SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Twoje ulubione warzywa na redukcji

Wysłana -
Podajcie swoje warzywa, które ratują wam redukcje. Duża ilość błonnika, niski indeks glikemiczny i mało kalorii przy dużej objętości - to dobre wyznaczniki. Dajcie znać z czym je mieszacie żeby były jeszcz lepsze.

Moje typy:
1. Fasolka szparagowa - duża objętość, mało kalorii,

Najczęściej jem z: bułką tartą (w małej ilości - bo jej łyzka to 30 kcal) i ziołami,

jako dodatek do: mięsa i ziemniaków (jeszcze wincyj błonnika!) lub ryżu.
Makro:

2. Papryka czerwona - przyjemna a jednocześnie dość neutralna w smaku

Najczęściej jem z : pokrojoną w kostkę, jako dodatek, czasem doprawię suszoną papryką :D

jako dodatek do: porannego omleta - bardziej syci

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
ostatnio strasznie na "dopchanie" podpasowała mi cukinia
Wysłana -
Moje ulubione warzywo to każde warzywo - jem wszystko i nie wybieram - jak sezon to jem na potege sezonowe a w zimie to glównie mrożone . Aktualnie leci cały czas , ogórki w każdej postaci, cukienie , papryki , pomidory , rzodkiewki no i zawsze mega duze ilosci cebuli surowej :D
Wysłana -
Głównie to kurczak i kabanosy ;p, a tak poważnie z warzyw to Szpinak fajnie wchodzi praktycznie do wszystkiego i z tych bardziej kalorycznych to groszek czy kukurydza.
Wysłana -
Fasola też jest git
Wysłana -
Jadam wszystkie warzywa, urozmaicając smak posiłków. Najwięcej sezonowych. W zimę częściej mrożonki.
Wysłana -
przeważnie cukinia, pomidorki, ogórki, nieraz jakiś mik meksykański z puszki, kukurydza kolba, buraki.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź