SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tuńczyk Ryż ? To też może być wyśmienite !

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1886
Składniki
Puszka Tuńczyka Rozdrobniony
Pomidor
1/3 Puszki Fasolki Szparagowej
150 G Ryżu
Przyprawy ( Do Gyrosa , Pieprz )

Gotujemy ryż w między czasie odsedzamy tuńczyk , fasolke szparagową kroimy Pomidora . Gdy ryż jest gotowy rzucamy go do miski mieszamy z tuńczykiem następnie dorzucamy Warzywa i przyprawiamy . Gyrosu nie żałować bo ta przyprawa to skarb ;)
Szybko Prosto i Smacznie !

PS: Foty zła jakość bo telefonem Wartości Wieczorem :)






Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3374
Tylko nie rozdrobniony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
ja robiłem jak mozna tak nazwać podobre żarcie , pomidorek z tuną w kawałkach podsmażałem z dodatkiem cebulki i łyżki kechupu i to na makaron razowy bo sie szarpłem a z ryżem zjem później


najlepsze to to nie jest dla mnie bo tuny nie lubie, ale jak bym lubił tune to mysle że smak dania przedni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
ten przepis juz ok tylko lepiej kupic tune w kawałkach i samemu rozdrobnić widelcem. ten rozdrobniny ze sklepu czasami tak wygląda, że aż sie odechciewa jeść

sog na zachęte

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw Obiadowy

Następny temat

kurczak po chińsku - zdrowy

WHEY premium