SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutanabol - niskie lh, fsh, estro i testosteron poniżej normy.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11882

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

42

Waga

84

Wzrost

185

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

10

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165560
Witam. Jestem pod koniec pierwszego cyklu z turanabolu solo ( i pierwszego w ogóle)
1-5 40mg ed
Badania :
FSH 1,41 mIU/ml 1,50-12,40 L
LH 2,55 mIU/ml 1,70-8,60 N
Estradiol <5,00 pg/ml 7,63-42,60
Testosteron 105,00 ng/dl 280,00-800,00 L

Badania sprzed cyklu :
FSH 2,85 mIU/ml 1,50-12,40 N
LH 3,53 mIU/ml 1,70-8,60 N
Testosteron 919,70 ng/dl 280,00-800,00 H
I teraz pytanie - jechać z clomem czy jest szansa że samo wróci do normy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165560
6 tygli, 40mg. A daj pan spokój... Tura solo to głupota roku była. Nie słuchałem mądrzejszych i poleciałem bez testa. Poza lekkim wzrostem siły i kilkoma żyłkami więcej - efekty nikłe. Masa niemal bez zmian. Ale tak to jest, jak sam nie dasz doopy to nie zrozumiesz Hormony szybko wróciły do normy. Ale po ostatnim cyklu przekonałem się, że test to absolutna podstawa podstaw, więc jakiś plus się znalazł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
jesteś zablokowany jak sam widzisz , estro bardzo nisko ,test nisko
kolejna sprawa tak krótki cykl?nic na nim nie ugrasz
dodatkowo w takim wieku to bije się kolego testosteron
masz bardzo nisko e2 tak więc na pewno pasowało by wbic hcg i dopiero clomid
opcja 2 uratować ten cykl i wskoczyć na testa i poźniej robić pct
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165560
No to ch...nia. HCG brak, jutro koniec cyklu. Za tydzień wyjeżdżam więc testo odpada... Zakupiłem tylko Clom, bo naczytałem się, że w razie coś wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165560
Dzięki za odpowiedź lodzianin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165560
Może jeszcze jakieś pomysły? Tak czy siak chyba będę musiał walić tego cloma solo. Ech, d.py dałem ostro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tutaj raczej nic nie poradzisz. Lecisz clom i tyle.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165560
OK. Dzięki. Jeszcze jedno pytanie - robić dodatkowo coś z tym estro (i co?), czy skupić się tylko na podniesieniu testa a e2 samo się ustabilizuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie ma co konwertować w estro więc jest mało. Tak mi się wydaje.
Wrzucaj clom i obserwuj. Za 2-3 tyg badania można spróbować zrobić.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165560
Ok. Też tak myślałem. Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22071
Odblokowanie z takiego cyklu to żaden problem sam clom spokojnie wystarczy. Lh fsh są na dobrym poziomie (lh fsh w trakcie normalnej bomby jest na zerze) to że masz estrogen nisko jest bardzo dobre bo organizm chcąc podbić estrogen musi podbić testosteron. Ja jestem pewny że nawet bez odblokowania po miesiącu od zakończenia przygody z turą wszystko wróciłoby do normy. Okres stosowania zastosowany steryd i dawka - to co przeszedłeś z cyklem ma mało wspólnego i możesz śmiało nazywać się naturalem

Sensowność zastosowania hcg jest żadna. Cloma też nie bierz zbyt dużo ( 20 tab. 1 x dziennie spokojnie wystarczy)
Podejrzewam że robiąc cykl na hcg solo więcej byś zbudował niż na tura solo :)








Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-06-22 22:11:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165560
O k....a, to mi pojechałeś Wiem, śmieszne to było (może nawet żałosne) ale sam rozumiesz - pierwszy raz, sraczka że umrę ,he,he , że się zblokuję na resztę życia itp. Następnym razem zrobię coś na poważnie i raczej nie na oralach. Dzięki za słowa otuchy i pomoc. (P.S. - z tym naturalem i HCG! - dobre!).

Pewnie tą turę bym pociągnął jeszcze tydzień (choć jak piszesz, zapewne niewiele by to dało) ale Lodzianin mnie nastraszył i złapałem za cloma.


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2017-06-22 23:29:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron propionate

WHEY premium