SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tydzień na testosteronie mega złe samopoczucie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 244
Dieta nie ma tu nic do znaczenia? Czy jak będę brał testosteron w zastrzykach to zacząć jakąś dietę bardziej tradycyjną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Intel Atom
Dieta nie ma tu nic do znaczenia? Czy jak będę brał testosteron w zastrzykach to zacząć jakąś dietę bardziej tradycyjną?


Trzymaj diete ta ktora najbardziej Ci sluzy.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 244
Chyba przeczytałem już wszystkie możliwe tematy pod hasłem złe samopoczucie po testosteronie. Jak się okazuje Ci co podnoszą sobie go w celach dopingu mają czasami podobne objawy (zimno, gorąco, kołatanie serducha, bezsenność, apatia). Wiem że śmieszny jest ten żel ale jak ktoś testosteronu nie ma prawie wcale to i żel być może może działać podobnie. Ktoś w jakimś poście pisał o objawach jak w grypie - szczególnie pierwsze tygodnie. Chyba trochę dojdę do siebie i zacznę stosować ten żel. Jakby nie patrzeć mam stracha przed zastrzykiem - boję się że to za duża dawka może być jak na takie zero które mam w sobie.
Jakby co znowu będę prosił o ratunek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
zimno, goraco, apatia, kolatanie serca? gdzies Ty to wyczytal. jakas abstrakcja na tesciu
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
czellista
zimno, goraco, apatia, kolatanie serca? gdzies Ty to wyczytal. jakas abstrakcja na tesciu
dokladnie heh
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 107481
Intel sam się nakręcasz. Ty się chyba boisz igieł i samego zastrzyku w pupę :) nawet jakby Ci mieli podać placebo :)
Wypij flachę, zresetuj się i zrób wszystko na spokojnie.

To jest standardowa DAWKA LECZNICZA (żel lub zastrzyk) i służy substytucji czyli uzupełnieniu poziomu testosteronu.
Tłumacząc łopatologicznie: To jest jak dolewanie płynu do spryskiwaczy, płyn się kończy dolewasz. Tyle że stosując żel dolewasz płyn codziennie w takiej samej ilości i tego samego dnia go zużywasz.
Stosując zastrzyk jednorazowo dolewasz płyn na maksa, i zużywasz go przez dwa tygodnie, tyle że tu są skoki. Bo powiedzmy zużyjesz płyn w 10 dni a nie w 14 i te 4 dni jeździsz z brudną szybą bo już nie masz płynu.

Ostatnio lekarze właśnie zlecają stosowanie żelu przynajmniej w początkowym etapie leczenia aby uniknąć tych skoków i organizm dostawał równomierne dawki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbicie wagi

Następny temat

BPC-157

WHEY premium