SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy VII

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 629932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam.
Panowie jak w temacie jak cos do pokazania macie.
Prosba o ograniczenie spamu do minimum bo nie do tego jest ten temat i prosba do p.i.z.d.e.u.s.z.y nie jest to wybor Mr.O (Ośwęcim) wiec nie wrzucajcie tu tych nedznych imitacji pakierow

CZAS ODDZIELIC MĘŻCZYZN OD CHLOPCÓW
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie zapomną,bo Go broniłem,Smalcowi pojechałem,a nie było warto.Mnie na privie Berni też w ch.uja robił i sciemniał,że wysłał mi na maila foto bez zamazanej twarzy,po "pamiętnym" cyklu.Ja nie zapominam jak ktoś wała ze mnie próbuje robić.
Systemik ma dobrą sylwetkę.Widziałem więcej fot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
teraz to juz chyba nikt nic nie wklei
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
urosles i to sporo, ile kg do przodu ?obstawiam ok 7kg

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Grzesiek Byku jest okay jak zawsze, masz szczescie, ze jestem od 3 tygodni chory i po tygodniu przerwy podownie na antybiotykach, inaczej myśle, że mógłbyś popasc w kapleksy przy moim wymarzaonym 115kg

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Zdjecie robione po barkach?

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze to ok 2kg minelo chyba 4tyg cyklu. bez kika wiec towar zacznie dopiero krecic. Pracuje nad poprawa jakosci miesa. Nie chce za duzo masy. raczej staly maly progres na wadze mnie interesuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdjecie jest po wczorajszym treningu rak ale byl to trening rekreacyjny. Czulem ze musze pocwiczyc i poszedlem.
Taj jak juz kiedys pisalem barki trenuje mniej bo sa inne rzeczy do popraweienia w mojej sylwetce. Zaraz ide nogi do***ac. Szykuje Dorianka zapodam ewke i ide roz***ac swiat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
jest juz 50 z ręce na zimno?

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mierze Jak bede pewny ze jest to zmierze na powaznie mysle ze nie ma ale na peweno ksztalt sie poprawil. na zdjeciu moze tak nie widac ale na zywo jest. Stosuje trening Lukasza i daje rade. ogolnie to na zywo to wszystko wyglada lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587


Grzechu,widać,że się "bujnęło".Trudno uwierzyć,że trzymasz wagę.Ja w innym okresie treningowym,po obsuwie,dla odmiany tyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
Body jest ładnie.
Ile masz w pasie ?

Zmieniony przez - Dymq w dniu 2008-04-27 10:00:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka-Winstrol i.....ECA?

Następny temat

cykl przy pracy fizycznej

WHEY premium