SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Tutanabol - niskie lh, fsh, estro i testosteron poniżej normy.

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 42
Waga 84
Wzrost 185
Obwód ramienia 39
Obwód klatki
Obwód uda
Obwód talii
Staż na siłowni 10
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe 0
Opisz swój plan treningowy
Cel cyklu
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)
Stan zdrowia
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)
Wysłana -
No dawka jak na ture nie wielke, okres stosowiania rowniez. Spokojnie mozna bylo to ciagnac dluzej i dawki sobie zwiekszyc. W takim wieku poziom testa powyzej normy bez saa, niejeden 20latek moglby pozazdroscic
Wysłana -
Też byłem zaskoczony takim poziomem testa przed turą (jedyne co zawaliłem, to brak badania estro). No i sobie pomyślałem , że jak nawet tura mnie zblokuje to ta moja spora produkcja testa szybko sprowadzi wszytko do jako takiej normy. .
Przed cyklem podjadałem T-100 rodzimego producenta i kilka innych ziółek typu ashwagandha, cordyceps, sarsaparilla, kozieradka i czarnuszka. Może TO tak podziałało... Wcześniej badań testa nie robiłem i trochę żałuję.

Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2017-06-23 10:40:58
Wysłana -
Tura to optymalnie 8-10 tygodni, ciekawe czy ci teść wróci do takiego zaj**istego poziomu jak z przed cyklu
Wysłana -
Też jestem ciekaw. Za jakieś 3 tyg. zrobię badania, to wrzucę wyniki. Niech to będzie jakaś wiedza dla potomnych.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź