę i nawet skierowanie żeby mi zastrzyk pielęgniarka zrobiła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To próbuj i monitoruj się badaniami na bieżąco wtedy będzie wiadomo co jest nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 244
Boję się. Jakaś tabletka można brać pół i zobaczyć jak jest a następnego dnia albo brać dalej albo nie. W tu wpadnie ileś tam testosteronu który jak mi zaszkodzi nie będę miał możliwości żeby się go pozbyć. Mam wrażenie że na tym żelu nawet ciężko mi się oddychało w nocy prawie nie spałem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbicie wagi

Wiecej