SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Turababol i ostaryna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4724
kamilplnk
uzytkownikk12395999
kamilplnk
lodzianin1
Nic na tym nie ugrasz poza blokiem i pewnie zerowym libido
dokladnie
Piszesz ze chcesz zeby zobaczyc jak reagujesz na saa tylko jak wezmiesz te 20 tury to nic nie poczujesz nawet jesli bys mial skutki uboczne poczuc bo te poczujesz jesli juz przy 50-60mg


czyli mowisz ze przy dawce 20 mg przez np 6 tygodni nie zablokuje, wtedy po cyklu wszamac paczke bostera z daa czy dac troche clomidu ? dodam ze bostery dziala na mnie ogolnie libido jest nie do wytrzymania przy 4 g daa dziennie i regeneracja itd wszystko na plus
zablokoac pewnie zablokuje,nigdzie nie napisalem ze tak nie bedzie

Rozumiem, sory za pytania bo jestem świeży ale blok pewnie bedzie maly i szybko powinno wrocic do normy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tego nikt Ci ie powie jaki bedzie blok ale zapewne bedzie a efekty przy takiej dawce minimalne o ile beda
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Nie ma sensu ,tez tak testowalem tylko ze mete 10mg , tylko blok byl (test skala 2-8 a ja mialem w 5 tyg 0.5)

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Kolego tak czytasz ta odpowiedzi, że mi się odcinek blok ekipy pt turbo przypomniał. "czy można włożyć turbo do poloneza - co za d**** by to robil; można ale po chooj; można ale reszta i tak to będzie dalej polonez", "o zaj**iście czyli można wkładamy" Jak już koledzy pisali, dawka taka, że nic nie ugrasz, natomiast wystarczająca do wylapania bloka. Branie większości saa bez podkładu z test to kiepski pomysł, bo jego zabraknie i będzie smutny ptaszek. Z kolei krótki cykl też trwałego przyrostu masy Ci nie da.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawki 60mg przez 8 tygodni to jest cykl na ktorym poczatkujacy koks robi 1-2 kg miecha. Jest to srodek lekki -minimalna masa i minimalny wzrost sily.

Nic nie da 20mg. Ostaryna to gowno efekty placebo, skutki uboczne widoczne


Zmieniony przez - majkel47 w dniu 2018-11-12 11:26:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Akurat, że osta to g**** to się nie zgodzę.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Srodek ktory zbija testa do zera samopoczucie jest gowniane a efekty na pograniczu placebo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Wlasnie bylem ciekaw o co Ci chodzi. Srobek daje przyrosty ale to nie metka. IMO nadaje sie do wlaczenia do cyklu z testem bo testa faktycznie blokuje ale nie widzialem takich codow, ze do zera, bez przesady.Samopoczucie, no coz u mnie bdb. Natomiast oddzialywanie na stawy dla mnie numer 1 i dlatego sie nie zgadzam, ze gowno

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzialem wyniki badan chlopakow gdzie brali solo bo tak tu kolega bierze i mocno ponizej dolnej granicy widełek.

Ale wracajac do kolegi, wrzuc sobie testosteron ewentualnie metka 8tyg po 30mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16769 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68741
tura solo testowałem ale dawki po 40mg 8 tygodni pompa i wzrost siły nieziemski np. na płaskiej u mnie 18kg, samopoczucie świetne testa nie zbila bloku raczej nie było, libido też nie spadło wbrew powszechnym opiniom, jedyny minus to dolegliwości ze strony flakow: potężne wzdęcia odezwała się też trzustka wagowo wpadło 3kg czystego mięsa, 4 tygodnie po odbloku wszystkie hormony w normie. fajny środek Ale drogi i profilaktyka do tego kosztuje parę stów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mini cut T3 i rzadka krew

Następny temat

t3, salbutamol clen a inny stymulanty

WHEY premium