SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tyłek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
deja vu
Tobie może nie przeszkadza, ale Twojemu organizmowi przeszkadza. Otyłość brzuszna to nie jest tylko problem estetyczny, tylko zdrowotny. Tak umiejscowiona tkanka tłuszczowa jest niebezpieczna dla gospodarki hormonalnej. Klatka piersiowa też zdrowo nie wygląda. Otyłość to obciążenie dla układu krążenia, stawów, kręgosłupa - odbije się rykoszetem, tylko kwestia jak szybko.

Samoakceptacja jest ważna, ale brak krytycyzmu to jednak pewien problem.


dokładnie , nic dodać nic ująć
prędzej czy później odbije się to na Twoim zdrowiu (i to prawdopodobnie poważnie) także czas się brać do roboty żeby zdrowie nie ucierpiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nie wiem co powiedzieć, brak mi słów, wiem że teraz w modzie jest plus size itp ale na zdrowie Ci to nei wyjdzie, od ćwiczen tyłek moze Ci się zmniejszyć również, bo to co tam masz to tkanka tłuszczowa,.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 495
Moje zdrowie to tylko i wyłącznie moja sprawa. Poza tym ciekaw jestem ile osób tutaj może i wygląda na młodych bogów ale popala fajki i walnie sobie piwko co wieczór "dla spokojności". Nie piję, nie palę, po prostu jem więcej niż inni bo to lubię i lubię też tego efekty. Powinienem się domyślić, że na hasło "jestem gruby i to lubię" zaraz się pojawi orszak wieszczący zgubę i trwałe kalectwo jakbym ważył 200 kilo i żywił się smalcem zapijanym olejem z frytownicy. Gdyby w jakikolwiek sposób przeszkadzała mi moja waga czy wygląd, pisałbym raczej tematy z serii "jak schudnąć 50 kilo do wakacji będąc leniwą bułą". Na moje pierwotne pytanie padło już chyba z 8 odpowiedzi, nie licząc moich, i tylko jedna była na temat. Będę starał się zastosować do tych ćwiczeń najlepiej jak będę umiał.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
necro2222
Moje zdrowie to tylko i wyłącznie moja sprawa. Poza tym ciekaw jestem ile osób tutaj może i wygląda na młodych bogów ale popala fajki i walnie sobie piwko co wieczór "dla spokojności".


oczywiście że Twoja , to że ktoś zwraca uwagę nie odczytuj tego jako atak i nie zapominaj że jesteś w dziale związanym ze zdrowiem a Twoja sylwetka nic z nim wspólnego nie ma
co z tym zrobisz to Twoja sprawa i ewentualne konsekwencje również Ty poniesiesz

a to jak ktoś pali fajki czy piwo popija to wtedy lepiej Ci to zaakceptować że tak piszesz ? byłby temat z fajkami czy codziennym piwkiem też nie byłoby odp pochwalających je

necro2222
Powinienem się domyślić, że na hasło "jestem gruby i to lubię" zaraz się pojawi orszak wieszczący zgubę i trwałe kalectwo jakbym ważył 200 kilo i żywił się smalcem zapijanym olejem z frytownicy.


masz dobre 30 kg nadwagi , spoko widocznie dla Ciebie Twoja granica jest dalej

necro2222
Na moje pierwotne pytanie padło już chyba z 8 odpowiedzi, nie licząc moich, i tylko jedna była na temat. Będę starał się zastosować do tych ćwiczeń najlepiej jak będę umiał.


bo ludzie skupili się na tym co jest ważniejsze
obyś nie musiał tego kiedyś zrozumieć gdy pojawią się ewentualne problemy
ale spoko interesuje Cie kwestia tyłka
musisz więc zaangażować mięśnie pośladkowe poprzez przysiady , wykroki z obciążeniem itp.
więcej na ten temat znajdziesz w atlasie sfd http://www.kulturystyka.pl/atlas/
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 130
Miałem bardzo podobny problem i łatwo nie jest, ale jak bardzo chcesz coś z tym zmienić to musisz cisnąć te ćwiczenia. Nogi też na tym skorzystają, skoro dźwigasz nadliczbowe 30 kilo i nie masz zamiaru się ich pozbyć :)



