SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220244

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Z powodu wyczerpania limitu zakładam nowy temat gdzie można zadawać swoje pojedyncze pytania na temat treningu/ metodyki .

To już kolejna cześć tematu ( poprzedni )

https://www.sfd.pl/TUTAJ_zadajemy_pojedyncze_pytania__część_5-t792735.html

Proszę nie wklejać pełnych planów treningowych i nie zadawać pytań które mijają się z przeznaczeniem działu TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH .

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
Witam :) mam krótkie, jednak ważne dla Mnie pytanie. Mianowicie, czy trening cardio po treningu siłowym, może przybrać formę uderzeń i kopnięć w worek bokserski, jeśli nastawiam się na budowę masy? Zaznaczę, że przed siłowym oraz po Cardio mam zamiar brać BCAA :) Pozdrawiam !

Go Hard or Go Home.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Mianowicie, czy trening cardio po treningu siłowym, może przybrać formę uderzeń i kopnięć w worek bokserski, jeśli nastawiam się na budowę masy"

Trenujesz SW w innym wypadku mija się z to z celem gdyż wpadnie ci w nawyk nieprawidłowa technika którą w przyszłości będzie ci bardzo trudno zniwelować .

W jakim celu chcesz wprowadzić tą pracę na worku bokserskim ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
Jeszcze nie, aczkolwiek rozważam rozpoczęcie "kariery" w SW :)

Po co? cóż, po prostu mam worek i zastanawiałem się, czy można go jakoś wykorzystać, chociażby właśnie na przygotowania pod SW:)

Generalnie mógłbym nawet trenować same kopnięcia, gdyż z nimi miałem do czynienia ;)

Zmieniony przez - DarkDragon w dniu 2012-07-31 15:11:45

Go Hard or Go Home.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
DarkDragon

Błąd i to duży , nawyki które ci wejdą będą zmorą dla twojego przyszłego trenera .

Worek zostaw do momentu kiedy poznasz technikę i będziesz mógł w sposób konstruktywny wykorzystywać ten przyrząd .

Chcesz się przygotować TRENING SIŁOWY plus praca na ten moment nad bazą tlenową czyli BIEGAJ w dni nie treningowe .

To ma sens , masz tutaj jeszcze artykuł o podstawach które powinieneś znać.

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
a jak uchronić mięśnie przed spalaniem przy bieganiu? BCAA?

Go Hard or Go Home.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Mięśnie o tak i w minutę się nie palą , tak możesz wspomagać się BCAA ale odpowiednie żywienie plus odpowiedni czas wypoczynku to podstawa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
Myślałem o cardio po siłowym, oraz dołączeniu do tego BCAA :) Co sądzisz?

Go Hard or Go Home.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
nie czekaj na każdą odpowiedz , bo już ci odpisałem jak powinieneś to robić , możesz także po treningu siłowym , czytaj PUNKT 9 w linku który ci dałem .

powodzenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
OK :) Dziękuje za pomoc, pozdrawiam :)

Go Hard or Go Home.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
Robić na FBW łydki/przedramiona ?

np.
Rozkład ABA - BAB

1tyg.
A - łydki
B - Przedramiona
A - Łydki
2tyg.
B - Przedramiona
A - Łydki
B - Przedramiona

Czy raczej zbyteczne?

Zmieniony przez - MuckyMuck w dniu 2012-07-31 16:32:36
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

WHEY premium