SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tuna a'la Smokealot

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
Składniki:

2x tuńczyk w sosie własnym
2 łyżeczki przecieru
2 łyżki ketchupu z pomidorów
mała cebula
przyprawy (np. oregano)
100g sera żółtego
Oliwa extra virgine

Przygotowanie:

Cebulę kroimy w kostke i wrzucamy na teflon razem z tuńczykiem. Dodajemy przecier, ketchup, przyprawy i mieszamy. Następnie wrzucamy starty wcześniej ser (lub trzemy bezpośrednio na patelnie ). Jak ser się rozpuści, to wyłączamy ogień, polewamy wszytko oliwą, szybko mieszamy i nakładamy na talerz.

Oczywiście można dodawać inne składniki wedle uznania. Ja np. dzisiaj dałem dodatkowo 2 łyżki sosu chińskiego, a nie dałem sera.
Może nie wygląda super, ale na pewno smakuje lepiej niż sam tuńczyk. Można jeść na diecie low carb.

Podajemy z ryżem, chlebem, lub bez niczego (w zależności w jakim celu jemy posiłek).

B/T/W (przybliżone wartości)
Białko: 65g
Węglowodany: 11g
Tłuszcze: 40g
Kcal: 600-700





Smacznego!

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12774
bardzo smaczne nawet jak dałem zamiast przecieru koncentrat.
Polecam z makaronem razowym ^^

Raczej`

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6481
pysznie wygląda, jutro robię. SOG

Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony.(Mike Tyson)

Płacz na treningu, śmiej się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364363 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668914
właśnie zjadłem bardzo dobre.sog.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
oprucz tego co wymieniles dodalem czosnku, papryke oraz ketchup zastapilem sosem bolones i jest naprawde dobre . . . SoG oczywiscie

Zmieniony przez - prosac w dniu 2008-11-27 23:52:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1622
przetestowane dzis...polecam!!wchodzi duzo lepiej niz prosto z puchy.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15167
Swietny przepis nareszcie moge jakos jesc tego tunaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2193
ja zrobilem to z tunczykiem w oleju roslinnym i nie dodalem oliwy, dodalem jeszcze swieza papryke, pieprz, sol, troche sera i... bylo dobre do tego stopnia, ze az chcialo mi sie to jesc:D! (a to sie rzadko zdarza jak sam sobie gotuje, szczegolnie tzw 'pakerskie dania':P). na prawde pycha, polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
Jem dość często, tyle że najpierw robie osobno sam sos (pomidory z puszki+koncentrat i przyprawy), a później tylko wrzucam tunę. Tak czy siak wychodzi bardzo podobnie i co najważniejsze jest smaczne.
Polecam dla 'niejadków tuńczyka'

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
wszamałem przed sekundą ...tunA W najlepszej postaci jaka do tej pory jadłem ;)


Łap soga

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krewetki z warzywami w sosie curry na ostro

Następny temat

uduszony indor z warzywkami

WHEY premium