SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutanabol - niskie lh, fsh, estro i testosteron poniżej normy.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11907

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

42

Waga

84

Wzrost

185

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

10

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
No dawka jak na ture nie wielke, okres stosowiania rowniez. Spokojnie mozna bylo to ciagnac dluzej i dawki sobie zwiekszyc. W takim wieku poziom testa powyzej normy bez saa, niejeden 20latek moglby pozazdroscic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Też byłem zaskoczony takim poziomem testa przed turą (jedyne co zawaliłem, to brak badania estro). No i sobie pomyślałem , że jak nawet tura mnie zblokuje to ta moja spora produkcja testa szybko sprowadzi wszytko do jako takiej normy. .
Przed cyklem podjadałem T-100 rodzimego producenta i kilka innych ziółek typu ashwagandha, cordyceps, sarsaparilla, kozieradka i czarnuszka. Może TO tak podziałało... Wcześniej badań testa nie robiłem i trochę żałuję.


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2017-06-23 10:40:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
Tura to optymalnie 8-10 tygodni, ciekawe czy ci teść wróci do takiego zaj**istego poziomu jak z przed cyklu
1

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Też jestem ciekaw. Za jakieś 3 tyg. zrobię badania, to wrzucę wyniki. Niech to będzie jakaś wiedza dla potomnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Zubron jakie efekty po tej turce ? jak dlugo ja leciales i w jakich dawkach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
6 tygli, 40mg. A daj pan spokój... Tura solo to głupota roku była. Nie słuchałem mądrzejszych i poleciałem bez testa. Poza lekkim wzrostem siły i kilkoma żyłkami więcej - efekty nikłe. Masa niemal bez zmian. Ale tak to jest, jak sam nie dasz doopy to nie zrozumiesz Hormony szybko wróciły do normy. Ale po ostatnim cyklu przekonałem się, że test to absolutna podstawa podstaw, więc jakiś plus się znalazł.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron propionate

Następny temat

Cykl Masowy 2017 na Insie i GH ( OPRACOWANIE teoretyczne )

WHEY premium