Zmieniony przez - Etzooo w dniu 2018-06-23 14:36:44

Zmieniony przez - Etzooo w dniu 2018-06-23 14:41:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
BPL-G

a to jak ktoś pali fajki czy piwo popija to wtedy lepiej Ci to zaakceptować że tak piszesz ? byłby temat z fajkami czy codziennym piwkiem też nie byłoby odp pochwalających je




nie trzeba było długo czekać
https://www.sfd.pl/Palenie_papierosów_a_siłownia_-t1168004.html#post-18570023 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Dziwna sprawa dla mnie, martwisz sie o to jak wyglada twoj tylek w kapielowkach.. czyli jednak w jakis tam sposob chcesz zadbac o swoj wyglad... a pomysl sobie jak wyglada taki brzuch (nie obrazajac cie oczywiscie) mysle ze wiekszosc ludzi na to zwroci uwage I to ta negatywna niestety.
Druga sprawa zdrowie, chyba najwazniejsza rzecz, dlaczego nie chcesz o siebie zabdac chociazby zmieniajac podstawowe nawyki zywieniowe I wprowadzic w zycie jakas przyjemna aktywnosc fizyczna, bo przeciez nie musisz cwiczyc silowo jak wiekszosc tutaj na forum, nikt by ci przeciez nie bronil wazyc wiecej jesli nie mialoby to odbicia na zdrowiu.. poczytaj sobie artykuly lub jesli nie chcesz wierzyc to te poparte badaniami, o ile % zwieksza sie np ryzyko przeroznych chorob.
Piszesz ze jestes sprawny, to super ale pomysl sobie ile bys mogl wiecej bez np 20kg, pomijajac juz wplywy na twoje zdrowie, Powodzenia!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 495
Jasiu22 - Jest wiele prawdy w tym co piszesz i zgodzę się, że może to wyglądać dziwnie że dbam o wygląd jednej części ciała olewając inną. Jestem gainerem, czyli osobą która lubi tyć i pełne kształty są dla mnie atrakcyjne, zarówno u siebie jak i u innych. To czy ktoś na mnie krzywo spojrzy na plaży nie obchodzi mnie już od wielu lat, jeżdżę tam odpocząć a nie dostarczać wrażeń estetycznych obcym ludziom. Co do aktywności fizycznej to bardzo lubię jazdę rowerem i daje mi ona dużo frajdy, na siłownię kiedyś chodziłem, ale po zmianie adresu, najbliższa jest 20 kilometrów od domu. Sporty zespołowe mnie nudzą. Nie jem też samych śmieci, wizyty w fastfoodach to kwestia 2-3 w miesiącu, a posiłki przygotowuję sam. Jak już też chyba wcześniej pisałem, nie odczuwam wpływu mojej wagi na codzienne czynności, po prostu przywykłem :) Cały ten motyw z poprawieniem pośladków ogarniam tylko dla siebie, bo po prostu ich wygląd mi nie pasuje, tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
Przysiady, ciągi, wykroki robione w pełnym zakresie ruchu. Właściwie każde ćwiczenie wielostawowe, z wolnym ciężarem wykonywane na nogi ujędrni Ci tyłek. Za rok, jak zrzucisz ze 30 kg, zmiana powinna być widoczna

Okazjonalne picie alkoholu w niewielkich ilościach nie jest zabójcze dla organizmu, to, że TY odrzucasz używki nie robi z Ciebie świętego;)


Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2018-06-26 13:03:31
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 495
Gats 2 - Jasne, alko z umiarem jest nawet całkiem zdrowe, wino na serce a piwo na nerki, ja przytoczyłem przykład znajomych którzy bez litra wódki nawet nie myślą o wpadnięciu na imprezę. Dzięki za rady, muszę jeszcze dopracować to czy technicznie wszystko dobrze robię. A, chudnąć dalej nie mam zamiaru, niezależnie od tego co kto powie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badania krwii

Następny temat

badania do pracy

WHEY premium