SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twarz

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2655
siema

jakiś czas temu zacząłem chodzić na sparingi z kumplami na rękawice, czysta amatorka, bo mam dostęp do sali więc trza korzystać. i tu problem bo często obrywam po twarzy i mam porozwalane wargi i "rany" w ustach, jest to strasznie denerwujące bo jeść sie potem przez 3-4 dni nie da, jest jakiś sposób na przyspieszenie gojenia?? (maść jakaś??).

thx za odp.

"only two things are infinite:
the universe, and human stupidity
...and i'm not sure about the universe"
a. einstein

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 189
Jeśli ty nie widziałes nie znaczy, ze takie coś sie zdarza. Dokładnie taki przypadek jaki opisałes wyzej miałem z kolegą...

oki mój błąd..przykre są takie akcje

co ty z tymi konkretnymi gościami myślisz ze kazdy ma klamke przy sobie ?

oki znowu zle ;)

chodziło mi o,że tak powiem "półświatek" czyli tych wszystkich zakapiorów,dilerów,kiboli,osiedlowych zabijaków i tak dalej. dla mnie tacy kolesie nie są konkretni ;)

patrząc globalnie wiele "normalnych" kolesi według mojej opini zasługuje na miano o ten koleś jest kimś,coś w życiu osiągnie,jest konkretny (niekoniecznie chodzi o bicie)
ale ja cały czas myśle o tych koleżakach bez wykształcenia,perspektyw których jedynym zajęciem jest n.a.p.i.e.r.d.a.l.a.n.i.e się po ulicach (wiesz...bujanka,ciuszki,grozne miny) i to oni się najczęściej nakurviają po głowach z chęci "bicia się dla bicia" żeby pokazać,że większy kozak od drugiego,lepszy żeby mieć respekt na dzielnicy buahahahaha.

wiadomo,że konkretny koleś może mieć spine na mieście..ale wtedy ja to nazywam napad który wymaga samoobrony...konkretny koleś nie wychodzi z inicjatywą bo wtedy staje się takim samym idiotą jak tych co wyżej opisałem ;)

pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5177
suplementacja cynkiem przyspiesza gojenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
kup sobei szczęke bokserską to raz

tzrymaj garde

to dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2655
szczęke kupie napewno przed przyszłym sparingiem, a głupi nie jestem i garde trzymam tyle że kolega szybki jest i daje rade meni uderzyć w momęcie kiedy ja wyprowadzam cios (ma duże doświadczenie duzo większe ode mnie)

"only two things are infinite:
the universe, and human stupidity
...and i'm not sure about the universe"
a. einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Jaki cel mają takie sparingi?
Na pewno nic się nie nauczysz, to raz.
Dostaniesz w mordę, to dwa.
A bez szczęki to i ząbki możesz stracić...

A koledze się dziwię bo mnie np. nie bawią w ogóle sparingi z kimś, kto nie trenuje. Uważam, że to nie ma sensu po jednym z takich.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2655
no nie wiem czy przez same sparingi sie czegoś nie naucze... ja juz po 3 zauważyłem różnice. i można sie troche rozładować:)

"only two things are infinite:
the universe, and human stupidity
...and i'm not sure about the universe"
a. einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
czy ta różnica to obity ryj??

Saib dobrze ci mówi i posłuchaj jego rady, nic się nienauczysz i nic niezyskasz, uderzając bezmyślnie rękawicami to naprawde nic ci nieda, najlepiej to jak pewnie wiesz zapisać się do klubu i tam pokazać co umiesz, a takie "sparingi" g**** ci dadzą (za przeproszeniem)

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2655
nie mam czasu na zapisanie sie do klubu, to tylko tak rekreacyjnie mam 1 raz w tyg. a to ze mam obiry ryj to nie jedyna różnica, a po 2 troche techniki dojdzie od przyszłego tyg.

"only two things are infinite:
the universe, and human stupidity
...and i'm not sure about the universe"
a. einstein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Warto by odwrócić kolejność i zacząć od techniki.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4045
****a wy to myślicie że jak ktoś nie trenuje w klubie to już niema szans być dobrym zawodnikiem, dobrze się bić . przecież jak ktoś się stara biega np z obciążnikami imitacja ciosów bokserskich uderzanie w gruszkę worek różnymi schematami z obciążeniem na łapy nogi to wszystko cos daje po pewnym czasie sam zauważasz błędy w technice a tak wogole to jak ktoś niema klubu w pobliżu to chyba musi jakoś inaczej sobie radzić a wy zawsze ******licie ze się nic nie nauczy ...... no zgnojcie mnie czekam....ja tam ćwiczę w klubie ale teraz bez problemu mógł bym zacząć samodzielny trening

To moja jazda ja jestem gwiazda !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Mógłbyś? Jeśli trenujesz z 10 lat to mógłbym się zgodzić. W innym wypadku - nie sądzę.
Sam kiedyś bawiłem się amatorsko w sparingi w parterze, w stójce i teraz gdy trenuję w klubie widzę jak bardzo różniło się to co robiliśmy od tego jak to naprawdę powinno wyglądać.
Walka to nie tylko umiejętność prawidłowego wyprowadzania ciosów i kopnięć - to lata pracy nad sobą i poświęceń, a także wylanego potu i krwi. Szczególnie w przypadku uderzanych.

Naprawdę myślisz, że ktoś kto trenuje 5 lat we własnym zakresie mógłby zagrozić w jakiś sposób komuś, kto nawet ma już za sobą 2 lata solidnych treningów za sobą? Bo ja uważam, że nie.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bolce mięśnie

Następny temat

WALKI MMA GWIAZD MUAY THAI!

WHEY premium