SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turanabol solo.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38430
1. WIEK: 30
2. WAGA: 94
3. WZROST: 173
4. WYMIARY:
-biceps: 45
-klatka: 124
-udo: 66
-talia: 86
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat
6. DIETA:
-białko: 2,4g
-węglowodany: 3-4g
-tłuszcz: 1,2g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: w ostatnich latach żadnych
8. TRENING: split 3 x tydzień
9. CEL CYKLU: sucha masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: --
11. POZIOM BF%: 16%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): -
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: 190
-przysiad: 130 x 10

Witam.
Wiem , że cykl bez testosteronu nie ma większego sensu, ale w tym przypadku musze rozpisac koleżce cykl bez injekcji. Celem jest budowanie suchej masy, wybór padł na turanabol , do dyspozycji mam 300tab, jak to najlepiej rozpisać?, myślałem tak:

1-7 tura 60mg/ed
albo
1-8 tura 50mg /ed

przeglądałem forum w poszukiwaniu informacji, i któryś z użytkowników, wrzucał rozpiske typu:

1-6 meta 15mg/ed
1-8 tura 60mg/ed

proszę o sugestie, jak byście widzieli taki cykl, tura solo da widoczne efekty , czy dorzucić inny oral(meta) w małej dawce, na osłone bedzie leciał heparagen. probiotyk, olej z ostropestu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75962 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754453
Sterydy i różnego rodzaju środki dopingujące stały się codziennością, szczególnie w grupach osób doświadczonych i trenujących już latami na siłowni. Również spotykany jest często w profesjonalnym sporcie.

Jednym z popularnych środków dopingujących jest pochodna testosteronu, czyli turanabol. Różnica jego polega na tym, że została zmieniona struktura związku, dzięki czemu ma on bardzo niski poziom androgenny. Powstanie jego związane było z leczeniem objawów AIDS w latach 60. Ta zmodyfikowana wersja testosteronu ogranicza ryzyko aromatyzacji, dzięki czemu ograniczamy możliwość powstania skutków ubocznych w postaci ginekomastii.

Plusem tego związku jest również brak występowania retencji wody w organizmie. Dzięki temu budować można dobrej jakości suchą masę mięśniową. Jednak z tego też powodu nie można zbudować na nim dużej masy.

Stosowane powszechnie ilości to od 15 do 50 mg dziennie. Zazwyczaj maksymalnie 6-8 tygodni.

Jak każdy środek dopingujący turanabol ma również skutki uboczne. Zaliczyć tutaj można:

- toksyczność dla wątroby,
- rozregulowanie gospodarki lipidowej,
- zwiększone ryzyko miażdżycy.
- łojotok,
- trądzik,
- wypadanie włosów,
- nadmierne owłosienie.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Z tego co wymieniłeś najlepsza opcja 1-8 tura 60mg od4- 5 tygodnia dodaj 1tabletę provironu 25mg bo z libido może być kiepsko.
3

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38430
Tury jest 300tab więc w dawce 60mg starczy na 50dni(7 tygodni), myślisz , że odczuje ten środek przy takiej dawce ? tura jest firmy vermodje, podobno daje rade. Z libido spodziewam sie , że może być lipa, provi będzie pod ręką. Czyli nie dorzucać już tej metki, chociaż 10mg, dla zwiększenia efektu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jak dobry turinabol to odczujesz , ja bym jednajk, poleciał 8-9 tygodni kosztem dawki 50mg , oczywiście jak tura będzie na dobrym poziomie. Możesz , zastosować system ,oszczędnościowy dni nie treningowe 30mg dni treningowe 60-80mg.
2

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38430
ok, więc będzie stała dawka 50mg/ed przez 60 dni. tura jest tak samo hepatosyczna jak meta ? 2 tab/ed heparagenu bedzie ok? co do odbloku to jest ile ma zjesc 10 czy 20? hcg tez jest pod reką , tylko nie wiem czy jest potrzeba po takim mini cyklu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363939 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667614
co wy macie z tymi oralami , daj propa
3 razy taniej
3 razy zdrowiej
3 razy lepsze fekty
6

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
dokładnie ,szkoda flaków na łykanie tabl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Pany. Wtrącam się, ale sporo w necie info że wino oraz meta brane powyżej 6-8 tygodni może znacznie przyczynić się do przerostu serca. Ostatnio czytałem, że z turą jest tak samo. Tzn wiadomo że serce sportowca to normalna rzecz nawet u naturali, ale te 3 środki jakby były bardziej ryzykowne.

Autorze-zapewne sam wbijasz, nie możesz raz na 5 dni zrobić kumplowi zastrzyku z cypka/enana? To raptem sześć iniekcji na miesiąc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja leciałem turę vermondje 60-80 mg to minimum kręcilo dobrze nawet 12 tyg bym dal
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38430
Dzieki za odpowiedzi. Sam unikam orali, najwyżej daje na max 6 tygodni jeden raz w roku, cykl opieram na środkach inj., macie racje , szkoda flaków na tabsy, no ale niektórych sie nie przekona mimo wszystko, więc chociaż chciałem rozpisać to z głową. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Turke brałem 10tyg i next razem na pewno polecę +10tyg i to grubo.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena cykli na 2016

Następny temat

Drugi cykl, enan + deka

WHEY premium