SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twarożek grani redukcja.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 55
Hej. Jestem obecnie na redukcji i wiadomo, że spoko zjeść serek wiejski najlepiej odtłuszczony, ale przyznam, że nie jestem jego fanem... Pytanie więc czy zastepując go twarożkiem grani naturalnym, który jest dla mnie o niebo lepszy do jedzenia o zawartości 7g tłuszczu na 100g popełnię wielką zbrodnię przy takiej samej zawartości białka? Jest to niby tylko, albo aż 4g tłuszczu różnicy względem serka wiejskiego odtłuszczonego. Jeść i nie popadać w paranoje czy męczyć się z wiejskim i udawać, że smakuje?

Pozdrawiam:)



Zmieniony przez - pocio28 w dniu 2018-08-01 19:18:34

Zmieniony przez - pocio28 w dniu 2018-08-01 19:19:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75805 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753535
Godziny posiłków nie sa istotne. Jedze wtedy, kiedy masz ochotē.


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-08-04 00:15:33

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Jak wliczysz go sobie w makro to możesz zjeść, jednak ani wiejski odtłuszczony, ani żaden inny serek tego typu nie jest jakimś szczególnie wymaganym na redukcji produktem, więc jak nie przepadasz za takim czy takim, a chcesz jeść bo podobno "spoko", to nie musisz tego robić.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 55
Jadłem bo niby kazeina dłużej leży w brzuchu:) no nic, raz na jakiś czas dorzucę grani bo smaczny. Dzìęki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
dla mnie wiejski czy grani to jedno i to samo, to bedzie taki sam produkt

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75805 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753535
Dlaczego uważasz, że dobrze jest zjeść odtłuszczony? Potrzebujesz dostarczać do organizmu tłuszcze, a nie ich unikać. Poza tym zaleganie produktu na żołądku jest wadą, a nie zaletą.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 55
Wywnioskowałem to czytajać fora. Ciulowo jak zalega podczas treningu, a na noc kazeina dobre białko, żeby nie wpaść w katabolizm. Co prawda i tak stosuje dodatkowo białko serwatkowe na wodzie, ale raz na jakiś czas taki granii z pomidorem na kolacje jest smakowo git dla mnie, ale nie wiedziałem właśnie co z fatem bo gdzieniegdzie grzmią, że jak twaróg to tylko chudy, jak serek wiejski to tylko odtłuszczony..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
to lepiej patrz na daty postow ktore czytasz bo mam wrazenie ze byly one z poczatku 2000roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
pocio28
Wywnioskowałem to czytajać fora. Ciulowo jak zalega podczas treningu, a na noc kazeina dobre białko, żeby nie wpaść w katabolizm. Co prawda i tak stosuje dodatkowo białko serwatkowe na wodzie, ale raz na jakiś czas taki granii z pomidorem na kolacje jest smakowo git dla mnie, ale nie wiedziałem właśnie co z fatem bo gdzieniegdzie grzmią, że jak twaróg to tylko chudy, jak serek wiejski to tylko odtłuszczony..


W katabolizm nie tak łatwo "wpaść" bo cały czas zachodzi. Jako człowiek cały czas się "rozpadasz" i "regenerujesz". Stare komórki umierają, a nowe zastępują ich miejsce. Ludzie boją się słowa "katabolizm" bo to znaczy coś złego... nie koniecznie. Prowadząc trening budowy masy mięśniowej chcesz nasilić zjawisko anabolizmu.

Ponad to, białko kazeinowe polecam rano, tak żeby w Ciągu dnia było trawione. W nocy to daj organizmowi odpocząć, a nie obciążasz go takimi pierdołami jak trawienie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75805 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753535
W nocy układ trawienny ma odpoczywać, a niekoniecznie męczyć się z ciężkostrawnym nabiałem. Są lepsze źródła białka. Tłuszcze z kolei są niezbędne do prawidłowych procesów hormonalnych. Nie należy ich unikać a jeść zalecane ilości. W przypadku diety zbilansowanej min. 1g/kg masy ciała.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 55
To dlaczego na odżywce casein od sfd jest nawet napisane, żeby pić na noc?

Serek jem jak cos plus minus godzina 18, a spać ide 22-23


Zmieniony przez - pocio28 w dniu 2018-08-03 11:29:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75805 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753535
Ostatni posiłek zaleca się jeść pełnowartościowy na około 2 godziny przed snem a nie o 18.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Warzywa świeże vs warzywa na patelnię.

Wiecej